2. Slovenská liga – Bratislava

Zápasy 9. kola nadstavby

12.05.2017 20:00
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × AK 47 (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 11:30
Matadors × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 12:45
ŠK Danubit × Katenáčo Dúbravka
5 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 14:00
ŠK Pinerola Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
8 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 15:15
Relax × Arsenal EC (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.05.2017 09:00
Čekan Mekenroff 1897 × 4FSC FTVŠ UK (B)
8 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 10:15
Kozmos × FK Šport Bratislava
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 16:50
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.06.2017
Predators (A) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017
Gurmáni × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 26 25 0 1 209 : 49 75 +160
2. Semic Bratislava (A) 26 20 2 4 161 : 80 62 +81
3. AK 47 (A) 26 16 5 5 127 : 90 53 +37
4. FCK Minimax Bratislava (A) 26 16 4 6 120 : 77 52 +43
5. Arsenal EC (A) 26 14 1 11 99 : 101 43 -2
6. KPP Baraberi (A) 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
7. Matadors 26 11 4 11 138 : 149 37 -11
8. Relax 26 12 1 13 134 : 135 37 -1
9. Predators (A) 26 10 2 14 115 : 135 32 -20
10. FT Pressburg K-INEX Energia (A) 26 9 3 14 110 : 141 30 -31
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Čekan Mekenroff 1897 26 13 4 9 154 : 148 43 +6
2. 4 FUN Futsal Team (A) 26 12 4 10 123 : 117 40 +6
3. 4FSC FTVŠ UK (B) 26 12 2 12 135 : 123 38 +12
4. FK Šport Bratislava 26 9 3 14 102 : 126 30 -24
5. Katenáčo Dúbravka 26 7 1 18 109 : 155 22 -46
6. ŠK Pinerola Bratislava (B) 26 7 1 18 101 : 180 22 -79
7. ŠK Račišdorf 26 6 3 17 116 : 138 21 -22
8. Kozmos 26 4 4 18 108 : 157 16 -49
9. ŠK Danubit 26 3 3 20 105 : 219 12 -114
10. Gurmáni 0 0 0 0 0 : 0 0 0
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 18 18 0 0 163 : 33 54 +130
2. Semic Bratislava (A) 18 15 0 3 120 : 56 45 +64
3. FCK Minimax Bratislava (A) 18 14 2 2 97 : 48 44 +49
4. KPP Baraberi (A) 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
5. AK 47 (A) 18 10 4 4 91 : 65 34 +26
6. Arsenal EC (A) 18 10 0 8 70 : 72 30 -2
7. FT Pressburg K-INEX Energia (A) 18 9 2 7 85 : 89 29 -4
8. Predators (A) 18 9 1 8 87 : 83 28 +4
9. Matadors 18 9 1 8 104 : 110 28 -6
10. Relax 18 9 0 9 97 : 102 27 -5
11. Čekan Mekenroff 1897 18 7 4 7 104 : 94 25 +10
12. 4FSC FTVŠ UK (B) 18 8 1 9 91 : 91 25 0
13. 4 FUN Futsal Team (A) 18 7 2 9 73 : 85 23 -12
14. FK Šport Bratislava 18 5 2 11 58 : 92 17 -34
15. Katenáčo Dúbravka 18 5 1 12 69 : 99 16 -30
16. ŠK Račišdorf 18 4 2 12 72 : 89 14 -17
