Semic Bratislava (A) (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

23.09.2018 17:30
4 FUN Futsal Team × Semic Bratislava (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

30.09.2018 14:45
Semic Bratislava (A) × Matadors
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

06.10.2018 09:00
ŠK Slovan Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
9 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.10.2018 20:40
Semic Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.11.2018 19:30
FC Chaos AK 47 (A) × Semic Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.11.2018 20:45
Semic Bratislava (A) × Arsenal EC (A)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

17.11.2018 19:00
4FSC FTVŠ UK (B) × Semic Bratislava (A)
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.11.2018 21:15
Relax × Semic Bratislava (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

09.12.2018 19:40
Semic Bratislava (A) × Katenáčo Dúbravka
12 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2018 10:30
Čekan Mekenroff 1897 × Semic Bratislava (A)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2019 14:45
Semic Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2019 14:30
Predators (A) × Semic Bratislava (A)
5 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.02.2019 15:15
Semic Bratislava (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
5 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.02.2019 20:00
PKE-M Bratislava (A) × Semic Bratislava (A)
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

16.02.2019 21:00
Semic Bratislava (A) × FC RTR Bepon (A)
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.03.2019 19:30
FC RTR Bepon (A) × Semic Bratislava (A)
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra HANT arena

15.03.2019 19:30
Semic Bratislava (A) × ŠK Slovan Bratislava (B)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

23.03.2019 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
2 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

13.04.2019 11:30
Semic Bratislava (A) × Relax
3 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

27.04.2019 11:00
FCK Minimax Bratislava (A) × Semic Bratislava (A)
3 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

05.05.2019 09:00
4FSC FTVŠ UK (B) × Semic Bratislava (A)
0 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 11:00
Semic Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
4 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Pavol Bernáth
brankár
#0
foto
Ondrej Bednár
brankár
#23
foto
Martin Souček
brankár
#92
foto
Miroslav Židzik
útočník
#0
foto
Andrej Hodek
útočník
#0
foto
Martin Jurkemík
útočník
#0
foto
Tomáš Trabalík
útočník
#0
foto
Juraj Kovašich
útočník
#0
foto
František Hečko
útočník
#5
foto
Juraj Stašiak
útočník
#10
foto
Marek Blažej
útočník
#14
foto
Roman Pálka
útočník
#17
foto
Mário Marko
útočník
#20
foto
Michal Chovanec
útočník
#21
foto
Peter Černek
útočník
#83
foto
Peter Gunda
útočník
#93

Manažéri klubu Semic Bratislava


Najlepší hráči