3. Bratislavská liga

Zápasy 9. kola nadstavby

20.05.2018 09:50
Trexima × AK Vorvane
7 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
1.FC Pressburg (B) × Loosers
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 11:30
Yoyos United × FC Blue Dragons
6 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 13:10
Akademik °96 (B) × Green Team
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 14:00
FK Leňochod Bratislava × AFK Staré Mesto
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 14:50
FC Chaos AK 47 (C) × Ovečky
1 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 15:40
FC Klinger Bratislava × ŠK Slovan TP
7 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

30.06.2018
UFT Mellivora Capensis × PKE Mystery (C)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 25 19 2 4 103 : 47 59 +56
2. Ovečky 25 17 4 4 141 : 66 55 +75
3. AK Vorvane 25 12 9 4 97 : 71 45 +26
4. FC Chaos AK 47 (C) 25 14 2 9 82 : 61 44 +21
5. Green Team 25 12 5 8 101 : 76 41 +25
6. FC Blue Dragons 25 12 3 10 99 : 73 39 +26
7. Independiente Racing Club (B) 25 11 5 9 93 : 77 38 +16
8. Yoyos United 25 10 3 12 108 : 134 33 -26
9. Akademik °96 (B) 25 9 5 11 103 : 89 32 +14
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (B) 24 12 5 7 97 : 78 41 +19
2. AFK Staré Mesto 24 10 4 10 87 : 78 34 +9
3. Loosers 24 10 0 14 78 : 96 30 -18
4. PKE Mystery (C) 24 8 4 12 63 : 77 28 -14
5. MFP 24 8 3 13 69 : 87 27 -18
6. ŠK Slovan TP 24 7 4 13 96 : 123 25 -27
7. FC Klinger Bratislava 24 6 6 12 90 : 137 24 -47
8. FK Leňochod Bratislava 24 5 4 15 56 : 85 19 -29
9. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 17 13 2 2 69 : 28 41 +41
2. AK Vorvane 17 10 6 1 78 : 50 36 +28
3. Ovečky 17 10 4 3 94 : 46 34 +48
4. Green Team 17 9 4 4 72 : 47 31 +25
5. FC Blue Dragons 17 10 1 6 70 : 34 31 +36
6. Independiente Racing Club (B) 17 9 3 5 73 : 52 30 +21
7. Yoyos United 17 9 1 7 84 : 87 28 -3
8. Akademik °96 (B) 17 8 3 6 78 : 51 27 +27
9. FC Chaos AK 47 (C) 17 8 2 7 57 : 47 26 +10
10. 1.FC Pressburg (B) 17 7 4 6 58 : 60 25 -2
11. Loosers 17 8 0 9 55 : 61 24 -6
12. PKE Mystery (C) 17 7 2 8 44 : 50 23 -6
13. AFK Staré Mesto 17 6 4 7 55 : 60 22 -5
14. ŠK Slovan TP 17 6 3 8 71 : 72 21 -1
15. MFP 17 5 2 10 49 : 65 17 -16
16. FC Klinger Bratislava 17 2 3 12 55 : 111 9 -56
17. FK Leňochod Bratislava 17 2 2 13 30 : 63 8 -33
18. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Thomas IssaYoyos United55207520
2.Marián KerestešŠK Slovan TP33195200
3.Tomáš BobálAK Vorvane3494320
4.Dušan BrezovickýOvečky29134200
5.Michal JužaninOvečky25174210
6.Marián KrižanFC Blue Dragons26154120
7.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava25164110
8.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto22173940
9.Juraj HipkiAK Vorvane12253740
10.Jan NovakAFK Staré Mesto19173610
11.Michal MichalkoOvečky15203510
12.Michal VrábelGreen Team16183420
13.Andrej KadrliakTrexima22113320
14.Július VrábeľOvečky16163250
15.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava15173200
16.Martin HekelGreen Team18123030
17.David SlamkaŠK Slovan TP17133010
18.Alex PutzFC Blue Dragons17133040
19.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)14163010
20.Pavol HudecTrexima12162800
21.Ján SchmogerGreen Team1892700
22.Matej KučíkYoyos United15122710
23.Marek ViktorínLoosers1792620
24.Filip MáyerLoosers1872510
25.Tomáš KandraAkademik °96 (B)13122500
26.Michal KovarovičMFP1592400
27.Marek KleinTrexima1492330
28.Rastislav FazikaGreen Team1842211
29.Tomáš PatačLoosers1482201
30.Patrik PeniakTrexima10122210
31.Dušan BartkovskýAK Vorvane1382100
32.Juraj VrábeľOvečky11102100
33.Dominik MartinkovičMFP11102110
34.Patrik KürthyFC Blue Dragons10112100
35.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)1552020
36.Pavol MizenkoOvečky1462010
37.Lubomír NagyGreen Team7132010
38.Šimon KubranRacing Club (A)1361900
39.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)1361920
40.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava1091900
41.Matej RajniakAkademik °96 (B)8111900
42.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (C)1441800
43.Peter DanterAkademik °96 (B)1261830
44.Róbert LatikaAK Vorvane1081800
45.Peter ČačíkAkademik °96 (B)1081810
46.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava1081810
47.Oskar JakubíkŠK Slovan TP1081830
48.Marek BorikAFK Staré Mesto1341720
49.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)1071710
50.Michal MalovecAK Vorvane981700
51.Branislav BernatAkademik °96 (B)981710