17. ŠK Danubit 18 2 3 13 69 : 163 9 -94
18. Kozmos 18 1 3 14 62 : 107 6 -45
19. ŠK Pinerola Bratislava (B) 18 1 1 16 60 : 148 4 -88
20. Gurmáni 6 0 0 6 9 : 32 0 -23

Najlepší hráči

# Hráč Družstvo G A B ŽK ČK
1. Martin Petro Čekan Mekenroff 1897 54 25 79 4 0
2. Martin Rejžek Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 30 40 70 2 0
3. Roman Kaan Kozmos 37 16 53 3 0
4. Erik Szabo FCK Minimax Bratislava (A) 29 24 53 1 0
5. Ladislav Pecko FT Pressburg K-INEX Energia (A) 34 17 51 1 0
6. Michal Goga Relax 33 15 48 5 0
7. Marek Maláč Katenáčo Dúbravka 33 10 43 4 0
8. Yousef Emkaimi Matadors 28 14 42 0 0
9. Dávid Gála 4FSC FTVŠ UK (B) 15 24 39 1 0
10. Michal Chovanec AK 47 (A) 29 9 38 1 1
11. Michal Tvrdoň Semic Bratislava (A) 15 23 38 1 0
12. Lukáš Jurkovič Čekan Mekenroff 1897 11 27 38 4 0
13. Roman Jakubec Predators (A) 26 11 37 2 1
14. Matúš Kyjovský Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 24 13 37 1 0
15. Marián Kopča Semic Bratislava (A) 19 18 37 3 0
16. Filip Komorovský 4 FUN Futsal Team (A) 15 22 37 3 2
17. Jakub Kojnok 4FSC FTVŠ UK (B) 18 18 36 1 0
18. Peter Verdun Kozmos 24 11 35 4 0
19. Andrej Štibrich Relax 23 10 33 8 1
20. Roman Jurkovič KPP Baraberi (B) 20 12 32 1 0
21. Marek Habaj Semic Bratislava (A) 17 15 32 2 0
22. Juraj Zaťko Matadors 22 9 31 0 0
23. Matúš Mazán Čekan Mekenroff 1897 21 9 30 3 0
24. Adam Zdráhal Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 13 17 30 3 0
25. Vladimír Maceják Relax 7 23 30 2 0
26. Marcel Laurinský ŠK Račišdorf 19 10 29 3 0
27. Peter Pokorný Matadors 16 13 29 1 0
28. Peter Kriška Predators (A) 13 16 29 1 0
29. Mário Marko Semic Bratislava (A) 17 11 28 5 0
30. Rastislav Salbot ŠK Danubit 17 11 28 2 1
31. Šimon Spišiak Katenáčo Dúbravka 16 12 28 0 0
32. Ján Kuis Arsenal EC (A) 21 6 27 0 1
33. Ján Kaločaj Predators (A) 20 7 27 0 1
34. Matej Mutiš 4 FUN Futsal Team (A) 17 10 27 1 0
35. Michal Uhliarik FCK Minimax Bratislava (A) 15 12 27 2 0
36. Zdeno Pehanič Relax 11 16 27 2 0
37. Marek Blažej Semic Bratislava (A) 19 7 26 0 0
38. Rudolf Zaťko Matadors 10 16 26 1 0
39. Martin Huorka ŠK Račišdorf 18 7 25 2 0
40. Andrej Deďo Matadors 17 8 25 1 0
41. Filip Prochác 4 FUN Futsal Team (A) 16 9 25 0 0
42. Peter Imrich FT Pressburg K-INEX Energia (A) 16 9 25 4 0
43. Branislav Strapek ŠK Danubit 13 12 25 0 0
44. Lukáš Šterba ŠK Račišdorf 12 13 25 0 0
45. Štefan Ďurajka Čekan Mekenroff 1897 12 13 25 3 0
46. Ondrej Sivíček KPP Baraberi (A) 21 3 24 1 0
47. Michal Židzik 4 FUN Futsal Team (A) 18 6 24 2 0
48. Marek Gajdács 4FSC FTVŠ UK (B) 17 7 24 0 0
49. František Smolík 4 FUN Futsal Team (A) 14 10 24 1 0
50. Marek Kováčik 4 FUN Futsal Team (A) 14 10 24 2 0
51. Miroslav Jaška ŠK Danubit 12 12 24 1 0
52. Adrian Filan Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 11 13 24 0 0
