1. Bratislavská liga (sezóna 2023/24)

Zápasy 6. kola nadstavby

12.04.2024 21:10
White Boys × ŠK Karpatská
10 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.04.2024 21:40
Beija Flor FC × AFC Horden
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

13.04.2024 09:00
AK Vorvane × Fresh and Funny
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.04.2024 09:50
FC Rusovce × FPV 23
1 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.04.2024 10:40
FC Tifosi × Pinerola Minimax Academy (C)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.04.2024 13:10
Engerau BPN Boys (B) × AK 47 Chaos (B)
4 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.04.2024 09:50
SF Festglas × FOFO Bratislava WB 1984 (B)
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.04.2024 14:00
Božkov × INSTA
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 22 22 0 0 175 : 31 66 +144
2. AK 47 Chaos (B) 23 18 2 3 116 : 35 56 +81
3. Engerau BPN Boys (B) 22 14 2 6 89 : 56 44 +33
4. ŠK Račišdorf 22 14 2 6 111 : 82 44 +29
5. SF Festglas 22 13 1 8 104 : 82 40 +22
6. FC Tifosi 23 12 1 10 72 : 73 37 -1
7. White Boys 23 11 1 11 83 : 103 34 -20
8. Pinerola Minimax Academy (C) 22 9 3 10 68 : 73 30 -5
9. ŠK Karpatská 22 9 0 13 65 : 81 27 -16
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Fresh and Funny 22 12 2 8 103 : 82 38 +21
2. FPV 23 23 11 5 7 81 : 70 38 +11
3. Banana Boys 22 9 3 10 77 : 80 30 -3
4. Beija Flor FC 23 8 3 12 56 : 81 27 -25
5. FC Rusovce 22 7 1 14 86 : 99 22 -13
6. AK Vorvane 22 5 3 14 61 : 108 18 -47
7. Božkov 23 5 2 16 55 : 120 17 -65
8. INSTA 22 4 3 15 61 : 103 15 -42
9. AFC Horden 22 1 0 21 28 : 132 3 -104
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 17 17 0 0 138 : 29 51 +109
2. AK 47 Chaos (B) 17 13 1 3 84 : 26 40 +58
3. ŠK Račišdorf 17 11 2 4 85 : 64 35 +21
4. Engerau BPN Boys (B) 17 11 1 5 69 : 40 34 +29
5. SF Festglas 17 11 1 5 87 : 62 34 +25
6. White Boys 17 10 1 6 69 : 63 31 +6
7. FC Tifosi 17 9 1 7 51 : 50 28 +1
8. Pinerola Minimax Academy (C) 17 8 3 6 62 : 52 27 +10
9. ŠK Karpatská 17 9 0 8 57 : 49 27 +8
10. Fresh and Funny 17 8 2 7 80 : 69 26 +11
11. FPV 23 17 7 4 6 59 : 65 25 -6
12. Banana Boys 17 5 3 9 56 : 72 18 -16
13. FC Rusovce 17 5 1 11 58 : 85 16 -27
14. AK Vorvane 17 4 3 10 53 : 72 15 -19
15. Beija Flor FC 17 4 3 10 39 : 71 15 -32
16. Božkov 17 4 1 12 38 : 87 13 -49
17. INSTA 17 3 1 13 53 : 91 10 -38
18. AFC Horden 17 0 0 17 23 : 114 0 -91

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Jakub HoffmanŠK Račišdorf3225571310
2.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)3521561600
3.Roman KaanFresh and Funny2027471930
4.Jakub BelanŠK Račišdorf2421451740
5.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)1723401400
6.Dominik BielikSF Festglas1722391810
7.Adrián BrzobohatýSF Festglas2017371801
8.Kamil ZlatohlavyEngerau BPN Boys (A)2014341400
9.Juraj HipkiAK Vorvane2112331950
10.Anton HájekPinerola Minimax Academy (C)1814321610
11.Bojan BrankovicFresh and Funny247311330
12.Tomáš PobehaFresh and Funny919282030
13.Peter KýškaŠK Račišdorf1710271600
14.Christián StankovičAK Vorvane1611271750
