2. Slovenská liga – Bratislava

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:50
FC Chaos AK 47 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:00
Relax × Semic Bratislava (A)
5 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
PKE Mystery (A) × ŠK Slovan Bratislava (B)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 12:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Arsenal EC (A)
6 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2018
Predators (A) × Rehab Klinik Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 25 23 0 2 205 : 67 69 +138
2. PKE Mystery (A) 25 20 1 4 170 : 89 61 +81
3. Semic Bratislava (A) 25 18 1 6 180 : 86 55 +94
4. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 25 14 1 10 156 : 140 43 +16
5. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
6. FCK Minimax Bratislava (A) 25 12 3 10 127 : 89 39 +38
7. Relax 25 12 1 12 149 : 125 37 +24
8. Arsenal EC (A) 25 11 3 11 111 : 110 36 +1
9. FC Chaos AK 47 (A) 25 9 6 10 98 : 105 33 -7
10. Predators (A) 25 9 1 15 146 : 169 28 -23
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 4FSC FTVŠ UK (B) 24 13 3 8 159 : 114 42 +45
2. Čekan Mekenroff 1897 24 14 0 10 123 : 119 42 +4
3. Matadors 24 10 4 10 127 : 140 34 -13
4. FK Šport Bratislava 24 9 1 14 124 : 119 28 +5
5. 4 FUN Futsal Team 24 4 7 13 88 : 142 19 -54
6. Katenáčo Dúbravka 24 3 2 19 127 : 255 11 -142
7. FC RTR Bepon (A) 24 2 3 19 75 : 178 9 -103
8. ŠK Račišdorf (A) 24 1 1 22 73 : 229 4 -156
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PKE Mystery (A) 17 16 0 1 129 : 53 48 +76
2. ŠK Slovan Bratislava (B) 17 15 0 2 148 : 48 45 +100
3. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
4. Semic Bratislava (A) 17 13 1 3 130 : 55 40 +75
5. FCK Minimax Bratislava (A) 17 10 1 6 95 : 56 31 +39
6. Arsenal EC (A) 17 9 2 6 81 : 71 29 +10
7. FC Chaos AK 47 (A) 17 8 3 6 79 : 62 27 +17
8. Relax 17 9 0 8 110 : 78 27 +32
9. Predators (A) 17 8 1 8 114 : 96 25 +18
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 17 8 1 8 91 : 96 25 -5
11. 4FSC FTVŠ UK (B) 17 7 3 7 103 : 91 24 +12
12. Čekan Mekenroff 1897 17 8 0 9 77 : 95 24 -18
13. Matadors 17 6 3 8 84 : 100 21 -16
14. FK Šport Bratislava 17 4 1 12 71 : 93 13 -22
15. 4 FUN Futsal Team 17 2 5 10 56 : 112 11 -56
16. Katenáčo Dúbravka 17 1 2 14 78 : 200 5 -122
17. FC RTR Bepon (A) 17 1 2 14 51 : 136 5 -85
18. ŠK Račišdorf (A) 17 1 1 15 55 : 162 4 -107

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka50479710
2.Ladislav PeckoPKE Mystery (A)36276340
3.Silvester JágerPKE Mystery (A)37236020
4.Erik SzaboPKE Mystery (A)30306000
5.Michal GogaRelax36205670
6.Martin PetroČekan Mekenroff 189738135130
7.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)33175000
8.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)20264600
9.Roman JakubecPredators (A)26174350
10.Ján KuisArsenal EC (A)29124100
11.Martin KvasnaFK Šport Bratislava28134120
12.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)25164110
13.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)25154021
14.Marcel OndrušRelax23174021
15.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)25143930
16.Juraj ZaťkoMatadors24153900
17.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)18203830
18.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka14243810
19.Pavol GrajcárMatadors21163730
20.Peter Imrich4FSC FTVŠ UK (B)3053520
21.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 18976293530
22.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)16183420
23.Ján KaločajPredators (A)15193420
24.Igor DoricaArsenal EC (A)14203440
25.Ivan BuchelPKE Mystery (A)22113310
26.Marek MaláčPredators (A)22113340
27.Sven SzokolayRelax17163330
28.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)15173230
29.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava17133010
30.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team16143010
31.Matúš KyjovskýŠK Slovan Bratislava (A)15153000
32.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11193000
33.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)2092920
34.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team19102920
35.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)18112900
36.Ján BicianSemic Bratislava (B)2262810
37.Matúš MazánRehab Klinik Baraberi (A)14142840
38.Adrián GašparovičRehab Klinik Baraberi (A)17102710
39.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)15122720
40.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)2062610
41.Roman KaanFC RTR Bepon (A)1792630
42.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)13132600
