United (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

21.09.2018 21:10
United × AK 47 Chaos (B)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

30.09.2018 19:00
1.FC Pressburg (A) × United
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

07.10.2018 16:00
United × Ovečky
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

14.10.2018 17:30
Praetors Bratislava Čekan (B) × United
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.10.2018 17:10
United × Arantes
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.10.2018 21:10
United × ŠK Račišdorf
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.11.2018 20:40
Trexima × United
9 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.11.2018 18:10
HSP Hemerhoidi × United
9 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

23.11.2018 21:00
United × FK 03 Hostinského
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

30.11.2018 21:30
FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) × United
9 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2018 20:00
United × White Boys
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

11.01.2019 21:30
INSTA × United
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2019 18:00
United × Belehradskí Lišiaci
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.01.2019 20:40
United × VK PAL Engerau
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.01.2019 18:20
ŠK Karpatská × United
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.01.2019 18:20
United × SFC Silver Ružinov
0 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.02.2019 21:30
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.02.2019 20:50
United × FC Tifosi
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

17.02.2019 21:00
AK Vorvane × United
5 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.03.2019 21:10
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu HANT arena

15.03.2019 20:40
United × ŠK Račišdorf
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

24.03.2019 19:10
Arantes × United
1 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

31.03.2019 19:10
VK PAL Engerau × United
5 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

06.04.2019 19:50
United × FC Tifosi
3 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

14.04.2019 20:10
AK Vorvane × United
7 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.04.2019 19:30
United × Trexima
1 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

05.05.2019 19:00
HSP Hemerhoidi × United
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu HANT arena

12.05.2019 17:20
United × Belehradskí Lišiaci
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Tomáš Klein
obranca
#3
foto
Igor Dugas
obranca
#5
foto
Ivan Tencer
útočník
#15
foto
Tomáš Šimko
útočník
#17
foto
Karol Cvanciger
útočník
#18
foto
Racz Egon
útočník
#33
foto
Peter Sochanič
útočník
#50
foto
Juraj Gerberi
útočník
#55
foto
Volodymyr Movchun
útočník
#66
foto
Vladimir Dinka
útočník
#99

Manažéri klubu United


Najlepší hráči

foto
Tomáš Šimko
35 (17 + 18)

foto
Racz Egon
23 (13 + 10)

foto
Bohumil Silný
16 (7 + 9)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Tomáš Šimko1718352120
2.Racz Egon1310231710
3.Bohumil Silný79161700
4.Karol Cvanciger86142200
5.Ivan Tencer74111100
6.Juraj Gerberi5611500
7.Volodymyr Movchun9091701
8.Tomáš Klein5492220
9.Vladimir Dinka347900
10.Lukáš Višváder1342800
11.Lukáš Hrica303401
12.Filip Horník123700
13.Ľubomír Pocsik1121210
14.Robert Vizvary101720
15.Stanislav Šiška0001000