SFC Silver Ružinov (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

13.09.2019 21:40
Fresh and Funny × SFC Silver Ružinov
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.09.2019 17:10
SFC Silver Ružinov × HSP Hemerhoidi
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.09.2019 14:50
Arantes × SFC Silver Ružinov
2 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.10.2019 21:00
SFC Silver Ružinov × AK Vorvane
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.10.2019 19:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × SFC Silver Ružinov
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.10.2019 17:20
Ovečky × SFC Silver Ružinov
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2019 14:30
SFC Silver Ružinov × AK 47 Chaos (B)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 13:20
Belehradskí Lišiaci × SFC Silver Ružinov
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 17:20
SFC Silver Ružinov × PKE-M IMOOPTIK (C)
5 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 12:20
Trexima × SFC Silver Ružinov
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.11.2019 16:20
SFC Silver Ružinov × ŠK Račišdorf
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.12.2019 20:50
White Boys × SFC Silver Ružinov
6 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.12.2019 18:10
FC Tifosi × SFC Silver Ružinov
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.01.2020 08:50
SFC Silver Ružinov × FK 03 Hostinského
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.02.2020 17:20
Banana Boys × SFC Silver Ružinov
11 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 18:10
United × SFC Silver Ružinov
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 20:30
SFC Silver Ružinov × INSTA
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 08:00
SFC Silver Ružinov × VK PAL Engerau
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.03.2020 21:00
United × SFC Silver Ružinov
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

08.03.2020 16:40
SFC Silver Ružinov × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

13.06.2020 15:30
HSP Hemerhoidi × SFC Silver Ružinov
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

19.06.2020 18:10
SFC Silver Ružinov × AK Vorvane
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

27.06.2020 17:10
FK 03 Hostinského × SFC Silver Ružinov
4 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

03.07.2020 20:30
SFC Silver Ružinov × VK PAL Engerau
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.07.2020 15:40
Belehradskí Lišiaci × SFC Silver Ružinov
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

17.07.2020 19:40
SFC Silver Ružinov × Trexima
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

25.07.2020
Arantes × SFC Silver Ružinov
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

Hráči


foto
Izak Pavol
brankár
#18
foto
Jozef Bratek
brankár
#29
foto
Peter Frindt
obranca
#2
foto
Andrej Rayman
obranca
#3
foto
Filip Mudrik
obranca
#11
foto
Juraj Topor
obranca
#13
foto
Lukáš Truban
obranca
#22
foto
Radoslav Resutik
útočník
#7
foto
Maroš Smolec
útočník
#8
foto
Marián Reimann
útočník
#9
foto
Rudolf Bodiš
útočník
#10
foto
Bálint Róbert
útočník
#25
foto
Ľubomír Lipták
útočník
#33
foto
Pavol Cehlárik
útočník
#63

Manažéri klubu SFC Silver Ružinov


Najlepší hráči

foto
Lukáš Truban
25 (12 + 13)

foto
Maroš Smolec
19 (14 + 5)

foto
Juraj Topor
13 (8 + 5)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Lukáš Truban1213252230
2.Maroš Smolec145191830
3.Juraj Topor85132150
4.Pavol Cehlárik58132010
5.Ľubomír Lipták75121611
6.Radoslav Resutik65111600
7.Bálint Róbert82101510
8.Smatana Martin5271810
9.Peter Frindt1342210
10.Marián Reimann1231110
11.Andrej Rayman1121200
12.Izak Pavol0221100
13.Rudolf Bodiš101200
14.Filip Mudrik000100
15.Jozef Bratek000700