53. Juraj Sedláček AK 47 (A) 11 13 24 2 0
54. Jakub Hollý AK 47 (A) 11 13 24 3 0
55. Marek Rischer Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 7 17 24 0 0
56. Viktor Uhrin Čekan Mekenroff 1897 13 10 23 2 0
57. Filip Belej Matadors 13 10 23 2 0
58. Pavol Chamila ŠK Danubit 12 11 23 2 0
59. Ján Kabát FCK Minimax Bratislava (B) 10 13 23 0 0
60. Jaroslav Černil Predators (A) 9 14 23 1 0
61. Richard Portschy ŠK Danubit 15 7 22 3 0
62. Juraj Stašiak Semic Bratislava (A) 13 9 22 1 0
63. Jaroslav Šumný Arsenal EC (A) 12 10 22 3 0
64. Jozef Kotek ŠK Račišdorf 8 14 22 0 0
65. Matej Čulen AK 47 (A) 6 16 22 1 0
66. Peter Kýška ŠK Račišdorf 17 4 21 0 0
67. Patrik Mayer FK Šport Bratislava 14 7 21 2 0
68. Matej Čerňanský FCK Minimax Bratislava (A) 13 8 21 2 0
69. Martin Totka 4 FUN Futsal Team (A) 12 9 21 2 0
70. Branislav Bolech Arsenal EC (A) 10 10 20 6 0
71. Michal Stano AK 47 (A) 9 11 20 0 0
72. Juraj Čorba Kozmos 9 11 20 4 1
73. Martin Grendár Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 18 1 19 4 0
74. Martin Medo 4FSC FTVŠ UK (B) 14 5 19 0 0
75. Marek Gajdošík KPP Baraberi (A) 12 7 19 2 0
76. Martin Krajčír FK Šport Bratislava 12 7 19 7 2
77. Peter Bero Arsenal EC (B) 10 9 19 3 0
78. Július Bero Arsenal EC (A) 9 10 19 2 0
79. Juraj Janec FK Šport Bratislava 6 13 19 2 0
80. Erik Ondrejkovič KPP Baraberi (A) 13 5 18 1 0
81. Peter Serbin Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 11 7 18 0 0
82. Jozef Strnatko FCK Minimax Bratislava (B) 7 11 18 1 0
83. Martin Máťuš ŠK Račišdorf 7 11 18 2 0
84. Patrik Kasal ŠK Danubit 6 12 18 2 0
85. Róbert Hauskrecht Semic Bratislava (B) 6 12 18 2 0
86. Lalúch Michal AK 47 (A) 14 3 17 1 0
87. Daniel Labár Katenáčo Dúbravka 12 5 17 1 0
88. Miloš Belica Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 11 6 17 0 0
89. Marek Bahna Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 9 8 17 0 0
90. Jozef Taliga Predators (A) 9 8 17 0 0
91. Peter Pikáli Kozmos 9 8 17 1 0
92. Dávid Hriník Katenáčo Dúbravka 7 10 17 2 1
93. Michal Staňák Predators (A) 14 2 16 0 0
94. Adrián Bartáloš AK 47 (A) 11 5 16 0 0
95. Martin Tribula Katenáčo Dúbravka 10 6 16 2 0
96. Adrián Lysák 4FSC FTVŠ UK (B) 10 6 16 2 0
97. Martin Marek Matadors 10 6 16 3 2
98. Dušan Rafaj Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 9 7 16 0 0
99. Andrej Včasný Arsenal EC (A) 8 8 16 2 0
100. Zdráhal Martin Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 8 8 16 1 1
101. Július Pentek ŠK Račišdorf 5 11 16 0 0
102. Michal Masný ŠK Danubit 5 11 16 0 0
103. Lukáš Kuzmiak ŠK Danubit 11 4 15 2 0
104. David Kejdana Relax 10 5 15 1 0
105. Adam Želiar Predators (A) 9 6 15 0 0
106. Michal Bohmer KPP Baraberi (A) 9 6 15 0 0
107. Kamil Beňa FCK Minimax Bratislava (A) 8 7 15 5 0
