3. Bratislavská liga

Zápasy 3. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
06.10.2018 09:00
Fresh and Funny × AFK Staré Mesto
0 : 5
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH Elán

06.10.2018 09:50
1.FC Pressburg (B) × FK Leňochod Bratislava
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

06.10.2018 10:40
Tehelné Pole × PKE-M Bratislava (C)
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

06.10.2018 11:30
FC Klinger Bratislava × Independiente Racing Club (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

07.10.2018 09:00
Loosers × FK Inter Bratislava (B)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

07.10.2018 09:50
FC 5ržalka × Euqipo United
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

07.10.2018 10:40
Akademik °96 (B) × MFP
0 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

27.10.2018 18:30
Banana Boys × Green Team
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Loosers 3 3 0 0 12 : 3 9 +9
2. Tehelné Pole 3 2 0 1 7 : 5 6 +2
3. 1.FC Pressburg (B) 3 2 0 1 8 : 8 6 0
4. FC Klinger Bratislava 3 1 2 0 10 : 9 5 +1
5. AFK Staré Mesto 3 1 1 1 10 : 6 4 +4
6. FC 5ržalka 3 1 1 1 7 : 5 4 +2
7. Independiente Racing Club (B) 3 1 1 1 8 : 8 4 0
8. MFP 3 1 1 1 6 : 7 4 -1
9. Fresh and Funny 3 1 1 1 8 : 10 4 -2
10. FK Inter Bratislava (B) 3 1 1 1 6 : 9 4 -3
11. FK Leňochod Bratislava 3 1 0 2 7 : 6 3 +1
12. Akademik °96 (B) 3 1 0 2 8 : 8 3 0
13. Banana Boys 2 1 0 1 5 : 6 3 -1
14. Green Team 2 1 0 1 4 : 6 3 -2
15. PKE-M Bratislava (C) 3 1 0 2 6 : 9 3 -3
16. Euqipo United 3 0 0 3 6 : 13 0 -7

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Tomáš PatačLoosers35800
2.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava52700
3.Martin KsinanEuqipo United51610
4.Tomáš BauerFC 5ržalka41500
5.Peter KissFresh and Funny32500
6.Filip MáyerLoosers32500
7.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)23500
8.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)23500
9.Viliam TomovičLoosers31400
10.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto31400
11.Ľuboš CigánikMFP30300
12.František GörnerFK Leňochod Bratislava30300
13.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (C)21300
14.Ján RechtoríkMFP21300
15.David SlamkaTehelné Pole21310
16.Federico Maria MartelliPKE-M Bratislava (C)21310
17.Michal VrábelGreen Team12300
18.Jan NovakAFK Staré Mesto12300
19.Francisco Rodriguez FernandezIndependiente Racing Club (B)12300
20.Jozef LabasEuqipo United03300
21.Branislav BernatAkademik °96 (B)03300
22.Lukáš BučkoLoosers20200
23.Krížik SamuelAkademik °96 (B)20200
24.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)20200
25.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)20200
26.Ján FašungBanana Boys20200
27.Ján PáleníkFK Inter Bratislava20200
28.David VargaTehelné Pole20200
29.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)20200
30.Sebastian WoltemarFresh and Funny20200
31.Andrej CsibaAkademik °96 (B)20200
32.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava20210
33.Milan DrahošFC 5ržalka11200
34.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava11200
35.Michal ČiernyBanana Boys11200
36.Alexander BerekFresh and Funny11200
37.Roman MudrochFC Klinger Bratislava11200
38.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava11200
39.Rastislav FazikaGreen Team11200
40.Miloslav KollarFresh and Funny11200
41.Peter BartalošLoosers11200
42.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)11200
43.Michal PopulovBanana Boys11200
44.Martin IdlbekFresh and Funny11200
45.Peter PopluhárFC 5ržalka11200
46.Patrik BellayFK Inter Bratislava (B)11210
47.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)11210
48.Michal KovarovičMFP02200
49.Mário BédyTehelné Pole02200
50.Peter ČačíkAkademik °96 (B)02200
51.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)02200
52.Erik StankoPKE-M Bratislava (B)02200
53.Michal KardošFresh and Funny02210
54.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava02220
55.Matej RajniakAkademik °96 (B)10100
56.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava10100
57.Martin PernišAFK Staré Mesto10100
58.Peter PikáliFC 5ržalka10100
59.Ján SchmogerGreen Team10100
60.David JantolakGreen Team10100
61.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)10100
62.Šimon KubranRacing Club (A)10100
63.Peter LackoTehelné Pole10100
64.Michal RehákEuqipo United10100
65.Tomáš KandraAkademik °96 (B)10100
66.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)10100
67.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)10100
68.Adrian Lopez GimenezPKE-M Bratislava (C)10100
69.Róbert PolnišerMFP10100
70.Ján RusnákFK Inter Bratislava10100
71.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)10100
72.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava10100
73.Roman FraňoBanana Boys10100
74.Alvaro CorreiaPKE-M Bratislava (C)10110
75.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)10110
76.Marián KerestešTehelné Pole10110
77.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava10101
78.Ján PopluhárFC 5ržalka01100
79.Ondrej OraveczLoosers01100
80.Juraj KurucárFK Inter Bratislava (B)01100
81.Andrej SlíšBanana Boys01100
82.Juraj PalffyAFK Staré Mesto01100
83.Marián LaščiakAkademik °96 (B)01100
84.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava01100
85.Tomáš ProvazníkBanana Boys01100
86.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)01100
87.Boris BelanGreen Team01100
88.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava01100
89.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava01100
90.Marek HríbFC 5ržalka01100
91.Filip KristFC Klinger Bratislava01100
92.Oskar JakubíkTehelné Pole01100
93.Roman CigánikMFP01100
94.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)01100
95.Tomáš JaníčekTehelné Pole01100
96.Antonio SanasiPKE-M Bratislava (C)01110
97.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava01110
98.Stanislav MikuličFC 5ržalka01110
99.Rastislav TóthMFP00000
100.Ondrej KordošBanana Boys00000
101.Giorgio TattaPKE-M Bratislava (C)00010
102.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)00010
103.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)00010
104.Andrej JavorskýMFP00010
105.Marek GregorFC 5ržalka00010
106.Juraj SvintekGreen Team00010
107.Peter HanuskaFresh and Funny00010
108.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava00010
109.Martin MihálFK Inter Bratislava00010
110.Ivan MichálekFC 5ržalka00010
111.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava00010
112.Martin HekelGreen Team00010