3. Bratislavská liga

Zápasy 5. kola nadstavby

21.04.2018 09:00
Ovečky × Green Team
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

21.04.2018 09:50
AK Vorvane × FC Blue Dragons
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

21.04.2018 11:30
Trexima × Independiente Racing Club (B)
7 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

21.04.2018 12:20
FC Chaos AK 47 (C) × Yoyos United
4 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

21.04.2018 13:10
Loosers × ŠK Slovan TP
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

22.04.2018 15:00
1.FC Pressburg (B) × MFP
0 : 0
prebiehajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

22.04.2018 15:50
PKE Mystery (C) × AFK Staré Mesto
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

30.06.2018
UFT Mellivora Capensis × FC Klinger Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 21 16 2 3 84 : 35 50 +49
2. Ovečky 22 15 4 3 132 : 58 49 +74
3. AK Vorvane 22 11 8 3 91 : 62 41 +29
4. Green Team 21 11 4 6 86 : 63 37 +23
5. FC Blue Dragons 21 11 3 7 86 : 55 36 +31
6. FC Chaos AK 47 (C) 21 11 2 8 70 : 52 35 +18
7. Independiente Racing Club (B) 22 10 4 8 84 : 70 34 +14
8. Akademik °96 (B) 21 9 4 8 89 : 67 31 +22
9. Yoyos United 22 9 1 12 94 : 121 28 -27
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AFK Staré Mesto 20 8 4 8 69 : 66 28 +3
2. PKE Mystery (C) 21 8 4 9 58 : 63 28 -5
3. 1.FC Pressburg (B) 20 7 6 7 64 : 70 27 -6
4. MFP 22 7 4 11 62 : 72 25 -10
5. ŠK Slovan TP 21 7 3 11 85 : 100 24 -15
6. Loosers 21 8 0 13 67 : 86 24 -19
7. FK Leňochod Bratislava 20 5 2 13 48 : 70 17 -22
8. FC Klinger Bratislava 21 4 5 12 75 : 126 17 -51
9. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 17 13 2 2 69 : 28 41 +41
2. AK Vorvane 17 10 6 1 78 : 50 36 +28
3. Ovečky 17 10 4 3 94 : 46 34 +48
4. Green Team 17 9 4 4 72 : 47 31 +25
5. FC Blue Dragons 17 10 1 6 70 : 34 31 +36
6. Independiente Racing Club (B) 17 9 3 5 73 : 52 30 +21
7. Yoyos United 17 9 1 7 84 : 87 28 -3
8. Akademik °96 (B) 17 8 3 6 78 : 51 27 +27
9. FC Chaos AK 47 (C) 17 8 2 7 57 : 47 26 +10
10. 1.FC Pressburg (B) 17 7 4 6 58 : 60 25 -2
11. Loosers 17 8 0 9 55 : 61 24 -6
12. PKE Mystery (C) 17 7 2 8 44 : 50 23 -6
13. AFK Staré Mesto 17 6 4 7 55 : 60 22 -5
14. ŠK Slovan TP 17 6 3 8 71 : 72 21 -1
15. MFP 17 5 2 10 49 : 65 17 -16
16. FC Klinger Bratislava 17 2 3 12 55 : 111 9 -56
17. FK Leňochod Bratislava 17 2 2 13 30 : 63 8 -33
18. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Thomas IssaYoyos United48156320
2.Marián KerestešŠK Slovan TP31154600
3.Tomáš BobálAK Vorvane3464020
4.Marián KrižanFC Blue Dragons25154020
5.Michal JužaninOvečky24153910
6.Dušan BrezovickýOvečky25133800
7.Juraj HipkiAK Vorvane12253740
8.Michal MichalkoOvečky15203510
9.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava18143200
10.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto15163140
11.Jan NovakAFK Staré Mesto17133010
12.Martin HekelGreen Team18112930
13.Július VrábeľOvečky15142950
14.Michal VrábelGreen Team14142820
15.Matej KučíkYoyos United15122710
16.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava13142700
17.Alex PutzFC Blue Dragons13132630
18.David SlamkaŠK Slovan TP12122410
19.Pavol HudecTrexima10142400
20.Andrej KadrliakTrexima1852310
21.Marek ViktorínLoosers1672320
22.Marek KleinTrexima1492330
23.Tomáš KandraAkademik °96 (B)12112300
24.Filip MáyerLoosers1562100
25.Michal KovarovičMFP1472100
26.Ján SchmogerGreen Team1292100
27.Pavol MizenkoOvečky1462010
28.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)10102010
29.Rastislav FazikaGreen Team1631910
30.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)1451910
31.Dušan BartkovskýAK Vorvane1181900
32.Dominik MartinkovičMFP1091910
33.Matej RajniakAkademik °96 (B)8111900
34.Peter DanterAkademik °96 (B)1261830
35.Juraj VrábeľOvečky1081800
36.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava981700
37.Oskar JakubíkŠK Slovan TP981730
38.Patrik PeniakTrexima7101710
39.Lubomír NagyGreen Team5121710
40.Šimon ŠtvrteckýUFT Mellivora Capensis1061600
41.Branislav BernatAkademik °96 (B)971610
42.Tomáš PatačLoosers971601
43.Patrik KürthyFC Blue Dragons881600
44.Pavol FeketeAFK Staré Mesto791600
45.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)5111610
46.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (C)1231500
47.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1141500
48.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)1051520