108. Stanislav Marko ŠK Račišdorf 7 8 15 2 0
109. Rudolf Bednárik AK 47 (A) 7 8 15 3 1
110. Štefan Drugda FT Pressburg K-INEX Energia (A) 7 8 15 7 1
111. Silvester Jáger FT Pressburg K-INEX Energia (B) 6 9 15 3 0
112. Peter Jachym Relax 10 4 14 1 1
113. Dávid Supek FK Šport Bratislava 9 5 14 0 0
114. Lukáš Štecák Arsenal EC (A) 8 6 14 2 0
115. Ľubomír Hamar FK Šport Bratislava 8 6 14 2 0
116. Filip Molnár KPP Baraberi (A) 7 7 14 1 0
117. Alexander Berek Kozmos 7 7 14 7 0
118. Štefan Jankulár 4 FUN Futsal Team (A) 5 9 14 0 0
119. Pavol Grajcár Matadors 10 3 13 0 0
120. Milan Nestorik 4FSC FTVŠ UK (B) 8 5 13 0 0
121. Peter Jalakša ŠK Danubit 8 5 13 0 1
122. Tomáš Danek Predators (A) 7 6 13 2 0
123. Adrián Ujhelyi Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 6 7 13 0 0
124. Matúš Horák Semic Bratislava (B) 5 8 13 1 0
125. Matej Bašťovanský KPP Baraberi (B) 4 9 13 0 0
126. Michal Kontšek KPP Baraberi (A) 4 9 13 0 0
127. Michal Sandtner Relax 11 1 12 1 0
128. Banyar Lukáš FK Šport Bratislava 10 2 12 1 0
129. Matúš Genčúr 4FSC FTVŠ UK (B) 10 2 12 1 2
130. Matej Poláček FK Šport Bratislava 9 3 12 1 0
131. Peter Augustin FT Pressburg K-INEX Energia (B) 9 3 12 3 0
132. Peter Tatiersky Katenáčo Dúbravka 8 4 12 1 0
133. Igor Jáchym Relax 7 5 12 0 1
134. Tomáš Bielik ŠK Račišdorf 5 7 12 0 0
135. Samuel Mésároš Predators (A) 4 8 12 0 0
136. Tomáš Petrovič Katenáčo Dúbravka 4 8 12 3 0
137. Peter Kozár Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 3 9 12 0 0
138. Adam Klanica 4FSC FTVŠ UK (B) 9 2 11 0 0
139. Rick Gabriel Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 8 3 11 0 0
140. Juraj Slatina Čekan Mekenroff 1897 7 4 11 0 0
141. Matej Moravský Kozmos 6 5 11 3 0
142. Michal Kardoš Kozmos 6 5 11 5 2
143. Tomáš Kelley Čekan Mekenroff 1897 5 6 11 0 0
144. Rastislav Bednárik Matadors 5 6 11 1 0
145. Robert Šúr 4FSC FTVŠ UK (B) 4 7 11 0 0
146. Peter Danter Kozmos 2 9 11 4 0
147. Peter Jaborek 4FSC FTVŠ UK (B) 7 3 10 0 0
148. Michal Vysoký FK Šport Bratislava 7 3 10 4 0
149. Ján Bician Semic Bratislava (A) 7 3 10 1 1
150. Luigi Camastra FCK Minimax Bratislava (A) 6 4 10 1 0
151. Ladislav Horvát FT Pressburg K-INEX Energia (A) 6 4 10 1 0
152. Juraj Šalka ŠK Račišdorf 6 4 10 2 0
153. Anton Hájek FCK Minimax Bratislava (B) 5 5 10 1 0
154. Tomasz Szopinski FT Pressburg K-INEX Energia (B) 5 5 10 1 0
155. Zoltán Gyurász 4FSC FTVŠ UK (B) 3 7 10 1 0
156. Ondrej Kordoš FT Pressburg K-INEX Energia (A) 2 8 10 5 0
157. Juraj Tomášek Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 9 0 9 0 0
158. Lukáš Ďuriš Katenáčo Dúbravka 7 2 9 2 0
159. Gabriel Bartošek Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 6 3 9 0 0
160. Milan Slimák 4 FUN Futsal Team (A) 6 3 9 1 0
