SFC Silver Ružinov (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

23.09.2018 15:50
HSP Hemerhoidi × SFC Silver Ružinov
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.09.2018 09:00
SFC Silver Ružinov × FK 03 Hostinského
4 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.10.2018 09:00
FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) × SFC Silver Ružinov
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

14.10.2018 15:50
SFC Silver Ružinov × White Boys
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.10.2018 16:20
INSTA × SFC Silver Ružinov
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2018 09:00
SFC Silver Ružinov × Belehradskí Lišiaci
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

04.11.2018 16:20
ŠK Karpatská × SFC Silver Ružinov
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2018 14:50
Arantes × SFC Silver Ružinov
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.11.2018 18:30
SFC Silver Ružinov × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.11.2018 18:20
FC Tifosi × SFC Silver Ružinov
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2018 14:40
AK 47 Chaos (B) × SFC Silver Ružinov
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2018 08:00
SFC Silver Ružinov × 1.FC Pressburg (A)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.01.2019 19:30
Ovečky × SFC Silver Ružinov
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.01.2019 14:20
SFC Silver Ružinov × AK Vorvane
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2019 15:00
SFC Silver Ružinov × Praetors Bratislava Čekan (B)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.01.2019 18:20
United × SFC Silver Ružinov
0 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

02.02.2019 18:40
SFC Silver Ružinov × ŠK Račišdorf
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

10.02.2019 20:00
Trexima × SFC Silver Ružinov
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.02.2019 12:50
SFC Silver Ružinov × VK PAL Engerau
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.03.2019 12:10
AK 47 Chaos (B) × SFC Silver Ružinov
5 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

17.03.2019 18:30
SFC Silver Ružinov × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
0 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

23.03.2019 13:30
1.FC Pressburg (A) × SFC Silver Ružinov
5 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

31.03.2019 18:10
SFC Silver Ružinov × FK 03 Hostinského
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra HANT arena

06.04.2019 13:00
Praetors Bratislava Čekan (B) × SFC Silver Ružinov
3 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

13.04.2019 15:30
INSTA × SFC Silver Ružinov
5 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

28.04.2019 09:00
SFC Silver Ružinov × Ovečky
3 : 13
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

05.05.2019 19:10
ŠK Karpatská × SFC Silver Ružinov
6 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 15:40
SFC Silver Ružinov × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

Hráči


foto
Jozef Bratek
brankár
#1
foto
Izak Pavol
brankár
#1
foto
Peter Frindt
obranca
#2
foto
Andrej Rayman
obranca
#3
foto
Filip Mudrik
obranca
#11
foto
Juraj Topor
obranca
#13
foto
Lukáš Truban
obranca
#22
foto
Radoslav Resutik
útočník
#7
foto
Maroš Smolec
útočník
#8
foto
Marián Reimann
útočník
#9
foto
Rudolf Bodiš
útočník
#10
foto
Bálint Róbert
útočník
#25
foto
Ľubomír Lipták
útočník
#33
foto
Pavol Cehlárik
útočník
#63

Manažéri klubu SFC Silver Ružinov


Najlepší hráči

foto
Lukáš Truban
24 (12 + 12)

foto
Maroš Smolec
20 (12 + 8)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Ľubomír Lipták229312710
2.Lukáš Truban1212242410
3.Maroš Smolec128202450
4.Pavol Cehlárik46102610
5.Radoslav Resutik5381500
6.Filip Mudrik1781400
7.Marián Reimann5272000
8.Juraj Topor3472230
9.Bálint Róbert4261300
10.Peter Frindt2462710
11.Andrej Rayman2131700
12.Jozef Bratek011800
13.Izak Pavol0001810