1. Bratislavská liga (sezóna 2021/22)

Zápasy 2. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
17.09.2021 20:00
FC Rusovce × FC Tifosi
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

17.09.2021 20:50
FPV 23 × TJ Juhcelpub Kojoti
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.09.2021
Praetors mEleven (B) × AK Vorvane
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

18.09.2021
FCK Minimax Bratislava (B) × AFC Horden
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

18.09.2021 08:00
Dobraklima.sk × ŠK Karpatská
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.09.2021 08:50
Hurricanes × SFC Silver Ružinov
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.09.2021 18:00
AK 47 Chaos (B) × Ovečky
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.09.2021 18:50
SF Festglas × AC Bells
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.09.2021 11:30
FOFO Bratislava WB 1984 (B) × Banana Boys
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 2 2 0 0 17 : 4 6 +13
2. FC Rusovce 2 2 0 0 8 : 1 6 +7
3. Dobraklima.sk 2 2 0 0 11 : 5 6 +6
4. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 2 1 1 0 5 : 1 4 +4
5. Hurricanes 2 1 1 0 6 : 3 4 +3
6. Ovečky 2 1 1 0 7 : 6 4 +1
7. SF Festglas 2 1 0 1 10 : 9 3 +1
8. AK Vorvane 1 1 0 0 3 : 2 3 +1
9. TJ Juhcelpub Kojoti 2 1 0 1 5 : 7 3 -2
10. Fresh and Funny 1 0 1 0 0 : 0 1 0
11. Praetors mEleven (B) 1 0 1 0 5 : 5 1 0
12. AK 47 Chaos (B) 2 0 1 1 3 : 4 1 -1
13. FC Tifosi 2 0 1 1 2 : 6 1 -4
14. Banana Boys 2 0 1 1 3 : 7 1 -4
15. FPV 23 2 0 0 2 5 : 7 0 -2
16. ŠK Karpatská 2 0 0 2 8 : 14 0 -6
17. SFC Silver Ružinov 2 0 0 2 2 : 9 0 -7
18. AFC Horden 1 0 0 1 2 : 12 0 -10