15.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)1413271420
16.Marián MišovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)1215271600
17.Peter ZahradnikFresh and Funny233262240
18.Matúš PlevkaFPV 23206261610
19.Peter AugustinBanana Boys179261540
20.Marek BognarFC Rusovce1511261840
21.Andrej HrdličkaWhite Boys178251510
22.František HečkoEngerau BPN Boys (A)141125900
23.Lukáš MichniewiczFC Rusovce619251300
24.Maroš LetovanecINSTA204242100
25.Andrej CsibaEngerau BPN Boys (A)204241510
26.Kristian GolejFC Rusovce159241701
27.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)1311241840
28.Vladimír PaliesekSF Festglas148222010
29.Tomáš JelínekWhite Boys139221730
30.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)1111221100
31.Tomáš ŠrotFPV 231111222220
32.Michal DzvonikFC Rusovce13821911
33.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)12921900
34.Tomáš JancíkSF Festglas1011211500
35.Ivan PopovecFPV 23164201501
36.Lukáš MackoŠK Karpatská146202010
37.Patrik VoltemarBožkov137201601
38.Michal HargasFOFO Bratislava WB 1984 (B)101020700
39.Martin ČuchranFC Tifosi1010201820
40.Michal ČiernyBanana Boys136191810
41.Tomáš MatuškaFC Tifosi136191650
42.William VeselíkFC Tifosi118192140
43.Martin KováčFPV 23117181200
44.Miloš WojciakWhite Boys117181721
45.Peter HaľkoFOFO Bratislava WB 1984 (A)81018800
46.Ondrej ZeleníkWhite Boys711181100
47.Michal PolčicFC Rusovce12517900
48.Ján DubovskýSF Festglas125171610
49.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)98171510
50.Rastislav SchubertŠK Račišdorf413171830
51.Juraj MeszarosBožkov115161110
52.Marek RigoSF Festglas10616600
53.Ján KabátPinerola Minimax Academy (C)610161701
54.David FlorBeija Flor FC105151910
55.Michal JavnickýFOFO Bratislava WB 1984 (A)8715300
56.Peter ŤulákINSTA87152100
57.Peter KurcinŠK Račišdorf87151400
58.Juraj LučeničWhite Boys78152100
59.Ján PoláčekFC Tifosi78152320
60.Jakub HošekPinerola Minimax Academy (C)69151800
61.Roman SzatmáryŠK Karpatská69151810
62.Matej KolomyBožkov69151740
63.Michal KardošFresh and Funny411152230
64.Peter LangFC Tifosi122141900
65.Michal ŠestákSF Festglas104141200
66.Aleksandr AgafonovBeija Flor FC86142010
67.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)77141400
68.Andrej HornýWhite Boys76131100
69.Jozef StrnatkoPinerola Minimax Academy (C)58131700
70.Róbert LatikaAK Vorvane84122200
71.Jakub ČižnárAK 47 Chaos (A)8412710
72.Hugo BagateBanana Boys84121410
73.Samuel BojnákAK 47 Chaos (A)6612910
74.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (A)5712300
75.Tomáš TirpákFPV 2357121121
76.Martin HušekINSTA48122210
77.Tomáš RusňákŠK Karpatská48121120
78.Peter HruskaFOFO Bratislava WB 1984 (B)8311900
79.Alexander MészárosŠK Karpatská83111400
80.Peter MušecPinerola Minimax Academy (C)83111610
81.Martin MitrikAK 47 Chaos (A)6511300
82.Marián LalíkINSTA65111720
83.Adam GálaFOFO Bratislava WB 1984 (B)5611800
84.Ján CséfalvayFPV 2329111511
85.Tomáš JevčikBeija Flor FC64101210
86.Milan MenyhartBožkov55101300
87.Viktor DarbaszWhite Boys46102000
88.Miroslav KlapkaFPV 2337101800
89.Patrik KürthyEngerau BPN Boys (A)37101410
90.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)37101711
