1. Bratislavská liga (sezóna 2023/24)

Zápasy 9. kola nadstavby

03.05.2024 20:00
Fresh and Funny × FPV 23
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

04.05.2024 09:00
FC Tifosi × SF Festglas
4 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

04.05.2024 09:50
FOFO Bratislava WB 1984 (B) × AK 47 Chaos (B)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

04.05.2024 10:40
INSTA × FC Rusovce
1 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

05.05.2024 14:40
Božkov × AK Vorvane
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

05.05.2024 15:30
ŠK Karpatská × ŠK Račišdorf
3 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

05.05.2024 16:20
Pinerola Minimax Academy (C) × Engerau BPN Boys (B)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

05.05.2024 17:10
AFC Horden × Banana Boys
1 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 25 25 0 0 198 : 34 75 +164
2. AK 47 Chaos (B) 25 18 2 5 118 : 43 56 +75
3. Engerau BPN Boys (B) 25 16 2 7 95 : 65 50 +30
4. ŠK Račišdorf 25 16 2 7 125 : 100 50 +25
5. SF Festglas 25 14 1 10 118 : 97 43 +21
6. FC Tifosi 25 12 1 12 78 : 83 37 -5
7. White Boys 25 12 1 12 89 : 108 37 -19
8. Pinerola Minimax Academy (C) 25 11 3 11 80 : 83 36 -3
9. ŠK Karpatská 25 10 0 15 74 : 95 30 -21
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Fresh and Funny 25 15 2 8 126 : 89 47 +37
2. FPV 23 25 11 5 9 87 : 80 38 +7
3. Banana Boys 25 11 3 11 91 : 98 36 -7
4. Beija Flor FC 25 9 3 13 66 : 89 30 -23
5. FC Rusovce 25 9 1 15 102 : 105 28 -3
6. INSTA 25 6 3 16 73 : 113 21 -40
7. AK Vorvane 25 6 3 16 71 : 119 21 -48
8. Božkov 25 5 2 18 59 : 130 17 -71
9. AFC Horden 25 2 0 23 34 : 153 6 -119
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 17 17 0 0 138 : 29 51 +109
2. AK 47 Chaos (B) 17 13 1 3 84 : 26 40 +58
3. ŠK Račišdorf 17 11 2 4 85 : 64 35 +21
4. Engerau BPN Boys (B) 17 11 1 5 69 : 40 34 +29
5. SF Festglas 17 11 1 5 87 : 62 34 +25
6. White Boys 17 10 1 6 69 : 63 31 +6
7. FC Tifosi 17 9 1 7 51 : 50 28 +1
8. Pinerola Minimax Academy (C) 17 8 3 6 62 : 52 27 +10
9. ŠK Karpatská 17 9 0 8 57 : 49 27 +8
10. Fresh and Funny 17 8 2 7 80 : 69 26 +11
11. FPV 23 17 7 4 6 59 : 65 25 -6
12. Banana Boys 17 5 3 9 56 : 72 18 -16
13. FC Rusovce 17 5 1 11 58 : 85 16 -27
14. AK Vorvane 17 4 3 10 53 : 72 15 -19
15. Beija Flor FC 17 4 3 10 39 : 71 15 -32
16. Božkov 17 4 1 12 38 : 87 13 -49
17. INSTA 17 3 1 13 53 : 91 10 -38
18. AFC Horden 17 0 0 17 23 : 114 0 -91

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Jakub HoffmanŠK Račišdorf3628641410
2.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)3922611700
3.Roman KaanFresh and Funny2732592230
4.Jakub BelanŠK Račišdorf2621471950
5.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)1828461500
6.Dominik BielikSF Festglas2124452120
7.Bojan BrankovicFresh and Funny3310431640
8.Anton HájekPinerola Minimax Academy (C)2318411910
9.Adrián BrzobohatýSF Festglas2217391901
10.Kamil ZlatohlavyEngerau BPN Boys (A)2215371600
11.Juraj HipkiAK Vorvane2412362160
12.Peter KýškaŠK Račišdorf1912311910
13.Marek BognarFC Rusovce1714312040
14.Lukáš MichniewiczFC Rusovce922311610
15.Andrej HrdličkaWhite Boys1911301710
16.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)1613291520
