Čekan Mekenroff 1897 (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

14.09.2019 10:40
FC Rusovce × Čekan Mekenroff 1897 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

22.09.2019 17:00
Čekan Mekenroff 1897 (A) × mEleven (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.09.2019 10:50
FK Inter Bratislava × Čekan Mekenroff 1897 (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.10.2019 19:40
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FC RTR BPN (A)
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.10.2019 10:15
Semic Bratislava × Čekan Mekenroff 1897 (A)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 09:50
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2019 11:20
Matadors × Čekan Mekenroff 1897 (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

17.11.2019 13:50
Čekan Mekenroff 1897 (A) × Predators (A)
3 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

23.11.2019 19:10
4 FUN Futsal Team × Čekan Mekenroff 1897 (A)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 17:45
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FK Šport Bratislava
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2019 19:30
Relax × Čekan Mekenroff 1897 (A)
10 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.12.2019 17:00
PKE-M IMOOPTIK (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.01.2020 12:20
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.01.2020 17:10
AK 47 Chaos (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

24.01.2020 20:30
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FOFO Bratislava 1984 (A)
2 : 14
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

31.01.2020 21:20
Rehab Klinik Baraberi × Čekan Mekenroff 1897 (A)
6 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 09:40
Čekan Mekenroff 1897 (A) × 4FSC FTVŠ UK
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.02.2020 18:30
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FK Inter Bratislava
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

08.03.2020 19:15
Čekan Mekenroff 1897 (A) × 4 FUN Futsal Team
9 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

28.03.2020
PKE-M IMOOPTIK (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

04.04.2020
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

18.04.2020
FC Rusovce × Čekan Mekenroff 1897 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

25.04.2020
Čekan Mekenroff 1897 (A) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

02.05.2020
Predators (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

09.05.2020
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FK Šport Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

16.05.2020
4FSC FTVŠ UK × Čekan Mekenroff 1897 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Róbert Šprta
brankár
#0
foto
Ján Kaiser
brankár
#12
foto
Jozef Uher
obranca
#5
foto
Viktor Asimov
obranca
#14
foto
Michal Ďuriš
obranca
#17
foto
Juraj Adámek
obranca
#18
foto
Roman Ondruš
obranca
#23
foto
Michal Chalány
útočník
#0
foto
Lukáš Harakaľ
útočník
#5
foto
Juraj Slatina
útočník
#6
foto
Martin Petro
útočník
#10
foto
Jakub Birka
útočník
#12
foto
Peter Grach
útočník
#15
foto
Matúš Ivan
útočník
#19
foto
Matúš Mazán
útočník
#20
foto
Lukáš Jurkovič
útočník
#22
foto
Michal Bernáth
útočník
#27
foto
Samuel Penxa
útočník
#28

Manažéri klubu Čekan Mekenroff 1897


Najlepší hráči

foto
Martin Petro
37 (21 + 16)

foto
Matúš Mazán
19 (11 + 8)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Martin Petro2116371351
2.Matúš Mazán118191441
3.Lukáš Jurkovič9817920
4.Samuel Penxa56111630
5.Maroš Vážan6281221
6.Štefan Ďurajka347710
7.Matúš Ivan606610
8.Michal Palacka5161500
9.Juraj Slatina314700
10.Tomáš Kelley213600
11.Darko Anchevski213810
12.Michal Ďuriš123400
13.Michal Bernáth112210
14.Peter Grach022700
15.Pavol Bernáth0221010
16.Viktor Asimov101100
17.Rastislav Gullár101300
18.Michal Maričák011600
19.Stanislav Stančík011600
20.Miloslav Slížik000100
21.Ján Kaiser000400
22.Lukáš Harakaľ000200
23.Jakub Birka000100
24.Timotej Kormaník000700
25.Michal Chalány000100
26.Mikuláš Pašteka000300
27.Juraj Adámek000210