91.Filip ProchácEngerau BPN Boys (A)2810500
92.Ján FašungBanana Boys6391100
93.Raphael Benedict PokornýPinerola FA (A)639410
94.Peter GramataAFC Horden6392050
95.Jaroslav VaculikFC Rusovce6391411
96.Tomáš HolkovičINSTA5491700
97.Erik MelkusINSTA5492010
98.Tomáš BremserŠK Račišdorf459800
99.Michal PopulovBanana Boys369610
100.Michal LaluhaFPV 233691420
101.Martin BriakBožkov2791820
102.Christian Brian BachledaŠK Karpatská6281500
103.Oscar Ruiz GomezBeija Flor FC5381420
104.Patrik GajanEngerau BPN Boys (A)448800
105.Jakub GranecFresh and Funny448900
106.Miloslav KollarFresh and Funny448810
107.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)358600
108.Ondrej KordošBanana Boys3581110
109.Joao MatosBeija Flor FC3581221
110.Lukáš SzalacsiAK Vorvane3581851
111.Andrej FaktorŠK Karpatská2681110
112.Ján SotníkBanana Boys1781310
113.Sami Al JabriAK Vorvane7071410
114.Jakub RokošnýPinerola Minimax Academy (C)617500
115.Jose Luis Arroyave PerezBeija Flor FC617630
116.Stefan TothFC Rusovce6172070
117.Richard KačeňákŠK Karpatská527400
118.Jakub KincsesSF Festglas5271100
119.Vladimir GavelBeija Flor FC5271210
120.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)5271210
121.Marek ZechmeisterBanana Boys527601
122.Matúš BlaškoPinerola Minimax Academy (C)4371200
123.Ivan PaloWhite Boys437700
124.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)4371110
125.Marek Tristan BrnaAFC Horden4371610
126.Samuel KorenačkaAK 47 Chaos (A)437710
127.František GörnerBanana Boys4371110
128.Franko KollerAFC Horden4372010
129.Martin DubaiAFC Horden4372120
130.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)347500
131.Tomáš PaprskárBožkov3471710
132.Jakub PaštinskýFC Tifosi257610
133.Martin BriakBožkov4261100
134.Marek SokolAK 47 Chaos (A)426400
135.Ivan KlinčokAK 47 Chaos (B)426610
136.Jakub BérešWhite Boys4261010
137.Andrej GendiarŠK Račišdorf336200
138.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)3361300
139.Ladislav BlažejINSTA3361910
140.Daniel UrbanFC Rusovce3361920
141.Martin VavroBanana Boys3361230
142.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf3361631
143.Rastislav KraskoINSTA2462210
144.Kristian KořalnikINSTA2461610
145.Andrii ChudnovBeija Flor FC246632
146.Andrej ValentínINSTA1562210
147.Branislav PristáčFC Tifosi1561710
148.Tomáš LicherFPV 23156610
149.Marek MiklošBožkov336820
150.Tomáš JuskoFC Tifosi1561830
151.Erik StasiniakWhite Boys0661300
152.Tomáš SzaboSF Festglas0661310
153.Serhii SvyatoslavovichFOFO Bratislava WB 1984 (B)505620
154.Tomáš ObertBanana Boys415700
155.Lukáš CsászárWhite Boys415400
156.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)415600
157.Lucas AndodyFresh and Funny415810
158.Milan JanečkaBanana Boys3251700
159.Martin SimandlŠK Karpatská325700
160.Samuel BalážAK 47 Chaos (A)325200
161.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)325410
162.Viktor GubečkaAK 47 Chaos (A)325720
163.Mário ToporEngerau BPN Boys (A)3251620
164.Roman OsvaldPinerola Minimax Academy (C)235200
165.Vladimír MacejákBanana Boys235300
166.Tomáš LukáčŠK Karpatská235700
167.Martin BognarFC Rusovce2351310