43.Tomáš BremserFC East Rača ŠK Račišdorf (B)1692510
44.Michal StaňákPredators (A)1772420
45.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13112410
46.Andrej DeďoMatadors11132400
47.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)9152410
48.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK (B)9152420
49.Dominik VanekPKE Mystery (A)9152440
50.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)2122310
51.Filip BelejMatadors1582300
52.Peter ČernekSemic Bratislava (A)1582310
53.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)1492320
54.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13102350
55.Rudolf ZaťkoMatadors11122310
56.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11122330
57.Juraj JanecFK Šport Bratislava5182321
58.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)10122200
59.Rick GabrielŠK Slovan Bratislava (A)10122210
60.Jaroslav ČernilPredators (A)8142200
61.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)6162210
62.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)1382110
63.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK (B)1292110
64.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11102140
65.Marián KopčaSemic Bratislava (B)1372011
66.Martin MarošiŠK Slovan Bratislava (B)1282000
67.Peter ml. JachymRelax10102021
68.Peter PokornýMatadors8122010
69.Peter VerdunFC RTR Bepon (A)7132031
70.Vladimír MacejákRelax6142020
71.Zdeno PehaničRelax1721900
72.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)1451910
73.Michal UhnákWild Boys (A)1361900
74.Branislav BolechArsenal EC (A)1361930
75.Peter KafúnMatadors1181900
76.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi (A)1181920
77.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)1181920
78.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)1181960
79.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka1351810
80.Tomáš DanekPredators (A)1171810
81.Martin TribulaKatenáčo Dúbravka1081810
82.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK (B)991800
83.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava991800
84.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)991830
85.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)8101820
86.Adam GálaPKE Mystery (B)1341700
87.Peter PopluhárFC 5ržalka1341700
88.Lukáš ŠtecákFC CFFCFC1251720
89.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (A)1161700
90.Richard GlézlFK Šport Bratislava1071700
91.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)1241600
92.Juraj AdámekČekan Mekenroff 18971241600
93.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)1061600
94.Zdráhal MartinŠK Slovan Bratislava (B)971600
95.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)6101610
96.Dávid SupekFK Šport Bratislava4121600
97.Matúš Genčúr4FSC FTVŠ UK (B)881620
98.František Smolík4 FUN Futsal Team961500
99.Sergio SolanoŠK Slovan Bratislava (A)961500
100.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)961510
101.Rastislav SchubertFC East Rača ŠK Račišdorf (B)961510
102.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)961520
103.Martin Totka4 FUN Futsal Team961521
104.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK (B)781510
105.Adam ZdráhalŠK Slovan Bratislava (A)4111500
106.Yousef EmkaimiMatadors1221400
107.Martin HuorkaŠK Račišdorf (A)1041400
108.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1041410
109.Adam ŽeliarPredators (A)951400
110.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897951420
111.Bohumil PatákFK Šport Bratislava951420
112.Martin KrajčírFK Šport Bratislava951430
113.Michal Židzik4 FUN Futsal Team861400
114.Jozef TaligaPredators (A)681400
115.Ján PopluhárFC 5ržalka591410
116.Igor JáchymRelax591430
117.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka1031310
118.Severin ZelenákPKE Mystery (A)941320
119.Marek BlažejSemic Bratislava (A)941301
120.Martin JasicaFK Šport Bratislava851300
121.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)851300
122.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka851320
123.Matúš HorákSemic Bratislava (B)491310
124.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)3101310
125.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava1021220
126.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897841210
127.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)751210
128.George AllakajSemic Bratislava (A)751210
129.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team751220
130.Michal KardošFC RTR Bepon (A)751221
131.Ivan ČukašKatenáčo Dúbravka571200
132.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)571200
