ŠK Račišdorf (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

14.09.2019 14:40
FK 03 Hostinského × ŠK Račišdorf
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.09.2019 14:00
ŠK Račišdorf × Banana Boys
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.09.2019 15:40
VK PAL Engerau × ŠK Račišdorf
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.10.2019 18:20
ŠK Račišdorf × United
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.10.2019 18:50
INSTA × ŠK Račišdorf
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.10.2019 17:20
ŠK Račišdorf × Fresh and Funny
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 15:20
HSP Hemerhoidi × ŠK Račišdorf
0 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 16:40
ŠK Račišdorf × Arantes
15 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.11.2019 19:00
AK Vorvane × ŠK Račišdorf
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 11:30
ŠK Račišdorf × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.11.2019 16:20
SFC Silver Ružinov × ŠK Račišdorf
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.12.2019 10:10
ŠK Račišdorf × AK 47 Chaos (B)
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

11.01.2020 12:10
Trexima × ŠK Račišdorf
4 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 16:20
Ovečky × ŠK Račišdorf
8 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.01.2020 15:30
ŠK Račišdorf × White Boys
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.02.2020 15:40
Belehradskí Lišiaci × ŠK Račišdorf
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 19:10
ŠK Račišdorf × FC Tifosi
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.02.2020 09:40
ŠK Račišdorf × PKE-M IMOOPTIK (C)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

29.02.2020 09:40
ŠK Račišdorf × INSTA
4 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.06.2020 19:00
White Boys × ŠK Račišdorf
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

20.06.2020 16:30
ŠK Račišdorf × Fresh and Funny
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

28.06.2020 14:20
AK 47 Chaos (B) × ŠK Račišdorf
4 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

03.07.2020 18:00
ŠK Račišdorf × Banana Boys
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.07.2020 16:10
FC Tifosi × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

18.07.2020
ŠK Račišdorf × PKE-M IMOOPTIK (C)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

25.07.2020
Ovečky × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

Hráči


foto
Andrej Drong
brankár
#12
foto
Matúš Hlôška
brankár
#30
foto
Michal Polák
brankár
#99
foto
Erik Cocher
brankár
#99
foto
Juraj Toman
obranca
#2
foto
Martin Beniač
obranca
#11
foto
Lukáš Teren
obranca
#97
foto
Lukáš Šterba
obranca
#98
foto
Martin Máťuš
obranca
#98
foto
Peter Vaši
obranca
#99
foto
Tomáš Bielik
obranca
#99
foto
Peter Jurkovic
obranca
#99
foto
Dušan Hájek
obranca
#99
foto
Stanislav Marko
obranca
#99
foto
Ľuboš Marejka
obranca
#99
foto
Martin Suja
obranca
#99
foto
Mário Vadás
obranca
#99
foto
Juraj Šalka
obranca
#99
foto
Juraj Jajcaj
útočník
#0
foto
Andrej Keklak
útočník
#3
foto
Peter Kýška
útočník
#5
foto
Martin Huorka
útočník
#8
foto
Vladimír Ďuriš
útočník
#10
foto
Dominik Čierny
útočník
#13
foto
Rastislav Schubert
útočník
#18
foto
Tomáš Bremser
útočník
#81
foto
Ondrej Kročko
útočník
#97
foto
Tomáš Detko
útočník
#98
foto
Tomáš Staško
útočník
#99
foto
Jakub Belan
útočník
#99
foto
Andrej Gendiar
útočník
#99
foto
Robert Weber
útočník
#99
foto
Filip Vaník
útočník
#99
foto
Marek Jakubčík
útočník
#99
foto
Andrej Majerník
útočník
#99
foto
Ján Stasinka
útočník
#99

Manažéri klubu ŠK Račišdorf


Najlepší hráči

foto
Jakub Hoffman
36 (23 + 13)

foto
Jakub Belan
32 (21 + 11)

foto
Andrej Gendiar
20 (16 + 4)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Jakub Hoffman2313361200
2.Jakub Belan2111321650
3.Andrej Gendiar164201120
4.Rastislav Schubert812202140
5.Tomáš Bremser134171210
6.Vladimír Ďuriš76131801
7.Martin Huorka58131200
8.Jarábek Mojmír75121810
9.Tomáš Detko437910
10.Matúš Hlôška1451100
11.Juraj Toman314300
12.Erik Freiwald134600
13.Martin Beniač1121920
14.Stanislav Marko022210
15.Andrej Keklak101500
16.Peter Kýška101500
17.Andrej Drong0111300
18.Juraj Jajcaj011300
19.Tomáš Lopatka011110