Praetors mEleven (B) (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

23.09.2018 18:20
TJ Juhcelpub Kojoti × Praetors mEleven (B)
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

28.09.2018 20:30
Praetors mEleven (B) × Budweiser
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.10.2018 17:50
Racing Club (A) × Praetors mEleven (B)
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.10.2018 19:00
Praetors mEleven (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.10.2018 13:50
Akademik °96 (A) × Praetors mEleven (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2018 08:00
Praetors mEleven (B) × FC Rusovce
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.11.2018 21:00
Praetors mEleven (B) × Predators (B)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.11.2018 16:30
FCK Minimax Bratislava (B) × Praetors mEleven (B)
6 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

23.11.2018 20:10
Praetors mEleven (B) × Dobraklima.sk
3 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.12.2018 18:50
SF Festglas × Praetors mEleven (B)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.12.2018 17:40
Praetors mEleven (B) × AC Bells
3 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.12.2018 09:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Praetors mEleven (B)
7 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.01.2019 17:00
Praetors mEleven (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.01.2019 21:30
Semic (B) × Praetors mEleven (B)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

27.01.2019 14:50
Praetors mEleven (B) × FPV 23
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

03.02.2019 18:20
AFC Horden × Praetors mEleven (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.02.2019 14:40
FK Inter Bratislava × Praetors mEleven (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

14.02.2019 19:40
PKE-M IMOOPTIK (B) × Praetors mEleven (B)
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.02.2019 16:00
Praetors mEleven (B) × Hurricanes
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.03.2019 13:20
FCK Minimax Bratislava (B) × Praetors mEleven (B)
5 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

17.03.2019 18:20
Praetors mEleven (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
0 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

23.03.2019 10:10
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Praetors mEleven (B)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

30.03.2019 11:50
Praetors mEleven (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
3 : 11
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

06.04.2019 16:00
FK Inter Bratislava × Praetors mEleven (B)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

14.04.2019 17:10
Praetors mEleven (B) × Semic (B)
0 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

27.04.2019 09:00
FC Rusovce × Praetors mEleven (B)
5 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

04.05.2019 14:00
AC Bells × Praetors mEleven (B)
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
Praetors mEleven (B) × SF Festglas
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Andrej Valovič
brankár
#1
foto
Ján Zdarilek
brankár
#1
foto
Tomáš Zdarilek
brankár
#12
foto
Peter Ládi
obranca
#4
foto
Lukáš Felis
obranca
#14
foto
Peter Bučina
obranca
#25
foto
Roman Kužel
obranca
#45
foto
Zoltán Gyurász
útočník
#0
foto
Peter Čársky
útočník
#5
foto
Tomáš Masaryk
útočník
#8
foto
Anton Kráľovič
útočník
#10
foto
Vladimír Karásek
útočník
#10
foto
Martin Gergely
útočník
#10
foto
Matúš Májek
útočník
#11
foto
Ivo Grúnik
útočník
#13
foto
Šimon Biely
útočník
#14
foto
Tomáš Račák
útočník
#17
foto
Patrik Májek
útočník
#21
foto
Peter Hrúzik
útočník
#31
foto
Filip Benček
útočník
#41
foto
Ondrej Kadlečík
útočník
#42

Manažéri klubu mEleven


Najlepší hráči

foto
Ján Kuis
24 (12 + 12)

foto
Peter Urbanovič
19 (12 + 7)

foto
Lukáš Harakaľ
17 (12 + 5)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Ján Kuis1212241800
2.Peter Urbanovič127191100
3.Lukáš Harakaľ125172120
4.Juraj Kališ89171800
5.Ján Jakubec92111700
6.Šimon Biely64101700
7.Vladimír Karásek4481210
8.Martin Ďubek437700
9.Peter Bučina3472010
10.Július Bero325600
11.Ľubomír Král4041620
12.Juraj Šprlák202200
13.Lukáš Štecák112200
14.Pavol Čunta112200
15.Viktor Mayer112610
16.Max Willem Berg112110
17.Ľuboš Petrovič1121201
18.Igor Dorica022300
19.Lukáš Fajnor0221100
20.Marcel Mlynár022500
21.Jaroslav Šumný022100
22.Ivan Driapsa101100
23.Peter Hrúzik011100
24.Peter Valkovič000300
25.Michal Kozič000100
26.Martin Kucian000900
27.Róbert Kožich000100
28.Tomáš Kopecký000100
29.Martin Duriška000100