52.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (C)4131710
53.Martin HruškaTrexima1241600
54.Andrej BohušPKE Mystery (B)1151620
55.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)1061600
56.Šimon ŠtvrteckýUFT Mellivora Capensis1061600
57.Marián LaščiakAkademik °96 (B)971610
58.Peter TomašekPKE Mystery (C)881610
59.Pavol FeketeAFK Staré Mesto791600
60.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava791600
61.Adam FroncŠK Slovan TP791610
62.Szabolcs KovácsTrexima6101610
63.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)5111610
64.Branislav ŠkorecTrexima1231500
65.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1141500
66.Filip NovákFC Blue Dragons1141510
67.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava1051510
68.Lukáš GažiYoyos United871500
69.Viliam TomovičLoosers691500
70.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)691530
71.Peter BartalošLoosers5101520
72.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)1131400
73.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (C)1131400
74.Roman UjváryŠK Slovan TP951400
75.Tomáš JaníčekŠK Slovan TP951440
76.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)861400
77.Kandráč PatrickFC Chaos AK 47 (C)681400
78.Mário BédyŠK Slovan TP3111410
79.Lukáš BučkoLoosers941310
80.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava761340
81.Vladimír PozníkYoyos United671300
82.Martin DrobnýŠK Slovan TP671300
83.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)671310
84.Peter Murín1.FC Pressburg (B)581300
85.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)581310
86.Andrej CsibaFC Blue Dragons581310
87.Juraj SvintekGreen Team581320
88.Mário ToporFC Blue Dragons491340
89.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava841200
90.Daniel VaňkoOvečky841210
91.Michal MatušIndependiente Racing Club (B)751220
92.Martin LacoAkademik °96 (B)661200
93.Tomáš PorázikFC Blue Dragons571200
94.Marián VargaMFP571200
95.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)571220
96.Lukáš KrupaFC Blue Dragons2101250
97.Viktor SegedaOvečky921100
98.Tomáš ČulenAK Vorvane741110
99.Michal MlynárčekMFP651100
100.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)651100
101.Tomáš JoštiakAK Vorvane651100
102.Ján ZorňanGreen Team561100
103.Peter BlažečkaOvečky471110
104.Tomáš LebwohlLoosers471120
105.Vladimír RiškoOvečky1101100
106.Juraj KuchárRacing Club (A)821000
107.Matej KrajčírikPKE Mystery (C)641010
108.František GörnerFK Leňochod Bratislava641040
109.Andrej Ivan1.FC Pressburg (A)551000
110.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)551000
111.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (C)551010
112.Javier López GimenezPKE Mystery (C)551010
113.Andrej GranecAFK Staré Mesto551010
114.Marek FeckoAK Vorvane461010
115.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)371050
116.Tomáš BachorecYoyos United281000
117.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)81900
118.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)72900
119.Dávid BoháčPKE Mystery (C)72910
120.Tomáš DrozdGreen Team63900
121.Brano FeriancAFK Staré Mesto54900
122.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)54900
123.Marek PolákIndependiente Racing Club (B)54910
124.Peter BenkoFC Klinger Bratislava45900
125.Vladimír ĽachkýTrexima45900
126.Libor KarabaAkademik °96 (B)45920
127.Anton SzepesiAFK Staré Mesto45920
128.Štefan DrugdaPKE Mystery (B)27910
129.Viktor KubalecFC Blue Dragons80800
130.Jakub LivonecUFT Mellivora Capensis53810
131.Erik NémethYoyos United53820
132.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava44810
133.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)35800
134.Roman CigánikMFP26840
135.Tomáš NémethYoyos United17800
136.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava70700
137.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)52700
138.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava52700
139.Július ZdechovanTrexima52710
140.Roman MudrochFC Klinger Bratislava52720
141.Martin VasičkaninPKE Mystery (C)43710
142.Róbert NoskoTrexima34700
143.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)34720
144.Boris BelanGreen Team25700
145.Róbert PolnišerMFP25710
146.Martin BratkaYoyos United25720
147.Dušan GašparovičMFP25720
148.Jakub BorišinecYoyos United07710
149.Ľuboš CigánikMFP51600
150.Michal Dudáš1.FC Pressburg (A)51610
151.Michal HorvatovičRacing Club (A)42600
152.Tomáš ObertYoyos United42600
153.Ján RechtoríkMFP42600
154.Patrik ŠafarPKE Mystery (C)42610
155.Rastislav TóthMFP42610
