Independiente 4 FUN Futsal Team (C)

Zápasy družstva

17.09.2016 10:00 (1. kolo)
Green Team × 4 FUN Futsal Team (C)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
25.09.2016 17:00 (2. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × FK Inter Bratislava (B)
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.10.2016 17:50 (3. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × 4 FUN Futsal Team (C)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
09.10.2016 08:00 (4. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × 1.FC Pressburg
2 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

15.10.2016 09:50 (5. kolo)
RFS Falcons × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
22.10.2016 15:50 (6. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × TJ Juhcelpub Kojoti
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

06.11.2016 16:20 (7. kolo)
Trexima × 4 FUN Futsal Team (C)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
12.11.2016 20:40 (8. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × AFK Staré Mesto
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

19.11.2016 09:50 (9. kolo)
AK Vorvane × 4 FUN Futsal Team (C)
9 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
27.11.2016 09:00 (10. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × Akademik °96 (B)
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

04.12.2016 11:20 (11. kolo)
Loosers × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
11.12.2016 09:50 (12. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × Yoyos United
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

15.01.2017 17:20 (13. kolo)
FC Klinger Bratislava × 4 FUN Futsal Team (C)
5 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.01.2017 13:10 (14. kolo)
4 FUN Futsal Team (C) × Belehradskí Lišiaci
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

29.01.2017 10:30 (15. kolo)
ŠK Slovan TP × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
18.02.2017 10:40 (16. kolo)
MFP × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.03.2017 12:10 (1. kolo nadstavby)
RFS Falcons × 4 FUN Futsal Team (C)
6 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
19.03.2017 13:00 (2. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (C) × Yoyos United
2 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

25.03.2017 08:10 (3. kolo nadstavby)
AFK Staré Mesto × 4 FUN Futsal Team (C)
1 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO
01.04.2017 15:50 (4. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (C) × ŠK Slovan TP
8 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

22.04.2017 08:00 (6. kolo nadstavby)
MFP × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
30.04.2017 14:00 (5. kolo nadstavby)
FC Klinger Bratislava × 4 FUN Futsal Team (C)
3 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.04.2017 15:40 (7. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (C) × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Hráči


foto
Jozef Giba
brankár
#0
foto
Ľubomír Somolay
obranca
#0
foto
Ľubomír Hirsch
obranca
#0
foto
Peter Šedík
obranca
#0
foto
Peter Valach
obranca
#0
foto
Šimon Šepitka
obranca
#0
foto
Filip Bobula
obranca
#0
foto
Branislav Jursa
útočník
#0
foto
Kráľ Matúš
útočník
#0
foto
Ján Kráľ
útočník
#0
foto
Marek Polák
útočník
#0
foto
Husár Boris
útočník
#0
foto
Michal Matuš
útočník
#0

Manažéri klubu 4 FUN Futsal Team


Najlepší hráči

foto
Marek Polák
26 (18 + 8)

foto
Branislav Jursa
24 (17 + 7)

foto
Peter Šedík
15 (10 + 5)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Marek Polák 18 8 26 0 0
2. Branislav Jursa 17 7 24 3 0
3. Peter Šedík 10 5 15 0 1
4. Šimon Kubran 6 5 11 2 0
5. Šimon Šepitka 4 7 11 4 1
6. Michal Matuš 5 3 8 0 0
7. Ľubomír Hirsch 2 6 8 1 1
8. Jakub Lachky 5 2 7 0 0
9. Ľubomír Somolay 1 5 6 1 1
10. Francisco Rodriguez Fernandez 0 5 5 0 0
11. Juraj Kuchár 3 1 4 0 0
12. Peter Valach 1 3 4 0 0
13. Filip Bobula 0 3 3 0 0
14. Martin Štefánik 2 0 2 0 0
15. Jozef Giba 0 0 0 1 0
16. Martin Mecele 0 0 0 1 0