133.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)481200
134.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)481220
135.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)391200
136.Tomáš CibuľaRelax1011110
137.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (B)831100
138.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)831110
139.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897831120
140.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)651110
141.Viliam KotulaPredators (A)471100
142.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897471110
143.Július BeroArsenal EC (A)471110
144.Maroš TinkRelax291100
145.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)291120
146.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka821000
147.Matej MoravskýFC 5ržalka731011
148.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)641000
149.Jan HozlárOmnikor Wild Boys 02 (C)641010
150.Ján StasinkaŠK Račišdorf (A)551010
151.Martin MarekMatadors461010
152.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897461050
153.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)63910
154.Andrej HodekSemic Bratislava (A)54910
155.Andrej VčasnýArsenal EC (A)54910
156.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)45900
157.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)45900
158.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf (A)45900
159.Michal PalackaČekan Mekenroff 189745900
160.Marek VargaMatadors45900
161.Martin Novák4 FUN Futsal Team45910
162.Juraj StašiakSemic Bratislava (A)45920
163.Martin PéchyŠK Slovan Bratislava (B)36900
164.Ladislav BenciŠK Slovan Bratislava (B)18900
165.Martin Medo4FSC FTVŠ UK (B)71800
166.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)71800
167.David KejdanaRelax71820
168.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)62800
169.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)62800
170.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (A)53800
171.Ľubomír KrálFC CFFCFC44800
172.Martin ĎubekFC CFFCFC44800
173.Peter KriškaPredators (A)44810
174.Adrián LysákRehab Klinik Baraberi (A)44800
175.Timotej MatákMatadors35810
176.Dominik ŘehořkaArsenal EC (A)35820
177.Milan Slimák4 FUN Futsal Team26800
178.Martin SoučekPKE Mystery (B)26860
179.Radim ZárubaŠK Slovan Bratislava (A)61700
180.Banyar LukášFK Šport Bratislava52700
181.Peter BrndiarŠK Slovan Bratislava (A)43700
182.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)34700
183.Marek HabajSemic Bratislava (A)34710
184.Peter PikáliFC 5ržalka34710
185.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)25701
186.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)16700
187.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK (A)16700
188.Milan BitalaPKE Mystery (B)51600
189.Branislav StrapekŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)42600
190.Miroslav BurdaRelax42600
191.Radomír MidaPKE Mystery (A)42600
192.Peter RottkoRelax42610
193.Vladimír ĎurišFC East Rača ŠK Račišdorf (B)33600
194.Dávid BencsikRehab Klinik Baraberi (A)33600
195.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)33610
196.Šimon Spišiak4FSC FTVŠ UK (B)33610
197.Viktor MayerArsenal EC (A)24600
198.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)24640
199.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)15620
200.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)15630
201.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (A)06600
202.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)06610
203.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)50500
204.Michal ChalányČekan Mekenroff 189741500
205.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)41500
206.Miroslav JaškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)41500
207.Jozef KotekŠK Račišdorf (A)41500
208.Tomáš StaškoŠK Račišdorf (A)41500
209.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (B)41520
210.Juraj JajcajFC East Rača ŠK Račišdorf (B)32500
211.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)32500
212.Viktor VargaRehab Klinik Baraberi (A)32500
213.Michal ĎurišČekan Mekenroff 189732500
214.Andrej GendiarŠK Račišdorf (A)32500
215.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)32500
216.Marek GajdácsWild Boys (A)32500
217.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)32520
218.Martin NemecFK Šport Bratislava32530
219.Peter KozárŠK Slovan Bratislava (A)23500
220.Matej ŠándorKatenáčo Dúbravka23500
221.Slavomír HerákRelax23500
222.Martin ZužoPredators (A)23510
223.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (A)23510
224.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team23540