168.Amaris Tami Nkuibou ChristelBeija Flor FC235830
169.Samuel KucejŠK Karpatská235830
170.Tomáš SýkoraSF Festglas1451300
171.Peter BondraEngerau BPN Boys (A)145520
172.Dominik VresilovičFC Tifosi4041100
173.Roman HallonŠK Karpatská404900
174.Juraj SchrojfŠK Karpatská4041211
175.Matej BabicAK 47 Chaos (A)314300
176.Martin BeniačŠK Račišdorf3141200
177.Jakub PechaFOFO Bratislava WB 1984 (B)314300
178.Tomas BorsanyiFC Rusovce3141110
179.Tomáš RunaŠK Račišdorf224600
180.Anton KhalymonBeija Flor FC224200
181.Jakub DahmaniEngerau BPN Boys (B)224900
182.Aleksander BírešFresh and Funny224300
183.Ivan BorošAFC Horden224300
184.Adam SemančíkEngerau BPN Boys (A)224500
185.Simon JurčovičFC Tifosi224510
186.Luboš TurcanikAFC Horden224511
187.Tomáš BobálAK Vorvane1342200
188.Pavol ViludaINSTA1342200
189.Juraj StudenikBožkov134500
190.Erik HanikWhite Boys134400
191.Vladimir UrbanFC Rusovce0441900
192.Erik DuchoEngerau BPN Boys (B)044620
193.Gabriel GreifFC Tifosi0441831
194.Viktor BódiPinerola FA (A)303100
195.Martin MedoFresh and Funny303300
196.Martin KučerákFC Tifosi3031000
197.Simon OndrejkaPinerola Minimax Academy (C)303210
198.Richard OlejárFPV 23213600
199.Martin HuorkaŠK Račišdorf213200
200.Nicolas PochylýEngerau BPN Boys (A)213200
201.Milan JurčišinFPV 23213700
202.Martin PilekFPV 232132100
203.Roman AdamikPinerola Minimax Academy (C)213500
204.Lukáš CsánoŠK Račišdorf213200
205.Ján JuščiakWhite Boys213200
206.Juraj NečasBožkov213710
207.Marián KrižanEngerau BPN Boys (A)123400
208.Martin JurkemíkNFA Pinerola FA (B)123100
209.Michael MiznerFresh and Funny123100
210.Štefan SivoňŠK Karpatská1231100
211.Tomas NestickyINSTA123800
212.Adam ZdráhalFOFO Bratislava WB 1984 (A)123200
213.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)123800
214.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)123400
215.Radovan RakovskýBožkov1231810
216.Ladislav FajinŠK Račišdorf1231510
217.Lukáš HricaEngerau BPN Boys (B)123920
218.Róbert KačeňákŠK Karpatská1231811
219.Matuš ZupkaFresh and Funny123911
220.Pavelka JakubAK Vorvane1231761
221.Lukáš ZemešAK Vorvane0332100
222.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)033300
223.Matúš HlôškaŠK Račišdorf0331200
224.Erik RumankoSF Festglas033200
225.Ľudovít FélixEngerau BPN Boys (A)033200
226.Richard JuríkPinerola Minimax Academy (B)033700
227.Samuel MarušinecFOFO Bratislava WB 1984 (A)033100
228.Marek FeckoAK Vorvane0332110
229.Nikolaj FrajbergŠK Karpatská202300
230.Ales HolinkaFOFO Bratislava WB 1984 (B)202200
231.Ondrej CíferskýEngerau BPN Boys (A)202100
232.Leonard FarkasEngerau BPN Boys (A)202400
233.Marko ŠimončičŠK Račišdorf202400
234.Šimon ŠtefanecFOFO Bratislava WB 1984 (A)202100
235.Cesar Elmir GutierrezBeija Flor FC202400
236.Saksa MartinŠK Račišdorf202200
237.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)202400
238.Lukáš LošonskýFC Rusovce202500
239.Manuk GaloianBeija Flor FC202410
240.Michal KačinecAFC Horden2021530
241.Marko MesikFresh and Funny1121300
242.Martin TorokAFC Horden112700
243.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)112100
244.Tomáš ChoINSTA1121700
