ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 10:30
4FSC FTVŠ UK × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.09.2019 17:20
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FC Rusovce
8 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.09.2019 20:15
mEleven (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.10.2019 18:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FK Inter Bratislava
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 19:50
FC RTR BPN (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2019 17:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Semic Bratislava
5 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2019 09:40
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.11.2019 11:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Matadors
9 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

23.11.2019 12:30
Predators (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
11 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 19:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4 FUN Futsal Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

14.12.2019 19:00
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.12.2019 16:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Relax
6 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.01.2020 12:20
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.01.2020 10:15
PKE-M IMOOPTIK (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.01.2020 10:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × AK 47 Chaos (A)
3 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.02.2020 10:30
FOFO Bratislava 1984 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 20:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Rehab Klinik Baraberi
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.03.2020 17:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4 FUN Futsal Team
8 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

07.03.2020 16:00
FC Rusovce × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

28.03.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FK Inter Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

04.04.2020
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

18.04.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4FSC FTVŠ UK
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

25.04.2020
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

02.05.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

09.05.2020
Predators (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

16.05.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Marek Mikloš
obranca
#20
foto
Peter Chamilla
obranca
#63
foto
Viktor Matyi
útočník
#0
foto
Matej Hrmo
útočník
#0
foto
Igor Marko
útočník
#0
foto
Pavol Matejov
útočník
#0
foto
Štefan Hasak
útočník
#0
foto
Michal Pavlicek
útočník
#2
foto
Pavol Chamilla
útočník
#5
foto
Patrik Kratochvíl
útočník
#7
foto
Zdráhal Martin
útočník
#8
foto
Dávid Čisovský
útočník
#11
foto
Marek Paštrnák
útočník
#11
foto
Michal Masný
útočník
#13
foto
Michal Javnický
útočník
#17
foto
Richard Portschy
útočník
#22
foto
Stanislav Sarudi
útočník
#88
foto
Nikola Gagic
útočník
#99
foto
Peter Valuch
útočník
#99
foto
Lubomir Chudik
útočník
#99
foto
Emmanuel Pagani
útočník
#255

Manažéri klubu Wild Boys 02


Najlepší hráči

foto
Michal Javnický
27 (14 + 13)

foto
Pavol Chamilla
21 (10 + 11)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.František Šporanek1717341210
2.Michal Javnický1413271200
3.Pavol Chamilla1011211510
4.Rastislav Salbot615211500
5.Nikola Gagic61319810
6.Marek Paštrnák117181010
7.Igor Marko103131130
8.Patrik Kasal93121500
9.Richard Portschy47111120
10.Michal Masný5510610
11.Patrik Chamilla628201
12.Viktor Matyi516400
13.Samuel Szabo415610
14.Peter Chamilla325500
15.Michal Kandrač235800
16.Matej Barta303911
17.Lukáš Kuzmiak213400
18.Milan Červenák022100
19.Martin Ferianc011100
20.Marek Slavik011600
21.Peter Ebringer000100
22.Miroslav Muráň0001310