17.Marián MišovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)1415291700
18.Tomáš PobehaFresh and Funny920292230
19.Tomáš JancíkSF Festglas1414281800
20.Michal DzvonikFC Rusovce1710271111
21.Christián StankovičAK Vorvane1611271750
22.Kristian GolejFC Rusovce1611271901
23.Peter ZahradnikFresh and Funny233262450
24.Maroš LetovanecINSTA206262400
25.Matúš PlevkaFPV 23206261710
26.Peter AugustinBanana Boys179261540
27.Vladimír PaliesekSF Festglas1511262310
28.Tomáš ŠrotFPV 231313262420
29.Andrej CsibaEngerau BPN Boys (A)205251610
30.František HečkoEngerau BPN Boys (A)141125900
31.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)1411251000
32.Tomáš JelínekWhite Boys1411251930
33.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)1311241840
34.Lukáš MackoŠK Karpatská176232320
35.Ivan PopovecFPV 23176231701
36.Michal ČiernyBanana Boys167232110
37.Tomáš MatuškaFC Tifosi167231871
38.Patrik VoltemarBožkov149231801
39.Peter HaľkoFOFO Bratislava WB 1984 (A)121022900
40.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)1111221100
41.Miloš WojciakWhite Boys147211921
42.William VeselíkFC Tifosi129212250
43.Martin ČuchranFC Tifosi1110212031
44.Michal HargasFOFO Bratislava WB 1984 (B)101020700
45.Ján KabátPinerola Minimax Academy (C)812202001
46.Ján DubovskýSF Festglas136191910
47.Rastislav SchubertŠK Račišdorf613192140
48.Martin KováčFPV 23117181200
49.Aleksandr AgafonovBeija Flor FC117182210
50.Peter KurcinŠK Račišdorf99181700
51.Ondrej ZeleníkWhite Boys711181100
52.Michal PolčicFC Rusovce12517900
53.Michal ŠestákSF Festglas116171400
54.David FlorBeija Flor FC107172010
55.Peter ŤulákINSTA98172300
56.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)98171610
57.Peter LangFC Tifosi124162100
58.Róbert LatikaAK Vorvane115162500
59.Juraj MeszarosBožkov115161210
60.Marek RigoSF Festglas10616600
61.Alexander MészárosŠK Karpatská97161600
62.Juraj LučeničWhite Boys79162300
63.Roman SzatmáryŠK Karpatská79162110
64.Michal KardošFresh and Funny412162530
65.Jaroslav VaculikFC Rusovce105151621
66.Michal JavnickýFOFO Bratislava WB 1984 (A)8715300
67.Ján PoláčekFC Tifosi78152520
68.Jakub HošekPinerola Minimax Academy (C)69151800
69.Martin HušekINSTA69152510
70.Matej KolomyBožkov69151740
71.Peter MušecPinerola Minimax Academy (C)113141920
72.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)77141400
73.Tomáš TirpákFPV 2377141321
74.Jozef StrnatkoPinerola Minimax Academy (C)59141800
75.Hugo BagateBanana Boys94131510
76.Andrej HornýWhite Boys76131100
77.Peter HruskaFOFO Bratislava WB 1984 (B)84121000
78.Jakub ČižnárAK 47 Chaos (A)8412710
79.Erik MelkusINSTA75122310
80.Samuel BojnákAK 47 Chaos (A)6612910
81.Jakub GranecFresh and Funny57121100
82.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (A)5712300
83.Miloslav KollarFresh and Funny57121010
84.Joao MatosBeija Flor FC57121421
85.Tomáš RusňákŠK Karpatská48121120
86.Ján CséfalvayFPV 2339121611
87.Peter GramataAFC Horden83112350
88.Oscar Ruiz GomezBeija Flor FC74111520
89.Martin MitrikAK 47 Chaos (A)6511300
90.Marián LalíkINSTA65112020
91.Adam GálaFOFO Bratislava WB 1984 (B)5611800
92.Aleksander BírešFresh and Funny5611400
93.Lukáš SzalacsiAK Vorvane56112151
94.Filip ProchácEngerau BPN Boys (A)2911600