49.Šimon KubranRacing Club (A)961500
50.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava961500
51.Michal MalovecAK Vorvane871500
52.Róbert LatikaAK Vorvane871500
53.Peter TomašekPKE Mystery (C)781510
54.Viliam TomovičLoosers691500
55.Szabolcs KovácsTrexima691500
56.Adam FroncŠK Slovan TP691510
57.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)691530
58.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (C)4111510
59.Marek BorikAFK Staré Mesto1221420
60.Andrej BohušPKE Mystery (B)1041420
61.Roman UjváryŠK Slovan TP951400
62.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)951410
63.Mário BédyŠK Slovan TP3111410
64.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (C)1031300
65.Martin HruškaTrexima1031300
66.Filip NovákFC Blue Dragons1031310
67.Lukáš BučkoLoosers941310
68.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)851300
69.Marián LaščiakAkademik °96 (B)851310
70.Kandráč PatrickFC Chaos AK 47 (C)671300
71.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava671300
72.Peter Murín1.FC Pressburg (B)581300
73.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava751210
74.Michal MatušIndependiente Racing Club (B)751220
75.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava751240
76.Martin LacoAkademik °96 (B)661200
77.Tomáš PorázikFC Blue Dragons571200
78.Vladimír PozníkYoyos United571200
79.Tomáš JaníčekŠK Slovan TP831130
80.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)741100
81.Daniel VaňkoOvečky741110
82.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)651100
83.Lukáš GažiYoyos United651100
84.Tomáš JoštiakAK Vorvane651100
85.Martin DrobnýŠK Slovan TP561100
86.Peter BlažečkaOvečky471110
87.Tomáš LebwohlLoosers471120
88.Lukáš KrupaFC Blue Dragons291150
89.Vladimír RiškoOvečky1101100
90.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)821000
91.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava641000
92.Matej KrajčírikPKE Mystery (C)641000
93.Peter ČačíkAkademik °96 (B)641010
94.Tomáš ČulenAK Vorvane641010
95.Ján ZorňanGreen Team551000
96.Javier López GimenezPKE Mystery (C)551010
97.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)551020
98.Peter BartalošLoosers461020
99.Juraj SvintekGreen Team461020
100.Mário ToporFC Blue Dragons371040
101.Tomáš BachorecYoyos United281000
102.Viktor SegedaOvečky81900
103.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)72900
104.Michal MlynárčekMFP63900
105.Tomáš DrozdGreen Team63900
106.František GörnerFK Leňochod Bratislava63940
107.Brano FeriancAFK Staré Mesto54900
108.Marek PolákIndependiente Racing Club (B)54910
109.Marián VargaMFP45900
110.Libor KarabaAkademik °96 (B)45910
111.Marek FeckoAK Vorvane45910
112.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)27950
113.Viktor KubalecFC Blue Dragons80800
114.Juraj KuchárRacing Club (A)71800
115.Dávid BoháčPKE Mystery (C)71810
116.Branislav ŠkorecTrexima62800
117.Jakub LivonecUFT Mellivora Capensis53810
118.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)44800
119.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava44810
120.Andrej GranecAFK Staré Mesto44810
121.Andrej CsibaFC Blue Dragons44810
122.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)35800
123.Roman CigánikMFP26840
124.Tomáš NémethYoyos United17800
125.Štefan DrugdaPKE Mystery (B)17810
126.Roman MudrochFC Klinger Bratislava52720
127.Peter BenkoFC Klinger Bratislava43700
128.Vladimír ĽachkýTrexima43700
129.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)43710
130.Anton SzepesiAFK Staré Mesto34720
131.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)34720
132.Róbert PolnišerMFP25710
133.Dušan GašparovičMFP25720
134.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)16710
135.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava60600
136.Ľuboš CigánikMFP51600
137.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava51600
138.Michal HorvatovičRacing Club (A)42600
139.Ján RechtoríkMFP42600
140.Tomáš ObertYoyos United42600
141.Rastislav TóthMFP42610
142.Milan IvančoFC Blue Dragons42610
143.Július ZdechovanTrexima42610
144.Erik StankoPKE Mystery (C)33600
145.Erik NémethYoyos United33620
146.Martin BaloghFC Chaos AK 47 (C)24600
147.Marek GreifLoosers24620
148.Andrej GamanGreen Team24640
149.Martin KonečnýFK Leňochod Bratislava41500
150.Roman BrathUFT Mellivora Capensis41500
151.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)41500
152.Patrik ŠafarPKE Mystery (C)41510
