ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 10:30
4FSC FTVŠ UK × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.09.2019 17:20
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FC Rusovce
8 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.09.2019 20:15
mEleven (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.10.2019 18:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FK Inter Bratislava
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 19:50
FC RTR BPN (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.10.2019 17:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Semic Bratislava
5 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2019 09:40
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.11.2019 11:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Matadors
9 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

23.11.2019 12:30
Predators (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
11 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 19:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4 FUN Futsal Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

14.12.2019 19:00
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.12.2019 16:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Relax
6 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.01.2020 12:20
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.01.2020 10:15
PKE-M IMOOPTIK (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.01.2020 10:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × AK 47 Chaos (A)
3 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.02.2020 10:30
FOFO Bratislava 1984 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
8 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 20:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Rehab Klinik Baraberi
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.03.2020 17:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4 FUN Futsal Team
8 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

07.03.2020 16:00
FC Rusovce × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

14.06.2020 19:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Matadors
8 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.06.2020
Predators (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

28.06.2020 19:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × FK Inter Bratislava
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

03.07.2020 18:00
Čekan Mekenroff 1897 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
4 : 13
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

10.07.2020 18:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × 4FSC FTVŠ UK
8 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

17.07.2020 18:00
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

25.07.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Viktor Matyi
útočník
#0
foto
Matej Hrmo
útočník
#0
foto
Igor Marko
útočník
#0
foto
Pavol Matejov
útočník
#0
foto
Štefan Hasak
útočník
#0
foto
Michal Pavlicek
útočník
#2
foto
Pavol Chamilla
útočník
#5
foto
Patrik Kratochvíl
útočník
#7
foto
Zdráhal Martin
útočník
#8
foto
Dávid Čisovský
útočník
#11
foto
Marek Paštrnák
útočník
#11
foto
Michal Masný
útočník
#13
foto
Michal Javnický
útočník
#17
foto
Richard Portschy
útočník
#22
foto
Stanislav Sarudi
útočník
#88
foto
Nikola Gagic
útočník
#99
foto
Peter Valuch
útočník
#99
foto
Lubomir Chudik
útočník
#99
foto
Emmanuel Pagani
útočník
#255

Manažéri klubu Wild Boys 02


Najlepší hráči

foto
Michal Javnický
34 (18 + 16)

foto
Pavol Chamilla
25 (14 + 11)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.František Šporanek1919381310
2.Michal Javnický1816341300
3.Pavol Chamilla1411251910
4.Rastislav Salbot816241800
5.Nikola Gagic81422910
6.Marek Paštrnák117181010
7.Patrik Chamilla8614401
8.Igor Marko103131130
9.Patrik Kasal93121500
10.Michal Masný6612810
11.Richard Portschy47111120
12.Peter Chamilla448800
13.Viktor Matyi617500
14.Matej Barta6171211
15.Pavol Matejov527200
16.Samuel Szabo516710
17.Michal Kandrač336900
18.Anton Brath145100
19.Marek Gajdács145100
20.Lukáš Kuzmiak213400
21.Milan Červenák022100
22.Martin Ferianc011100
23.Marek Slavik011600
24.Peter Ebringer000100
25.Miroslav Muráň0001710