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Pavol SeleckýAC Bells639200
2.Peter KottekAC Bells369200
3.Michal JužaninOvečky505200
4.Michal DzvonikFC Rusovce325200
5.Lukáš MackoŠK Karpatská404200
6.Matej KolomyDobraklima.sk404210
7.Juraj MeszarosDobraklima.sk224100
8.Marek RigoSF Festglas224100
9.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti224210
10.Lukáš MichniewiczFC Rusovce224201
11.Juraj VišváderFOFO Bratislava WB 1984 (A)134200
12.Radovan RakovskýDobraklima.sk044200
13.Andrej FaktorŠK Karpatská044200
14.Simon SovišSF Festglas303200
15.Juraj JakubecAC Bells303200
16.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)213200
17.Jozef KatušinSF Festglas213200
18.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti213200
19.Kristian GolejFC Rusovce213200
20.Igor DoricamEleven (A)213100
21.Ivan ZrubecDobraklima.sk213100
22.Šimon BielyPraetors mEleven (B)213110
23.Tomáš ŠrotFPV 23123200
24.Dominik TóthHurricanes123200
25.Roman MacháčekHurricanes123200
26.Pavol MizenkoOvečky033210
27.Luboš TurcanikAFC Horden202100
28.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)202200
29.Ján CséfalvayFPV 23202100
30.Miroslav JánošHurricanes202200
31.Juraj AudiSF Festglas202200
32.Viktor SegedaOvečky202200
33.Jakub StrapekAC Bells202210
34.Oliver KováčFC Tifosi202201
35.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)112200
36.Pavol MakaraFPV 23112200
37.Pavol BednárAC Bells112100
38.Martin DubeňmEleven (A)112100
39.Miroslav VargaHurricanes112100
40.Marek BognarFC Rusovce112200
41.Patrik ZavarcsikAC Bells112100
42.Martin BriakDobraklima.sk112210
43.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)022200
44.Ondrej KordošBanana Boys022200
45.Róbert LatikaAK Vorvane022100
46.Radovan KamenskýOvečky022200
47.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti022200
48.Branislav PavlíkSF Festglas101200
49.Jaroslav FuričkaAC Bells101200
50.Juraj SchrojfŠK Karpatská101200
51.Peter KočnárHurricanes101100
52.Roman HallonŠK Karpatská101100
53.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov101200
54.Hugo BagateBanana Boys101200
55.Lukáš ZemešAK Vorvane101100
56.Tomáš JoštiakAK Vorvane101100
57.Tomáš TirpákFPV 23101100
58.Michal ŠkotkaAK Vorvane101100
59.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)101100
60.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov101200
61.Ján FašungBanana Boys101200
62.Roman SzatmáryŠK Karpatská101100
63.Peter RožekDobraklima.sk101200
64.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)101210
65.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti101210
66.Marek ZechmeisterBanana Boys101201
67.Tomáš RusňákŠK Karpatská101101
68.Stefan TothFC Rusovce011200
69.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov011200
70.Martin DubaiAFC Horden011100
71.Martin PolákHurricanes011100
72.Karol SzelepcsényiSF Festglas011200
73.Kutalek JaroslavAC Bells011200
74.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)011100
75.Ján SotníkBanana Boys011100
76.Dušan BrezovickýOvečky011100
77.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)011200
78.Anton KresánekAFC Horden011100
79.Peter BučinaPraetors mEleven (B)011100
80.Nikolaj FrajbergŠK Karpatská011200
81.Juraj ToporSFC Silver Ružinov011210
82.Tomas BorsanyiFC Rusovce011110
83.Minh Nguyen TuanFC Tifosi011110
84.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
85.Marek MiklošFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
86.Adrián ČakurdaOvečky000200
87.Richard ZmajkovičFPV 23000200
88.Peter JelínekDobraklima.sk000100
89.William VeselíkFC Tifosi000100
90.Roman KuželPraetors mEleven (B)000100
91.Viktor PostošAC Bells000100
92.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti000200
93.Juraj HanzelFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
94.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)000200
95.Roman KaanFresh and Funny000100
96.Smatana MartinSFC Silver Ružinov000100
97.Tomáš PecherFPV 23000200
98.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti000200
99.Andrej GubančokFC Rusovce000100
100.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
101.Bonaventura LuzsicaSF Festglas000200
102.Juraj VrábeľOvečky000100
103.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti000100
104.Marcel MlynármEleven (A)000100
105.Ondrej TrnovskýTJ Juhcelpub Kojoti000100
106.Michal MalovecAK Vorvane000100
107.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
108.Martin BognarFC Rusovce000200
109.Martin SkácelFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
110.Leoš OsvaldHurricanes000100
111.Martin KsinanAFC Horden000100
112.Milan KamenskýOvečky000100
113.Richard OlejárFPV 23000100
114.Karol FarskýFC Tifosi000100
115.Peter HanuskaFresh and Funny000100
116.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000100
117.Michal ČiernyBanana Boys000200
118.Peter VerdunFresh and Funny000100
119.Martin DratvaŠK Karpatská000100
120.Ján KohútDobraklima.sk000200
121.Róbert KačeňákŠK Karpatská000100
122.Alojz VyčislíkOvečky000200
123.Ján BeňadikTJ Juhcelpub Kojoti000100
124.Marián NeumannFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
125.Štefanek FilipFC Tifosi000200
126.Július VrábeľOvečky000100
127.Milan MenyhartAC Bells000200
128.Peter FrindtSFC Silver Ružinov000200
129.Miroslav KlapkaFPV 23000100
130.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)000100
131.Peter AugustinBanana Boys000100
132.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
133.Michal KardošFresh and Funny000100
134.Andrej CisárDobraklima.sk000100
135.Pavol BrunnerHurricanes000100
136.Daniel EbstAC Bells000200
137.Michal MichalkoOvečky000200
138.Richard NyilfaFC Rusovce000100
139.Ján DubovskýSF Festglas000100
140.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)000100
141.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti000200
142.Roman WeberBanana Boys000200
143.Peter BenovicsSF Festglas000200
144.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov000100
145.Ondrej ĎuranaAFC Horden000100
146.Vladimír RiškoOvečky000200
147.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov000200
148.Tomáš LazarovDobraklima.sk000100
149.Daniel VaňkoOvečky000100
150.Daniel UrbanFC Rusovce000200
151.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
152.Marek DlhýAK Vorvane000100
153.Dávid PaštinskýFC Tifosi000100
154.Michael MiznerFresh and Funny000100
155.Róbert KlobučníkAC Bells000100
156.Tomáš LicherFPV 23000200
157.Matej ChoreňTJ Juhcelpub Kojoti000100
158.Jakub KincsesSF Festglas000200
159.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)000100
160.Milan KrajniakFPV 23000200
161.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov000200
162.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti000100
163.Adrián SabolFresh and Funny000100
164.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)000100
165.Peter MartinkoSF Festglas000100
166.Tomáš BobálAK Vorvane000100
167.Peter ImrichBanana Boys000100
168.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)000100
169.Juraj PařilFC Tifosi000200
170.Izak PavolSFC Silver Ružinov000100
171.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov000200
172.Igor HrubýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
173.Richard HargašHurricanes000100
174.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)000100
175.Andrej SlíšBanana Boys000100
176.Ivan PopovecFPV 23000100
177.Jakub SlejzakHurricanes000210
178.Tomáš KaufmannHurricanes000110
179.Ján GrófAK 47 Chaos (B)000210
180.Pavel BenovicsSF Festglas000110
181.Peter OslejHurricanes000210
182.Martin LettavaBanana Boys000110
183.Adrián BrzobohatýSF Festglas000210
184.Michal MaďariFOFO Bratislava WB 1984 (B)000210
185.Jakub PaštinskýFC Tifosi000210
186.Vladimir UrbanFC Rusovce000210
187.Tomáš PobehaFresh and Funny000110
188.Tomáš JuskoFC Tifosi000110
189.Matej ŽivuraŠK Karpatská000210
190.Roman KažimírFPV 23000201
191.Juraj HipkiAK Vorvane000101
192.Ján ŠtefanekFC Tifosi000211