95.Ladislav BlažejINSTA73102220
96.Tomáš JevčikBeija Flor FC64101210
97.František GörnerLoosers64101310
98.Tomáš HolkovičINSTA55101900
99.Milan MenyhartBožkov55101410
100.Viktor DarbaszWhite Boys46102200
101.Ondrej KordošBanana Boys46101320
102.Miroslav KlapkaFPV 2337101900
103.Patrik KürthyEngerau BPN Boys (A)37101510
104.Michal LaluhaFPV 2337101620
105.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)37101711
106.Christian Brian BachledaŠK Karpatská7291700
107.Stefan TothFC Rusovce7292290
108.Marek ZechmeisterBanana Boys729701
109.Ján FašungBanana Boys6391200
110.Raphael Benedict PokornýPinerola FA (A)639410
111.Franko KollerAFC Horden5492310
112.Martin VavroBanana Boys5491330
113.Milan JanečkaBanana Boys4591900
114.Tomáš BremserŠK Račišdorf4591000
115.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf4591831
116.Michal PopulovBanana Boys369610
117.Martin BriakBožkov2791920
118.Sami Al JabriAK Vorvane7181610
119.Patrik GajanEngerau BPN Boys (A)448900
120.Martin DubaiAFC Horden4482430
121.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)358600
122.Andrej FaktorŠK Karpatská2681210
123.Ján SotníkBanana Boys1781310
124.Jakub RokošnýPinerola Minimax Academy (C)617500
125.Jose Luis Arroyave PerezBeija Flor FC617630
126.Martin BriakBožkov5271200
127.Richard KačeňákŠK Karpatská527500
128.Jakub KincsesSF Festglas5271100
129.Vladimir GavelBeija Flor FC5271210
130.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)5271210
131.Matúš BlaškoPinerola Minimax Academy (C)4371300
132.Ivan PaloWhite Boys437700
133.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)4371210
134.Marek Tristan BrnaAFC Horden4371610
135.Samuel KorenačkaAK 47 Chaos (A)437710
136.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)347500
137.Tomáš PaprskárBožkov3471810
138.Jakub PaštinskýFC Tifosi257710
139.Rastislav KraskoINSTA2572510
140.Kristian KořalnikINSTA2571910
141.Tomáš JuskoFC Tifosi1672050
142.Tomáš ObertBanana Boys516800
143.Anton KhalymonBeija Flor FC426300
144.Marek SokolAK 47 Chaos (A)426400
145.Ivan KlinčokAK 47 Chaos (B)426610
146.Jakub BérešWhite Boys4261010
147.Pavol ViludaINSTA3362400
148.Jakub PechaFOFO Bratislava WB 1984 (B)336400
149.Andrej GendiarŠK Račišdorf336200
150.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)3361400
151.Adam SemančíkEngerau BPN Boys (A)336710
152.Daniel UrbanFC Rusovce3362120
153.Vladimír MacejákBanana Boys246500
154.Andrii ChudnovBeija Flor FC246632
155.Lukáš ZemešAK Vorvane1562400
156.Andrej ValentínINSTA1562510
157.Branislav PristáčFC Tifosi1561810
158.Tomáš LicherFPV 23156610
159.Marek MiklošBožkov336820
160.Erik StasiniakWhite Boys0661300
161.Tomáš SzaboSF Festglas0661310
162.Serhii SvyatoslavovichFOFO Bratislava WB 1984 (B)505620
163.Lukáš CsászárWhite Boys415500
164.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)415600
165.Lucas AndodyFresh and Funny415810
166.Matej BabicAK 47 Chaos (A)325400
167.Martin SimandlŠK Karpatská325700
168.Samuel BalážAK 47 Chaos (A)325200
169.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)325410
170.Viktor GubečkaAK 47 Chaos (A)325720
171.Mário ToporEngerau BPN Boys (A)3251830
172.Matuš ZupkaFresh and Funny3251111
173.Roman OsvaldPinerola Minimax Academy (C)235200