161. Tomáš Fedák Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 6 3 9 2 0
162. Dominik Vanek FT Pressburg K-INEX Energia (B) 6 3 9 1 1
163. Maroš Tink Relax 5 4 9 0 0
164. Juraj Török KPP Baraberi (A) 5 4 9 1 0
165. Martin Šmahovský KPP Baraberi (A) 4 5 9 1 0
166. Martin Souček FT Pressburg K-INEX Energia (A) 4 5 9 7 0
167. Radovan Cibák KPP Baraberi (B) 3 6 9 0 0
168. Stanislav Stančík Čekan Mekenroff 1897 3 6 9 1 0
169. Peter Kafún Matadors 3 6 9 2 0
170. Peter Gunda Semic Bratislava (A) 8 0 8 1 0
171. Gustav Pastucha AK 47 (A) 6 2 8 0 0
172. Branislav Sládek FCK Minimax Bratislava (B) 6 2 8 0 0
173. Tomáš Pobeha Kozmos 6 2 8 1 0
174. Tomáš Cibuľa Relax 6 2 8 1 0
175. Juraj Adámek Čekan Mekenroff 1897 6 2 8 1 0
176. Cyril Janoško 4FSC FTVŠ UK (B) 5 3 8 0 0
177. Ján Koczka ŠK Danubit 4 4 8 0 0
178. Peter Haľko Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 4 4 8 0 0
179. Igor Remák 4FSC FTVŠ UK (B) 4 4 8 1 0
180. Bohumil Paták FK Šport Bratislava 4 4 8 2 0
181. Slavomír Urbánik FCK Minimax Bratislava (A) 4 4 8 4 0
182. Daniel Vrba FK Šport Bratislava 4 4 8 5 1
183. Tomáš Staško ŠK Račišdorf 3 5 8 0 0
184. Tomáš Karaba AK 47 (A) 3 5 8 0 0
185. Ondrej Habaj Semic Bratislava (A) 3 5 8 0 0
186. Martin Maroši Matadors 2 6 8 0 0
187. Juraj Ruža AK 47 (A) 6 1 7 0 0
188. Peter Černek Semic Bratislava (A) 6 1 7 2 0
189. Adam Grečnár AK 47 (A) 5 2 7 0 0
190. Peter Rottko Relax 5 2 7 0 0
191. Adrián Mušinský ŠK Pinerola Bratislava (A) 4 3 7 0 0
192. Lukáš Šlahučka 4 FUN Futsal Team (A) 4 3 7 0 0
193. Ján Adamčík FCK Minimax Bratislava (A) 4 3 7 1 0
194. Miroslav Židzik Semic Bratislava (A) 3 4 7 0 0
195. Richard Fekete FK Šport Bratislava 3 4 7 3 0
196. Matej Števík Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 2 5 7 1 0
197. Juraj Tóth Katenáčo Dúbravka 2 5 7 2 0
198. Ján Stasinka ŠK Račišdorf 5 1 6 0 0
199. Tomáš Pikáli Katenáčo Dúbravka 5 1 6 0 0
200. Róbert Šprta Čekan Mekenroff 1897 5 1 6 2 0
201. Marek Paštrnák ŠK Pinerola Bratislava (B) 4 2 6 0 0
202. Maroš Vážan Čekan Mekenroff 1897 4 2 6 1 0
203. Juraj Kališ Arsenal EC (B) 3 3 6 0 0
204. Michal Ďuriš Čekan Mekenroff 1897 3 3 6 0 0
205. George Allakaj FCK Minimax Bratislava (B) 3 3 6 1 0
206. Martin Kiyak AK 47 (A) 3 3 6 1 0
207. Peter Vaši ŠK Račišdorf 3 3 6 1 0
208. Radovan Francisty Semic Bratislava (A) 3 3 6 2 0
209. Juraj Pribilinec 4FSC FTVŠ UK (B) 3 3 6 4 0
210. Igor Dorica Arsenal EC (A) 2 4 6 2 0
211. Martin Oltman Katenáčo Dúbravka 1 5 6 1 0
212. Milan Herko ŠK Pinerola Bratislava (A) 1 5 6 3 0
213. Adam Petrušek 4FSC FTVŠ UK (B) 0 6 6 1 0
214. Nuno Coutinho FT Pressburg K-INEX Energia (B) 5 0 5 1 0
215. Michal Javnický ŠK Pinerola Bratislava (B) 4 1 5 0 0
216. Tomáš Takáč Semic Bratislava (B) 4 1 5 0 0
