Independiente Racing Club (B) (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

22.09.2018 11:50
AFK Staré Mesto × Independiente Racing Club (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

29.09.2018 09:50
Independiente Racing Club (B) × 1.FC Pressburg (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

06.10.2018 11:30
FC Klinger Bratislava × Independiente Racing Club (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

21.10.2018 09:00
Independiente Racing Club (B) × FK Leňochod Bratislava
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

03.11.2018 11:30
Fresh and Funny × Independiente Racing Club (B)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

11.11.2018 10:40
Independiente Racing Club (B) × Green Team
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

17.11.2018 10:40
Tehelné Pole × Independiente Racing Club (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

25.11.2018 14:00
Independiente Racing Club (B) × FK Inter Bratislava (B)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

02.12.2018 10:30
Akademik °96 (B) × Independiente Racing Club (B)
6 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

15.12.2018 11:30
Independiente Racing Club (B) × Euqipo United
7 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

12.01.2019 08:50
FC 5ržalka × Independiente Racing Club (B)
7 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2019 08:50
Independiente Racing Club (B) × MFP
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.02.2019 17:30
Loosers × Independiente Racing Club (B)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.02.2019 13:50
Independiente Racing Club (B) × PKE-M IMOOPTIK (C)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

22.02.2019 19:00
Banana Boys × Independiente Racing Club (B)
12 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.03.2019 18:00
Independiente Racing Club (B) × Euqipo United
11 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

16.03.2019 15:40
Tehelné Pole × Independiente Racing Club (B)
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

23.03.2019 11:50
Independiente Racing Club (B) × FC Klinger Bratislava
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

07.04.2019 21:00
MFP × Independiente Racing Club (B)
3 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

13.04.2019 10:40
Independiente Racing Club (B) × FC 5ržalka
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

27.04.2019 09:50
AFK Staré Mesto × Independiente Racing Club (B)
2 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

12.05.2019 13:10
Independiente Racing Club (B) × Akademik °96 (B)
7 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Hráči


foto
Tomáš Zelenka
brankár
#0
foto
Jozef Giba
brankár
#1
foto
Peter Valach
obranca
#0
foto
Filip Bobula
obranca
#0
foto
Erik Németh
obranca
#2
foto
Peter Šedík
obranca
#4
foto
Tomáš Obert
útočník
#0
foto
Kráľ Matúš
útočník
#0
foto
Milos Marko
útočník
#0
foto
Husár Boris
útočník
#0
foto
Juraj Polak
útočník
#3
foto
Ivan Besedič
útočník
#4
foto
Lukáš Gaži
útočník
#5
foto
Branislav Jursa
útočník
#6
foto
Marek Polák
útočník
#9
foto
Michal Matuš
útočník
#10
foto
Matej Kučík
útočník
#10
foto
Vladimír Pozník
útočník
#17
foto
Andrej Hučko
útočník
#18

Manažéri klubu Racing Club


Najlepší hráči

foto
Ján Kráľ
27 (15 + 12)

foto
Matej Kučík
17 (8 + 9)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Ján Kráľ1512271330
2.Matej Kučík89171710
3.Vladimír Pozník122141800
4.Erik Németh4591900
5.Šimon Šepitka2681621
6.Milos Marko336510
7.Branislav Jursa3361410
8.Šimon Kubran415410
9.Ľubomír Hirsch3251210
10.Juraj Polak3141110
11.Francisco Rodriguez Fernandez2241200
12.Tomáš Obert224200
13.Tomáš Dittinger224710
14.Peter Šedík303710
15.Marek Greguš112100
16.Ľubomír Somolay112210
17.Juraj Kuchár101300
18.Daniel Bortel000100
19.Peter Valach000200
20.Marián Munka000300
21.Martin Štefánik000100
22.Marek Buda000200
23.Dario Sangrigoli000200
24.Jakub Borišinec0001400