174.Tomáš LukáčŠK Karpatská235700
175.Tomáš BobálAK Vorvane2352510
176.Martin BognarFC Rusovce2351520
177.Kamil BeňaPinerola Minimax Academy (B)235820
178.Amaris Tami Nkuibou ChristelBeija Flor FC235830
179.Samuel KucejŠK Karpatská235830
180.Tomáš SýkoraSF Festglas1451400
181.Peter BondraEngerau BPN Boys (A)145520
182.Pavelka JakubAK Vorvane1452071
183.Dominik VresilovičFC Tifosi4041100
184.Roman HallonŠK Karpatská4041000
185.Juraj SchrojfŠK Karpatská4041411
186.Martin BeniačŠK Račišdorf3141200
187.Lukáš CsánoŠK Račišdorf314300
188.Tomas BorsanyiFC Rusovce3141210
189.Daniel NunhardtAFC Horden224800
190.Tomáš RunaŠK Račišdorf224700
191.Ondrej PenzešŠK Karpatská224200
192.Branislav PavlíkSF Festglas224500
193.Jakub DahmaniEngerau BPN Boys (B)224900
194.Ivan BorošAFC Horden224300
195.Simon JurčovičFC Tifosi224510
196.Štefan SivoňŠK Karpatská2241410
197.Luboš TurcanikAFC Horden224511
198.Juraj StudenikBožkov134500
199.Jan KriskaBeija Flor FC1341300
200.Erik HanikWhite Boys134400
201.Radovan RakovskýBožkov1342010
202.Vladimir UrbanFC Rusovce0442100
203.Erik DuchoEngerau BPN Boys (B)044720
204.Gabriel GreifFC Tifosi0441931
205.Viktor BódiPinerola FA (A)303100
206.Martin MedoFresh and Funny303300
207.Martin KučerákFC Tifosi3031000
208.Simon OndrejkaPinerola Minimax Academy (C)303210
209.Dejan SúkalaEngerau BPN Boys (A)213500
210.Richard OlejárFPV 23213600
211.Martin HuorkaŠK Račišdorf213300
212.Nicolas PochylýEngerau BPN Boys (A)213200
213.Milan JurčišinFPV 23213700
214.Dalibor KrálINSTA2132000
215.Martin PilekFPV 232132300
216.Roman AdamikPinerola Minimax Academy (C)213500
217.Ján JuščiakWhite Boys213200
218.Juraj NečasBožkov213710
219.František MikócziBožkov2131110
220.Michal KačinecAFC Horden2131630
221.Marián KrižanEngerau BPN Boys (A)123400
222.Roman WeberBanana Boys1231900
223.Martin JurkemíkNFA Pinerola FA (B)123100
224.Michael MiznerFresh and Funny123100
225.Tomáš ChoINSTA1232000
226.Tomas NestickyINSTA123900
227.Adam ZdráhalFOFO Bratislava WB 1984 (A)123200
228.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)123800
229.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)123400
230.Ladislav FajinŠK Račišdorf1231510
231.Lukáš HricaEngerau BPN Boys (B)123920
232.Róbert KačeňákŠK Karpatská1232111
233.Carlos Fuster GilBeija Flor FC1231221
234.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)033300
235.Matúš HlôškaŠK Račišdorf0331300
236.Erik RumankoSF Festglas033200
237.Matej ŽivuraŠK Karpatská0332400
238.Ľudovít FélixEngerau BPN Boys (A)033200
239.Richard JuríkPinerola Minimax Academy (B)033700
240.Samuel MarušinecFOFO Bratislava WB 1984 (A)033100
241.Marek FeckoAK Vorvane0332310
242.Nikolaj FrajbergŠK Karpatská202300
243.Filip ŠimoraEngerau BPN Boys (A)202100
244.Ales HolinkaFOFO Bratislava WB 1984 (B)202200
245.Ondrej CíferskýEngerau BPN Boys (A)202200
246.Leonard FarkasEngerau BPN Boys (A)202400
247.Marko ŠimončičŠK Račišdorf202400
248.Šimon ŠtefanecFOFO Bratislava WB 1984 (A)202100
249.Cesar Elmir GutierrezBeija Flor FC202400
250.Saksa MartinŠK Račišdorf202200
251.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)202400
252.Erik SadloňBožkov202400
253.Lukáš LošonskýFC Rusovce202500
254.Manuk GaloianBeija Flor FC202410