217. Filip Jahič FCK Minimax Bratislava (A) 4 1 5 0 0
218. Martin Kvasna FK Šport Bratislava 3 2 5 0 0
219. Martin Nemec FK Šport Bratislava 3 2 5 1 0
220. František Šporanek ŠK Pinerola Bratislava (A) 2 3 5 0 0
221. Ľubomír Král Arsenal EC (B) 2 3 5 0 0
222. Roman Ondruš Čekan Mekenroff 1897 1 4 5 2 0
223. Richard Glézl FK Šport Bratislava 3 1 4 0 0
224. Patrik Juhos Semic Bratislava (A) 3 1 4 0 0
225. Ján Horváth Semic Bratislava (B) 3 1 4 1 0
226. Tomáš Kankara FK Šport Bratislava 3 1 4 2 0
227. Viktor Bódi Predators (B) 2 2 4 0 0
228. Roman Osvald FCK Minimax Bratislava (B) 2 2 4 0 0
229. Vladimír Karásek Arsenal EC (B) 2 2 4 0 0
230. Ivan Driapsa Arsenal EC (B) 2 2 4 0 0
231. Peter Jankovič Semic Bratislava (A) 2 2 4 0 0
232. Peter Valkovič Arsenal EC (A) 2 2 4 0 0
233. Peter Popluhár Kozmos 1 3 4 0 0
234. Martin Harag Relax 1 3 4 0 0
235. Sven Szokolay Relax 1 3 4 0 0
236. Peter Hojný FK Šport Bratislava 1 3 4 1 0
237. Victor Herrerias Meca FT Pressburg K-INEX Energia (B) 1 3 4 1 0
238. Ladislav Benci Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 0 4 4 0 0
239. Adrián Gašparovič FC Chaos 1996 AK 47 (B) 0 4 4 1 0
240. Vladimír Úžik AK 47 (A) 3 0 3 0 0
241. Jakub Hošek FCK Minimax Bratislava (B) 3 0 3 0 0
242. Michal Palacka Čekan Mekenroff 1897 3 0 3 0 0
243. Juraj Ryšavý Semic Bratislava (B) 3 0 3 1 0
244. Dušan Vulin FK Šport Bratislava 2 1 3 0 0
245. Štefan Čonka FC Chaos 1996 AK 47 (B) 2 1 3 0 0
246. Andrej Slíš FT Pressburg K-INEX Energia (A) 2 1 3 1 0
247. Hector Fortea FT Pressburg K-INEX Energia (B) 2 1 3 1 0
248. Viktor Mayer Arsenal EC (A) 2 1 3 1 0
249. Joao Matos FT Pressburg K-INEX Energia (B) 2 1 3 1 0
250. Richard Horňák 4FSC FTVŠ UK (A) 1 2 3 0 0
251. Walter Rischer Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 1 2 3 0 0
252. Miroslav Fábry Katenáčo Dúbravka 1 2 3 0 0
253. Adam Bastl Matadors 1 2 3 0 0
254. Radovan Brožovský Arsenal EC (B) 1 2 3 0 0
255. František Hečko Semic Bratislava (A) 1 2 3 0 0
256. Ondrej Bednár Semic Bratislava (A) 1 2 3 0 0
257. Jakub Hirtl 4FSC FTVŠ UK (B) 1 2 3 1 0
258. Marek Karpiak Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 1 2 3 1 0
259. Roman Matúšek KPP Baraberi (A) 1 2 3 1 0
260. Tomáš Dlabola Matadors 1 2 3 2 2
261. Michal Bílek Semic Bratislava (A) 0 3 3 0 0
262. Branislav Bielik 4 FUN Futsal Team (A) 0 3 3 0 0
263. Attila Kotlár KPP Baraberi (B) 0 3 3 0 0
264. Matej Kukumberg FCK Minimax Bratislava (A) 0 3 3 0 0
265. Martin Stríž AK 47 (A) 0 3 3 0 0
266. Marek Benčat Relax 0 3 3 1 0
267. Ján Voška 4FSC FTVŠ UK (B) 2 0 2 0 0
268. Patrik Kratochvíl ŠK Danubit 2 0 2 0 0
269. Marek Mikulišin ŠK Pinerola Bratislava (B) 2 0 2 1 0
270. Martin Novák 4 FUN Futsal Team (A) 2 0 2 3 0
271. Marek Kabát FCK Minimax Bratislava (B) 1 1 2 0 0
