FCK Minimax Bratislava (B) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 10:40
FCK Minimax Bratislava (B) × 1.FC Pressburg (A)
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

22.09.2019 18:10
Predators (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.09.2019 21:40
FCK Minimax Bratislava (B) × AC Bells
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

06.10.2019 20:10
PKE-M IMOOPTIK (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.10.2019 18:10
FCK Minimax Bratislava (B) × Wild Boys 02 (B)
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.10.2019 13:10
Dobraklima.sk × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 12:20
FCK Minimax Bratislava (B) × Hurricanes
7 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 12:20
FCK Minimax Bratislava (B) × Akademik °96 (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

23.11.2019 15:50
TJ Juhcelpub Kojoti × FCK Minimax Bratislava (B)
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.11.2019 14:00
FCK Minimax Bratislava (B) × Praetors mEleven (B)
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

07.12.2019 17:30
FOFO Bratislava 1984 (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

14.12.2019 14:00
FCK Minimax Bratislava (B) × ŠK Karpatská
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

22.12.2019 16:10
SF Festglas × FCK Minimax Bratislava (B)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 14:50
FCK Minimax Bratislava (B) × FPV 23
3 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 10:30
Racing Club (A) × FCK Minimax Bratislava (B)
0 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.02.2020 14:50
FCK Minimax Bratislava (B) × Čekan Mekenroff 1897 (B)
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 19:40
AFC Horden × FCK Minimax Bratislava (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

29.02.2020 16:00
FCK Minimax Bratislava (B) × ŠK Karpatská
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.03.2020
PKE-M IMOOPTIK (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

21.03.2020
FCK Minimax Bratislava (B) × 1.FC Pressburg (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

28.03.2020
Wild Boys 02 (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

04.04.2020
FCK Minimax Bratislava (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

18.04.2020
SF Festglas × FCK Minimax Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

25.04.2020
FCK Minimax Bratislava (B) × TJ Juhcelpub Kojoti
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

02.05.2020
AC Bells × FCK Minimax Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

Hráči


foto
Tomas Szabo
brankár
#2
foto
Róbert Tichý
brankár
#15
foto
Peter Martanovic
brankár
#22
foto
Roman Osvald
obranca
#6
foto
Denis Csino
obranca
#8
foto
Tomáš Sokol
obranca
#10
foto
Tibor Furst
obranca
#11
foto
Filip Novák
útočník
#0
foto
Ján Kráľ
útočník
#5
foto
Roman Adamik
útočník
#5
foto
Branislav Sládek
útočník
#7
foto
Ondrej Gréč
útočník
#7
foto
Dušan Blicha
útočník
#7
foto
Ján Kabát
útočník
#8
foto
Jakub Jahič
útočník
#8
foto
Branislav Škorec
útočník
#9
foto
Ján Adamčík
útočník
#11
foto
Matúš Blaško
útočník
#11
foto
Patrik Šarközi
útočník
#11
foto
Ivan Soto Barber
útočník
#11
foto
Michal Uhliarik
útočník
#17
foto
Michael Macke
útočník
#24
foto
Jakub Hošek
útočník
#25
foto
Miroslav Chovanec
útočník
#44

Manažéri klubu FCK Minimax Bratislava


Najlepší hráči

foto
Ján Kabát
16 (6 + 10)

foto
Anton Hájek
11 (10 + 1)

foto
Jakub Hošek
11 (5 + 6)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Ján Kabát610161300
2.Anton Hájek10111400
3.Jakub Hošek56111100
4.Roman Adamik4481211
5.Ján Kráľ3581240
6.Kamil Beňa527200
7.Patrik Šarközi4371010
8.Tomáš Martanovič426600
9.Francisco Jose Garcia Pastor325500
10.Ján Benedikty224100
11.Roman Osvald134400
12.Denis Csino303400
13.Tomáš Sokol123700
14.Branislav Sládek123900
15.Michael Macke202200
16.Ján Adamčík112100
17.Matej Knapčok112500
18.Miroslav Chovanec112600
19.Matej Čerňanský112600
20.Branislav Škorec022310
21.Richard Jurík101200
22.Ondrej Gréč101100
23.Marek Novák011100
24.Róbert Tichý011800
25.Matúš Blaško011200
26.Matej Kukumberg000300
27.Matúš Obranec000200
28.Peter Martanovic000400
29.Filip Novák000410
30.Jozef Strnatko000110