245.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)112300
246.Branislav PavlíkSF Festglas112400
247.Peter CiekerFPV 23112700
248.Matyáš JeníkAK 47 Chaos (A)112100
249.Dalibor KrálINSTA1121700
250.Jakub JahičPinerola Minimax Academy (C)112100
251.Viktor ŠinkovičEngerau BPN Boys (B)112100
252.Michal PonecAFC Horden112900
253.Marcel PackaBožkov112300
254.Oliver FandelEngerau BPN Boys (A)112110
255.Marek HríbFresh and Funny112410
256.Maxime DziriBeija Flor FC112310
257.František MikócziBožkov112910
258.Peter RožekBožkov1121530
259.Vladimír LattaFresh and Funny112430
260.Martin BenčAFC Horden112730
261.Carlos Fuster GilBeija Flor FC1121021
262.Daniel NunhardtAFC Horden022600
263.Roman WeberBanana Boys0221700
264.Samuel HaisterEngerau BPN Boys (B)022800
265.Matej ŽivuraŠK Karpatská0222100
266.Marek SlavikFOFO Bratislava WB 1984 (B)022900
267.Attila KotlárPinerola Minimax Academy (C)022300
268.Franco VecchiarelliBeija Flor FC022210
269.Martin SoučekAK 47 Chaos (A)022920
270.Martin StrížAK 47 Chaos (B)022820
271.Alejandro Gonzalez RebolloBeija Flor FC022920
272.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)101300
273.Dejan SúkalaEngerau BPN Boys (A)101400
274.Matej SupekEngerau BPN Boys (B)101500
275.Peter BažányAFC Horden1011000
276.Jozef BalogFOFO Bratislava WB 1984 (A)101100
277.Andrej HabovcikAK 47 Chaos (A)101100
278.Ondrej PenzešŠK Karpatská101100
279.Jakub BarniakEngerau BPN Boys (B)101500
280.Matej KnapčokPinerola Minimax Academy (B)101100
281.Ján NovysedlákFC Tifosi101400
282.Tomáš KnapFC Rusovce101100
283.Adrián SabolFresh and Funny101100
284.Filip ZávodskýAK 47 Chaos (A)101100
285.Jan KriskaBeija Flor FC1011100
286.Marko VizvaryEngerau BPN Boys (B)101100
287.Adam SíthWhite Boys101100
288.Erik SadloňBožkov101300
289.Peter ImrichEngerau BPN Boys (A)101110
290.Simon NajarPinerola Minimax Academy (B)101510
291.Bonaventura LuzsicaSF Festglas101420
292.Andrii NasadiukBeija Flor FC011800
293.Ivan ZrubecBožkov011200
294.Sebastián ŠníderAK Vorvane0112200
295.Erich PetrilákFOFO Bratislava WB 1984 (B)011100
296.Martin HrončekWhite Boys0111200
297.Tomáš DetkoŠK Račišdorf011200
298.Michal MaďariFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
299.Dominik DanišEngerau BPN Boys (B)011100
300.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
301.Tomáš LazarovBožkov0111100
302.Richard IvantyšynWhite Boys011600
303.Dušan BartkovskýAK Vorvane0112200
304.Daniel PodhorecSF Festglas011300
305.Michal PetrleFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
306.Juraj PařilFC Tifosi011800
307.Martin BratkaŠK Račišdorf011200
308.Scott WhyteBeija Flor FC011500
309.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)011200
310.Karol VlašičWhite Boys011300
311.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)011100
312.Ján VacikFPV 23011210
313.Štefanek FilipFC Tifosi0111910
314.Ivan DoroshenkoEngerau BPN Boys (B)011210
315.Michal MalovecAK Vorvane0112110
316.Kamil BeňaPinerola Minimax Academy (B)011620
317.Richard NyilfaFC Rusovce0112020
318.Branislav PopEngerau BPN Boys (B)0111030
319.Matej KukumbergPinerola Minimax Academy (B)011801
320.Vladimir NovakINSTA000300
