United (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 20:30
United × Belehradskí Lišiaci
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.09.2019 14:50
PKE-M IMOOPTIK (C) × United
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.09.2019 15:00
United × Trexima
0 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.10.2019 18:20
ŠK Račišdorf × United
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.10.2019 19:50
United × White Boys
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2019 20:00
United × FC Tifosi
6 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 18:20
FK 03 Hostinského × United
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.11.2019 10:30
United × Banana Boys
4 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 17:20
VK PAL Engerau × United
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 20:10
United × Ovečky
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.12.2019 14:00
United × INSTA
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

14.12.2019 20:20
Fresh and Funny × United
6 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2020 20:50
Arantes × United
2 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 20:00
United × AK Vorvane
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 17:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
4 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.02.2020 15:00
United × HSP Hemerhoidi
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.02.2020 18:10
United × SFC Silver Ružinov
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.02.2020 21:10
AK 47 Chaos (B) × United
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.03.2020 21:00
United × SFC Silver Ružinov
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

08.03.2020 20:00
United × Arantes
16 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

13.06.2020
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

21.06.2020 17:50
United × HSP Hemerhoidi
1 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.06.2020 17:50
AK Vorvane × United
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

03.07.2020 18:50
United × FK 03 Hostinského
2 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

10.07.2020 20:00
VK PAL Engerau × United
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

17.07.2020 18:50
United × Belehradskí Lišiaci
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

25.07.2020
Trexima × United
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Tomáš Klein
obranca
#3
foto
Igor Dugas
obranca
#5
foto
Ivan Tencer
útočník
#15
foto
Tomáš Šimko
útočník
#17
foto
Karol Cvanciger
útočník
#18
foto
Racz Egon
útočník
#33
foto
Peter Sochanič
útočník
#50
foto
Juraj Gerberi
útočník
#55
foto
Volodymyr Movchun
útočník
#66
foto
Vladimir Dinka
útočník
#99

Manažéri klubu United


Najlepší hráči

foto
Tomáš Šimko
64 (35 + 29)

foto
Racz Egon
48 (21 + 27)

foto
Karol Cvanciger
15 (9 + 6)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Tomáš Šimko3529642210
2.Racz Egon2127482100
3.Karol Cvanciger96151500
4.Tomáš Klein85132330
5.Stanislav Šiška84121300
6.Vladimir Dinka4371900
7.Peter Sochanič3361400
8.Volodymyr Movchun235700
9.Štefan Kokoruďa224310
10.Ivan Tencer134100
11.Bohumil Silný1121100
12.Lukáš Višváder0112410
13.Ľubomír Pocsik000500