Čekan Mekenroff 1897 (B) (sezóna 2020/21)

Zápasy družstva

19.09.2020 09:40
Čekan Mekenroff 1897 (B) × SF Festglas
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.09.2020 13:10
AC Bells × Čekan Mekenroff 1897 (B)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.10.2020 16:10
Čekan Mekenroff 1897 (B) × TJ Juhcelpub Kojoti
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

10.10.2020 09:00
Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.10.2020 09:00
Čekan Mekenroff 1897 (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

24.10.2020
Fresh and Funny × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

07.11.2020
Čekan Mekenroff 1897 (B) × Banana Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

14.11.2020
AK 47 Chaos (B) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

21.11.2020
Čekan Mekenroff 1897 (B) × Hurricanes
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

28.11.2020
Dobraklima.sk × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

12.12.2020
Čekan Mekenroff 1897 (B) × FC Rusovce
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

09.01.2021
Čekan Mekenroff 1897 (B) × FPV 23
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

16.01.2021
Racing Club (A) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

23.01.2021
Čekan Mekenroff 1897 (B) × AFC Horden
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

06.02.2021
Praetors mEleven (B) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

13.02.2021
Čekan Mekenroff 1897 (B) × ŠK Karpatská
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

20.02.2021
FCK Minimax Bratislava (B) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

Hráči


foto
Darko Anchevski
útočník
#9

Manažéri klubu Čekan Mekenroff 1897


Najlepší hráči

foto
Martin Petro
5 (3 + 2)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Martin Petro325310
2.Tomáš Kelley213200
3.Matúš Mazán213410
4.Rastislav Gullár112200
5.Samuel Penxa022300
6.Michal Palacka101100
7.Róbert Šprta101100
8.Juraj Adámek000100
9.Mikuláš Pašteka000400
10.Michal Ďuriš000100
11.Stanislav Stančík000300
12.Lukáš Jurkovič000100
13.Lukáš Harakaľ000410
14.Miloslav Slížik000410