272. Jozef Uher Čekan Mekenroff 1897 1 1 2 0 0
273. Ján Popluhár Kozmos 1 1 2 0 0
274. Martin Borik ŠK SF Karpatská Juniors 1 1 2 0 0
275. Peter Habcak ŠK Pinerola Bratislava (A) 1 1 2 0 0
276. Tomáš Provazník FT Pressburg K-INEX Energia (A) 1 1 2 0 0
277. Marian Maričák Čekan Mekenroff 1897 1 1 2 0 0
278. Igor Stano Predators (A) 1 1 2 1 0
279. Ladislav Križan 4FSC FTVŠ UK (B) 1 1 2 1 0
280. Lukáš Harakaľ Arsenal EC (B) 1 1 2 2 0
281. Daniel Sochovič Katenáčo Dúbravka 0 2 2 0 0
282. Marek Tužinčin Katenáčo Dúbravka 0 2 2 0 0
283. Miroslav Styk Predators (A) 0 2 2 0 0
284. Tomáš Bagin ŠK Pinerola Bratislava (B) 0 2 2 0 0
285. Matúš Hlôška ŠK Račišdorf 0 2 2 0 0
286. Juraj Kovašich Semic Bratislava (A) 1 0 1 0 0
287. Tomáš Detko ŠK Račišdorf 1 0 1 0 0
288. Boris Vojtech Relax 1 0 1 0 0
289. Michal Kozič Arsenal EC (B) 1 0 1 0 0
290. Lukáš Marhefka Slov - Matic FOFO Bratislava (C) 1 0 1 0 0
291. Henrich Blaško 4FSC FTVŠ UK (B) 1 0 1 0 0
292. Peter Tomašek FT Pressburg K-INEX Energia (C) 1 0 1 0 0
293. Pavol Čunta Arsenal EC (B) 1 0 1 0 0
294. Mikulas Mikunda 4FSC FTVŠ UK (B) 1 0 1 0 0
295. Adam Duchoň Relax 1 0 1 0 0
296. Matúš Najar Predators (B) 1 0 1 0 0
297. Juraj Bojkovský Arsenal EC (B) 1 0 1 0 0
298. Roman Pálka Semic Bratislava (A) 1 0 1 0 0
299. Mário Gašparovič Slov - Matic FOFO Bratislava (A) 1 0 1 0 0
300. Gullar Andrej FC Chaos 1996 AK 47 (B) 1 0 1 1 0
301. Matej Balún 4FSC FTVŠ UK (B) 1 0 1 1 0
302. Richard Chorvatovič Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 0 1 1 0 0
303. Daniel Bachleda 4FSC FTVŠ UK (B) 0 1 1 0 0
304. Dávid Timothy FC Chaos 1996 AK 47 (B) 0 1 1 0 0
305. Marek Hríb Kozmos 0 1 1 0 0
306. Róbert Tichý FCK Minimax Bratislava (B) 0 1 1 0 0
307. Martin Jurkemík Semic Bratislava (A) 0 1 1 0 0
308. Richard Szabo Semic Bratislava (A) 0 1 1 0 0
309. Marek Kasana Semic Bratislava (B) 0 1 1 0 0
310. Oliver Horvát KPP Baraberi (B) 0 1 1 1 0
311. Peter Šrutek KPP Baraberi (A) 0 1 1 1 0
312. Martin Stilla ŠK Pinerola Bratislava (B) 0 1 1 1 0
313. Marián Nincz 4FSC FTVŠ UK (B) 0 1 1 1 0
314. Filip Vaník ŠK Račišdorf 0 1 1 2 0
315. Michal Buzinkay Predators (B) 0 0 0 0 0
316. Tomáš Miko ŠK Danubit 0 0 0 1 0
317. Juraj Buska Gurmáni 0 0 0 1 0
318. Juraj Najar Predators (B) 0 0 0 1 0
319. Andrej Borovsky Gurmáni 0 0 0 1 0
320. Miloslav Vrba Katenáčo Dúbravka 0 0 0 1 0
321. Alan Tichy Gurmáni 0 0 0 1 0
322. Marek Čergel Predators (A) 0 0 0 1 0
323. Toan Vuhuu Gurmáni 0 0 0 1 0
324. Martin Kovačič Gurmáni 0 0 0 1 0
325. Michal Fratric Gurmáni 0 0 0 2 0
326. Dávid Vörös Slov - Matic FOFO Bratislava (B) 0 0 0 4 0
327. Simon Najar Predators (B) 0 0 0 0 1
328. Ján Fašung ŠK SF Karpatská Juniors 0 0 0 0 1
329. Martin Sloboda Kozmos 0 0 0 1 1
330. Martin Zužo Predators (A) 0 0 0 2 1