SFC Silver Ružinov

Zápasy družstva

17.09.2016 09:00 (1. kolo)
SFC Silver Ružinov × FC East Rača
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
24.09.2016 10:40 (2. kolo)
SC Hujeri × SFC Silver Ružinov
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

01.10.2016 09:50 (3. kolo)
SFC Silver Ružinov × FPV 23 (B)
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
08.10.2016 09:50 (4. kolo)
Semic Bratislava (B) × SFC Silver Ružinov
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

15.10.2016 09:00 (5. kolo)
SFC Silver Ružinov × White Boys
6 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
22.10.2016 11:30 (6. kolo)
VK PAL Engerau × SFC Silver Ružinov
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

06.11.2016 16:30 (7. kolo)
SFC Silver Ružinov × Arantes
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
13.11.2016 17:20 (8. kolo)
FK 03 Hostinského × SFC Silver Ružinov
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

19.11.2016 13:10 (9. kolo)
SFC Silver Ružinov × KPSF °92
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
26.11.2016 10:30 (10. kolo)
SFC Silver Ružinov × FK Inter Bratislava (A)
0 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

04.12.2016 11:30 (11. kolo)
FK Mnutrition × SFC Silver Ružinov
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
11.12.2016 17:20 (12. kolo)
SFC Silver Ružinov × AC Bells
4 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

14.01.2017 12:10 (13. kolo)
INSTA × SFC Silver Ružinov
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
21.01.2017 11:30 (14. kolo)
SFC Silver Ružinov × FC Tifosi
2 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

28.01.2017 11:30 (15. kolo)
Pavliš a Hartmann × SFC Silver Ružinov
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
12.02.2017 19:00 (17. kolo)
ŠK SF Karpatská Juniors × SFC Silver Ružinov
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

19.02.2017 18:10 (18. kolo)
SFC Silver Ružinov × HSP Hemerhoidi
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
26.02.2017 14:50 (19. kolo)
Predators (B) × SFC Silver Ružinov
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO

26.02.2017 16:30 (16. kolo)
SFC Silver Ružinov × Formula DNV
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH PKO
12.03.2017 15:40 (1. kolo nadstavby)
FPV 23 (B) × SFC Silver Ružinov
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

19.03.2017 15:40 (2. kolo nadstavby)
SFC Silver Ružinov × Formula DNV
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO
26.03.2017 19:00 (3. kolo nadstavby)
Arantes × SFC Silver Ružinov
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

01.04.2017 13:10 (4. kolo nadstavby)
FK 03 Hostinského × SFC Silver Ružinov
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO
09.04.2017 13:00 (5. kolo nadstavby)
SFC Silver Ružinov × VK PAL Engerau
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

23.04.2017 18:10 (6. kolo nadstavby)
FC East Rača × SFC Silver Ružinov
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO
29.04.2017 13:10 (7. kolo nadstavby)
SFC Silver Ružinov × AC Bells
4 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

07.05.2017 17:20 (8. kolo nadstavby)
FC Tifosi × SFC Silver Ružinov
2 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
14.05.2017 18:10 (9. kolo nadstavby)
SFC Silver Ružinov × SC Hujeri
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

Hráči


foto
Patrik Petrovič
brankár
#1
foto
Peter Frindt
obranca
#2
foto
Andrej Rayman
obranca
#3
foto
Juraj Topor
obranca
#4
foto
Filip Mudrik
obranca
#11
foto
Lukáš Truban
obranca
#22
foto
Radoslav Resutik
útočník
#7
foto
Maroš Smolec
útočník
#8
foto
Marián Reimann
útočník
#9
foto
Rudolf Bodiš
útočník
#10
foto
Ľubomír Lipták
útočník
#33
foto
Pavol Cehlárik
útočník
#63
foto
Bálint Róbert
útočník
#84

Manažéri klubu SFC Silver Ružinov


Najlepší hráči

foto
Ľubomír Lipták
38 (28 + 10)

foto
Lukáš Truban
30 (15 + 15)

foto
Maroš Smolec
27 (20 + 7)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Ľubomír Lipták 28 10 38 1 0
2. Lukáš Truban 15 15 30 2 0
3. Maroš Smolec 20 7 27 4 0
4. Pavol Cehlárik 10 9 19 3 0
5. Filip Mudrik 3 8 11 0 0
6. Patrik Petrovič 5 4 9 2 0
7. Marián Reimann 4 5 9 0 0
8. Andrej Rayman 4 5 9 1 0
9. Juraj Topor 2 6 8 2 0
10. Peter Frindt 2 5 7 0 0
11. Radoslav Resutik 4 2 6 1 0
12. Bálint Róbert 1 3 4 0 0