156.Milan IvančoFC Blue Dragons42610
157.Erik StankoPKE Mystery (C)33600
158.Martin BaloghFC Chaos AK 47 (C)24600
159.Marek GreifLoosers24620
160.Andrej GamanGreen Team24640
161.Andrej JavorskýMFP50500
162.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)50500
163.Martin KonečnýFK Leňochod Bratislava41500
164.Roman BrathUFT Mellivora Capensis41500
165.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (B)41500
166.Lukáš SvobodaYoyos United41500
167.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava32510
168.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)32520
169.Jakub LachkyRacing Club (A)14500
170.Ondrej OraveczLoosers14500
171.Daniel BortelYoyos United40400
172.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)31400
173.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)31400
174.Leonard SiegfriedFC Klinger Bratislava31400
175.Federico Maria MartelliPKE Mystery (B)22400
176.Krížik SamuelAkademik °96 (B)22400
177.Michal MichalíkYoyos United22400
178.Radoslav LakyFK Leňochod Bratislava22400
179.Daniel SadloňFC Blue Dragons22400
180.Alvaro CorreiaPKE Mystery (C)13400
181.Filip FriebertAK Vorvane13400
182.Radovan KamenskýOvečky13410
183.Samuel OpršalFC Chaos AK 47 (C)13420
184.Lukáš FučelaPKE Mystery (C)30330
185.Jozef HempfingerMFP21300
186.Andrej SlíšPKE Mystery (C)21300
187.Michal MacoŠK Slovan TP21300
188.Tomáš RajkoFC Chaos AK 47 (C)21300
189.Jakub HalajčíkFC Blue Dragons21300
190.Matúš MacákUFT Mellivora Capensis21300
191.Ján OsvaldUFT Mellivora Capensis21300
192.Alojz VyčislíkOvečky21310
193.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava21310
194.Roman ŠkrípLoosers21310
195.Jozef KrabáčTrexima21320
196.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)12300
197.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)12300
198.Michal MarkoAK Vorvane12300
199.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava12300
200.Ivor GogálFC Chaos AK 47 (C)12310
201.Alen KondrkUFT Mellivora Capensis12340
202.Matúš KastlerTrexima03300
203.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava03310
204.Milan DvorskýAFK Staré Mesto03310
205.Michal RostásTrexima03310
206.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)20200
207.David Piñeiro de la IglesiaPKE Mystery (C)20200
208.Marek KandráčFC Chaos AK 47 (C)20200
209.Roman Valovič1.FC Pressburg (B)20200
210.Ivan LilovFC Chaos AK 47 (C)20200
211.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto20200
212.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava20220
213.Michal LíškaFC Chaos AK 47 (C)11200
214.Matej TomanPKE Mystery (B)11200
215.Joao MatosPKE Mystery (B)11200
216.Ľuboš TóthMFP11200
217.Patrik ŠelmeciFC Blue Dragons11200
218.Martin Lonský1.FC Pressburg (A)11200
219.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)02200
220.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava02200
221.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava02200
222.Oliver OrthUFT Mellivora Capensis02200
223.Michal ŠkotkaAK Vorvane02200
224.Juraj PalffyAFK Staré Mesto02200
225.Peter JoščákFC Tifosi02200
226.Peter ŠimkoAK Vorvane02200
227.Jozef ZáhorecFC Chaos AK 47 (C)02200
228.David JantolakGreen Team10100
229.Adam HempfingerFC Chaos AK 47 (C)10100
230.Adrián GulyasTrexima10100
231.Adrián BrzobohatýFC Blue Dragons10100
232.Peter VančoFC Klinger Bratislava10100
233.Patrik PlešaUFT Mellivora Capensis10100
234.Lukáš MarkoFC Chaos AK 47 (C)10100
235.Roman ZmekoGreen Team10100
236.Zsolt MedeTrexima01100
237.Ondrej LorinczFK Leňochod Bratislava01100
238.Martin ŠtefánikRacing Club (A)01100
239.František BrunnerFC Blue Dragons01100
240.Branislav VlčekAkademik °96 (A)01100
241.Peter ČechFC Klinger Bratislava01100
242.Patrik MatúšUFT Mellivora Capensis01100
243.Michal TrnkaAkademik °96 (A)01100
244.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)01100
245.Vačko MatejŠK Slovan TP01100
246.Adrian Lopez GimenezPKE Mystery (B)01100
247.Miroslav DvořákAK Vorvane01100
248.Kadlubjak NikolasUFT Mellivora Capensis01110
249.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava01110
250.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava01110
251.Lukáš LikavecUFT Mellivora Capensis00000
252.Michal PolákUFT Mellivora Capensis00000
253.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava00010
254.Milan SapíkPKE Mystery (B)00010
255.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)00010
256.Vladimír ÚžikFC Chaos AK 47 (C)00010
257.Tomáš DittingerYoyos United00010
258.Radovan BeluskýTrexima00020