321.Oleksandr KremenetskyiBanana Boys000300
322.Alexander VeľkýWhite Boys000100
323.Tomáš KruckýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
324.David Ortiz DavilaBeija Flor FC000500
325.Filip JahičPinerola Minimax Academy (B)000100
326.Tomáš PravdíkŠK Račišdorf000800
327.Jakub HalajčíkPinerola Minimax Academy (C)000200
328.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000200
329.Richard BilekEngerau BPN Boys (B)000200
330.Stanislav CintavýEngerau BPN Boys (A)000100
331.Roman FraňoBanana Boys000300
332.Matúš OpálekFC Tifosi000100
333.Andrej ZavřelWhite Boys000200
334.Jozef KaplockýAK Vorvane0002100
335.Timotej RybovičFC Tifosi000100
336.Richard NemethWhite Boys000100
337.Róbert SpišskýWhite Boys000100
338.Patrik ForgacWhite Boys000100
339.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
340.Nicolas VojáčekWhite Boys000200
341.Dušan FialaWhite Boys000100
342.Marko MadejaAK 47 Chaos (B)000300
343.Peter MartinkoSF Festglas000100
344.Milan KonečnýSF Festglas000100
345.Peter MartanovicPinerola Minimax Academy (C)000100
346.Ondrej ĎuranaAFC Horden000200
347.Rostislav OsipovBeija Flor FC000500
348.Adam YaacoubAK 47 Chaos (A)000100
349.Andrej DrongŠK Račišdorf000900
350.Michal PetrovičEngerau BPN Boys (A)000500
351.Štefan KopnickýBožkov000600
352.Filip KollárEngerau BPN Boys (B)000100
353.Martin JuranEngerau BPN Boys (A)000200
354.Kristián KováčAK 47 Chaos (B)000100
355.Ivan GalambošPinerola Minimax Academy (C)000100
356.Samuel DóžaFC Tifosi000200
357.Michal MlynekEngerau BPN Boys (A)000200
358.Andrej GubančokFC Rusovce000700
359.Juraj FukatschPinerola Minimax Academy (C)000700
360.Štefan HorváthWhite Boys0001000
361.Juraj JajcajŠK Račišdorf000100
362.Michal BlahovskýWhite Boys000100
363.Ján LomjanskýAFC Horden0002100
364.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)000100
365.Peter GrinčFC Tifosi000200
366.David DrgonaBanana Boys000100
367.Anton KresánekAFC Horden000200
368.Michael MackePinerola Minimax Academy (C)000200
369.Mehmat AksacBeija Flor FC0001000
370.Juraj AudiSF Festglas000100
371.Šouc OliverFC Tifosi000300
372.Jakub KolmanAFC Horden000200
373.Jakub HirkoWhite Boys000100
374.Peter MasnýINSTA000600
375.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000100
376.Marko DávidEngerau BPN Boys (A)000100
377.Viliam ČillíkAK Vorvane000100
378.Milan ČervenákFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
379.Igor HanakovičFPV 23000200
380.Peter JurkovicWhite Boys000200
381.Hruška MichalWhite Boys000200
382.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)000400
383.Radovan BranišWhite Boys000200
384.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000100
385.Róbert ZymberiAFC Horden000300
386.Filip SvobodaEngerau BPN Boys (B)000200
387.Miloš CigláňSF Festglas000200
388.Michal VojtechFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
389.Martin KsinanAFC Horden000200
390.Pedro Martinez Jimenez-MañaBeija Flor FC000300
391.Jarábek MojmírŠK Račišdorf000100
392.Ján KohútBožkov000210
393.Filip RašlíkFPV 23000410
394.Karol FarskýFC Tifosi0001030
395.Yevgeni SkribovskyBeija Flor FC0001001
396.Ján ŠtefanekFC Tifosi000911