255.Marko MesikFresh and Funny1121300
256.Andrii NasadiukBeija Flor FC1121000
257.Martin TorokAFC Horden112700
258.Matúš OpálekFC Tifosi112300
259.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)112100
260.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)112300
261.Peter CiekerFPV 23112700
262.Matyáš JeníkAK 47 Chaos (A)112100
263.Jakub JahičPinerola Minimax Academy (C)112100
264.Jakub KolmanAFC Horden112300
265.Viktor ŠinkovičEngerau BPN Boys (B)112100
266.Michal PonecAFC Horden1121200
267.Marcel PackaBožkov112300
268.Oliver FandelEngerau BPN Boys (A)112110
269.Marek HríbFresh and Funny112410
270.Maxime DziriBeija Flor FC112310
271.Vladimír LattaFresh and Funny112430
272.Martin BenčAFC Horden112730
273.Peter RožekBožkov1121740
274.Samuel HaisterEngerau BPN Boys (B)0221000
275.Marek SlavikFOFO Bratislava WB 1984 (B)022900
276.Attila KotlárPinerola Minimax Academy (C)022300
277.Franco VecchiarelliBeija Flor FC022210
278.Martin SoučekAK 47 Chaos (A)0221020
279.Martin StrížAK 47 Chaos (B)022820
280.Alejandro Gonzalez RebolloBeija Flor FC022920
281.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)101300
282.Matej SupekEngerau BPN Boys (B)101500
283.Peter BažányAFC Horden1011100
284.Jozef BalogFOFO Bratislava WB 1984 (A)101100
285.Andrej HabovcikAK 47 Chaos (A)101100
286.Jakub BarniakEngerau BPN Boys (B)101500
287.Matej KnapčokPinerola Minimax Academy (B)101100
288.Juraj JajcajŠK Račišdorf101200
289.Ján NovysedlákFC Tifosi101400
290.Tomáš KnapFC Rusovce101100
291.Adrián SabolFresh and Funny101100
292.Filip ZávodskýAK 47 Chaos (A)101100
293.Marko VizvaryEngerau BPN Boys (B)101100
294.Adam SíthWhite Boys101100
295.Peter ImrichEngerau BPN Boys (A)101110
296.Simon NajarPinerola Minimax Academy (B)101610
297.Bonaventura LuzsicaSF Festglas101420
298.Oleksandr KremenetskyiBanana Boys011400
299.Ivan ZrubecBožkov011200
300.Sebastián ŠníderAK Vorvane0112300
301.Erich PetrilákFOFO Bratislava WB 1984 (B)011100
302.Martin HrončekWhite Boys0111300
303.Juraj PribilinecPinerola Minimax Academy (B)011100
304.Tomáš DetkoŠK Račišdorf011200
305.Michal MaďariFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
306.Dominik DanišEngerau BPN Boys (B)011100
307.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
308.Tomáš LazarovBožkov0111100
309.Richard IvantyšynWhite Boys011600
310.Dušan BartkovskýAK Vorvane0112400
311.Daniel PodhorecSF Festglas011300
312.Ján LomjanskýAFC Horden0112300
313.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)011100
314.Michal PetrleFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
315.Juraj PařilFC Tifosi011800
316.Martin BratkaŠK Račišdorf011200
317.Scott WhyteBeija Flor FC011600
318.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)011200
319.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)011100
320.Miloš CigláňSF Festglas011300
321.Ján VacikFPV 23011210
322.Štefanek FilipFC Tifosi0112010
323.Ivan DoroshenkoEngerau BPN Boys (B)011310
324.Michal MalovecAK Vorvane0112310
325.Róbert HudecPinerola Minimax Academy (D)011110
326.Karol VlašičWhite Boys011510
327.Richard NyilfaFC Rusovce0112220
328.Branislav PopEngerau BPN Boys (B)0111030
329.Matej KukumbergPinerola Minimax Academy (B)011801
330.Vladimir NovakINSTA000400