153.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)32500
154.Martin VasičkaninPKE Mystery (C)32510
155.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (C)32510
156.Róbert NoskoTrexima23500
157.Jakub LachkyRacing Club (A)14500
158.Jakub BorišinecYoyos United05510
159.Daniel BortelYoyos United40400
160.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)40400
161.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)31400
162.Leonard SiegfriedFC Klinger Bratislava31400
163.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)31420
164.Boris BelanGreen Team22400
165.Federico Maria MartelliPKE Mystery (B)22400
166.Michal MichalíkYoyos United22400
167.Daniel SadloňFC Blue Dragons22400
168.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava22410
169.Martin BratkaYoyos United22410
170.Alvaro CorreiaPKE Mystery (C)13400
171.Filip FriebertAK Vorvane13400
172.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)30300
173.Jozef HempfingerMFP21300
174.Andrej SlíšPKE Mystery (C)21300
175.Michal MacoŠK Slovan TP21300
176.Tomáš RajkoFC Chaos AK 47 (C)21300
177.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)21300
178.Matúš MacákUFT Mellivora Capensis21300
179.Lukáš SvobodaYoyos United21300
180.Ján OsvaldUFT Mellivora Capensis21300
181.Alojz VyčislíkOvečky21310
182.Roman ŠkrípLoosers21310
183.Jozef KrabáčTrexima21320
184.Ivor GogálFC Chaos AK 47 (C)12300
185.Michal MarkoAK Vorvane12300
186.Radovan KamenskýOvečky12310
187.Alen KondrkUFT Mellivora Capensis12340
188.Ondrej OraveczLoosers03300
189.Matúš KastlerTrexima03300
190.Michal RostásTrexima03310
191.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)20200
192.David Piñeiro de la IglesiaPKE Mystery (C)20200
193.Marek KandráčFC Chaos AK 47 (C)20200
194.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (B)20200
195.Ivan LilovFC Chaos AK 47 (C)20200
196.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava20220
197.Lukáš FučelaPKE Mystery (C)20230
198.Michal LíškaFC Chaos AK 47 (C)11200
199.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)11200
200.Matej TomanPKE Mystery (B)11200
201.Joao MatosPKE Mystery (B)11200
202.Patrik ŠelmeciFC Blue Dragons11200
203.Ľuboš TóthMFP11200
204.Martin Lonský1.FC Pressburg (A)11200
205.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)02200
206.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava02200
207.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava02200
208.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava02200
209.Michal ŠkotkaAK Vorvane02200
210.Oliver OrthUFT Mellivora Capensis02200
211.Peter JoščákFC Tifosi02200
212.Peter ŠimkoAK Vorvane02200
213.Jozef ZáhorecFC Chaos AK 47 (C)02200
214.Samuel OpršalFC Chaos AK 47 (C)02210
215.Milan DvorskýAFK Staré Mesto02210
216.Krížik SamuelAkademik °96 (B)10100
217.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava10100
218.Roman Valovič1.FC Pressburg (B)10100
219.Adrián GulyasTrexima10100
220.Andrej JavorskýMFP10100
221.Peter VančoFC Klinger Bratislava10100
222.Patrik PlešaUFT Mellivora Capensis10100
223.Lukáš MarkoFC Chaos AK 47 (C)10100
224.Roman ZmekoGreen Team10100
225.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto10100
226.Ondrej LorinczFK Leňochod Bratislava01100
227.Zsolt MedeTrexima01100
228.Martin ŠtefánikRacing Club (A)01100
229.František BrunnerFC Blue Dragons01100
230.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava01100
231.Branislav VlčekAkademik °96 (A)01100
232.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)01100
233.Peter ČechFC Klinger Bratislava01100
234.Patrik MatúšUFT Mellivora Capensis01100
235.Michal TrnkaAkademik °96 (A)01100
236.Juraj PalffyAFK Staré Mesto01100
237.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)01100
238.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava01100
239.Jakub HalajčíkFC Blue Dragons01100
240.Adrian Lopez GimenezPKE Mystery (B)01100
241.Vačko MatejŠK Slovan TP01100
242.Radoslav LakyFK Leňochod Bratislava01100
243.Miroslav DvořákAK Vorvane01100
244.Kadlubjak NikolasUFT Mellivora Capensis01110
245.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava01110
246.Lukáš LikavecUFT Mellivora Capensis00000
247.Michal PolákUFT Mellivora Capensis00000
248.Michal Dudáš1.FC Pressburg (A)00010
249.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava00010
250.Milan SapíkPKE Mystery (B)00010
251.Vladimír ÚžikFC Chaos AK 47 (C)00010
252.Tomáš DittingerYoyos United00010
253.Radovan BeluskýTrexima00010