mEleven (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

22.09.2019 17:00
Čekan Mekenroff 1897 (A) × mEleven (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.09.2019 20:15
mEleven (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.10.2019 19:40
mEleven (A) × Relax
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.10.2019 19:00
mEleven (A) × FOFO Bratislava 1984 (A)
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2019 20:50
Rehab Klinik Baraberi × mEleven (A)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.11.2019 12:40
mEleven (A) × 4FSC FTVŠ UK
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.11.2019 14:40
FC Rusovce × mEleven (A)
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

24.11.2019 17:20
mEleven (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.12.2019 16:30
mEleven (A) × FK Inter Bratislava
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.12.2019 20:50
AK 47 Chaos (A) × mEleven (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2019 20:40
FC RTR BPN (A) × mEleven (A)
12 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.12.2019 19:30
mEleven (A) × Semic Bratislava
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2020 16:20
FCK Minimax Bratislava (A) × mEleven (A)
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.01.2020 18:10
Predators (A) × mEleven (A)
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 15:15
mEleven (A) × 4 FUN Futsal Team
6 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

06.02.2020 19:40
mEleven (A) × Matadors
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.02.2020 15:50
FK Šport Bratislava × mEleven (A)
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.03.2020 18:40
Rehab Klinik Baraberi × mEleven (A)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

06.03.2020 21:20
mEleven (A) × Rehab Klinik Baraberi
0 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

12.06.2020 20:15
Rehab Klinik Baraberi × mEleven (A)
5 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

19.06.2020 19:15
AK 47 Chaos (A) × mEleven (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

26.06.2020 19:15
mEleven (A) × AK 47 Chaos (A)
2 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

04.07.2020
FCK Minimax Bratislava (A) × mEleven (A)
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

11.07.2020
mEleven (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

Hráči


foto
Peter Valkovič
brankár
#1
foto
Martin Kucian
brankár
#45
foto
Martin Ďubek
obranca
#7
foto
Ján Jakubec
obranca
#9
foto
Andrej Včasný
obranca
#16
foto
Juraj Kališ
obranca
#22
foto
Juraj Šprlák
útočník
#0
foto
Max Willem Berg
útočník
#0
foto
Pavol Čunta
útočník
#0
foto
Marek Kopecký
útočník
#0
foto
Lukáš Fajnor
útočník
#0
foto
Igor Dorica
útočník
#11
foto
Ján Kuis
útočník
#13
foto
Peter Urbanovič
útočník
#15
foto
Branislav Bolech
útočník
#17
foto
Viktor Mayer
útočník
#23
foto
Ľubomír Král
útočník
#33
foto
Ivan Driapsa
útočník
#77

Manažéri klubu mEleven


Najlepší hráči

foto
Ján Kuis
27 (21 + 6)

foto
Igor Dorica
27 (15 + 12)

foto
Branislav Bolech
19 (10 + 9)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Ján Kuis216272210
2.Igor Dorica1512271920
3.Branislav Bolech109191740
4.Peter Urbanovič115161710
5.Patrik Májek2571800
6.Jaroslav Šumný2461250
7.Július Bero2461801
8.Matúš Májek3252120
9.Ján Jakubec3141200
10.Martin Ďubek1341100
11.Lukáš Štecák2131110
12.Viktor Mayer1231811
13.Roman Kužel202410
14.Peter Ládi112300
15.Ondrej Kadlečík101300
16.Ľubomír Král011200
17.Šimon Kubran000100
18.Šimon Biely000100
19.Ján Zdarilek0001800
20.Marcel Mlynár000200
21.Tomáš Zdarilek000500
22.Martin Kucian0001300