331.Alexander VeľkýWhite Boys000100
332.Tomáš KruckýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
333.David Ortiz DavilaBeija Flor FC000500
334.Filip JahičPinerola Minimax Academy (B)000100
335.Tomáš PravdíkŠK Račišdorf000800
336.Jakub HalajčíkPinerola Minimax Academy (C)000200
337.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000200
338.Richard BilekEngerau BPN Boys (B)000200
339.Stanislav CintavýEngerau BPN Boys (A)000100
340.Roman FraňoBanana Boys000300
341.Andrej ZavřelWhite Boys000200
342.Jozef KaplockýAK Vorvane0002300
343.Timotej RybovičFC Tifosi000100
344.Richard NemethWhite Boys000100
345.Patrik ŠarköziPinerola Minimax Academy (C)000100
346.Róbert SpišskýWhite Boys000100
347.Patrik ForgacWhite Boys000100
348.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
349.Nicolas VojáčekWhite Boys000200
350.Dušan FialaWhite Boys000100
351.Marko MadejaAK 47 Chaos (B)000300
352.Peter MartinkoSF Festglas000100
353.Milan KonečnýSF Festglas000100
354.Ondrej ĎuranaAFC Horden000200
355.Marek DubaiAFC Horden000100
356.Rostislav OsipovBeija Flor FC000500
357.Adam YaacoubAK 47 Chaos (A)000100
358.Andrej DrongŠK Račišdorf0001000
359.Michal PetrovičEngerau BPN Boys (A)000700
360.Štefan KopnickýBožkov000700
361.Filip KollárEngerau BPN Boys (B)000100
362.Pavol ChrenINSTA000100
363.Martin JuranEngerau BPN Boys (A)000200
364.Kristián KováčAK 47 Chaos (B)000100
365.Ivan GalambošPinerola Minimax Academy (C)000100
366.Samuel DóžaFC Tifosi000200
367.Michal MlynekEngerau BPN Boys (A)000200
368.Andrej GubančokFC Rusovce000700
369.Juraj FukatschPinerola Minimax Academy (C)000900
370.Karol SzelepcsényiSF Festglas000200
371.Štefan HorváthWhite Boys0001000
372.Fazlic EsedPinerola Minimax Academy (D)000100
373.Michal BlahovskýWhite Boys000100
374.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)000100
375.Peter GrinčFC Tifosi000200
376.David DrgonaBanana Boys000100
377.Anton KresánekAFC Horden000200
378.Michael MackePinerola Minimax Academy (C)000200
379.Mehmat AksacBeija Flor FC0001000
380.Juraj AudiSF Festglas000100
381.Šouc OliverFC Tifosi000300
382.Jakub HirkoWhite Boys000100
383.Peter MasnýINSTA000700
384.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000200
385.Marko DávidEngerau BPN Boys (A)000100
386.Viliam ČillíkAK Vorvane000100
387.Milan ČervenákFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
388.Igor HanakovičFPV 23000200
389.Peter JurkovicWhite Boys000300
390.Hruška MichalWhite Boys000200
391.Michal ChovanecAK 47 Chaos (B)000100
392.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)000400
393.Radovan BranišWhite Boys000200
394.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000100
395.Róbert ZymberiAFC Horden000300
396.Filip SvobodaEngerau BPN Boys (B)000200
397.Matúš KubalaPinerola Minimax Academy (D)000100
398.Michal VojtechFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
399.Martin KsinanAFC Horden000200
400.Pedro Martinez Jimenez-MañaBeija Flor FC000300
401.Jarábek MojmírŠK Račišdorf000100
402.Peter MartanovicPinerola Minimax Academy (C)000310
403.Ján KohútBožkov000210
404.Filip RašlíkFPV 23000410
405.Karol FarskýFC Tifosi0001030
406.Ján ŠtefanekFC Tifosi000911
407.Yevgeni SkribovskyBeija Flor FC0001211