225.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK (B)14500
226.Jakub BelanŠK Račišdorf (A)14500
227.Viktor UhrinČekan Mekenroff 189714520
228.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team40400
229.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)40400
230.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team40410
231.Richard MichalecŠK Slovan Bratislava (A)31400
232.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (A)31400
233.Juraj KališFC CFFCFC31410
234.Marek LencesŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31410
235.Lukáš ŠkurekRelax22400
236.Karol MilkoPKE Mystery (B)22400
237.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)22400
238.Dušan VulinFK Šport Bratislava22400
239.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)22400
240.Matej TomanPKE Mystery (B)22400
241.Andrej ŠtibrichRelax22420
242.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)22430
243.Martin HaragRelax13400
244.Tomáš BielikŠK Račišdorf (A)13400
245.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK (B)13400
246.Patrik MayerFK Šport Bratislava04400
247.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)04410
248.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)04420
249.Juraj NajarPredators (B)30300
250.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)30300
251.Kristián ŠtefanovičFC RTR Bepon (A)30300
252.Matúš IvanČekan Mekenroff 189730310
253.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)21300
254.Matej PoláčekFK Šport Bratislava21300
255.Adam BastlMatadors21300
256.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)21300
257.Lukáš Turan4FSC FTVŠ UK (B)21300
258.Alexander Burda4FSC FTVŠ UK (B)21300
259.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)21300
260.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)21310
261.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)12300
262.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi (A)12300
263.Ladislav HorvátPKE Mystery (A)12300
264.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)12300
265.Robert ŠvabenskýFC RTR Bepon (A)12310
266.Sebastian WoltemarFC RTR Bepon (A)12310
267.Martin MáťušŠK Račišdorf (A)03300
268.Mário MarkoSemic Bratislava (A)03300
269.Kristián ŠlahorRelax03310
270.Viktor BódiPredators (B)20200
271.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)20200
272.Peter KýškaŠK Račišdorf (A)20200
273.Andrej BohušPKE Mystery (B)11200
274.Dávid Hriník4FSC FTVŠ UK (B)11200
275.Radoslav VančoPredators (B)11200
276.Miroslav StykPredators (A)11200
277.Ivan DriapsaArsenal EC (A)11200
278.Dušan VangelWild Boys (A)11200
279.Longjie Xia4 FUN Futsal Team11200
280.Daniel KozmelFC Chaos AK 47 (B)11200
281.Pavol BrunnerPKE Mystery (B)11200
282.Marek PaštrnákWild Boys (A)11200
283.Ondrej KordošPKE Mystery (B)11200
284.Július PentekŠK Račišdorf (A)11200
285.Simon NajarPredators (B)11200
286.Adam DuchoňRelax11200
287.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)11200
288.Peter BeroFC CFFCFC11210
289.Filip VaníkŠK Račišdorf (A)11220
290.Peter ValkovičArsenal EC (A)11230
291.Marek KarpiakŠK Slovan Bratislava (A)02200
292.Tomáš BlinkaMatadors02200
293.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team02200
294.Jozef UherČekan Mekenroff 189702200
295.Ján KaiserČekan Mekenroff 189702200
296.Michal StrmiskaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02210
297.Richard IvantyšynPredators (A)02211
298.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10100
299.Toan VuhuuPKE Mystery (B)10100
300.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK (B)10100
301.Michal VysokýFK Šport Bratislava10100
302.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)10100
303.Ľuboš PetrovičFC CFFCFC10100
304.Michal MaričákČekan Mekenroff 189710100
305.Peter UrbanovičFC CFFCFC10100
306.Marek BelaníkŠK Slovan Bratislava (A)10100
307.Stanislav MarkoŠK Račišdorf (A)10100
308.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)10100
309.Tomáš PobehaFC RTR Bepon (A)10100
310.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)10110
311.Juraj ČorbaFC RTR Bepon (A)10101
312.Peter JankovičSemic Bratislava (B)10121
313.Tomáš TrabalíkSemic Bratislava (A)01100
314.Martin FeriancWild Boys (A)01100
315.Dominik OstrákWild Boys (A)01100
316.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)01100
317.Martin SlobodaFC RTR Bepon (A)01100
318.Martin BeniačFC East Rača ŠK Račišdorf (B)01100
319.Tomáš DlabolaMatadors01100
320.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)01100
321.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka01100
322.Tomáš Lazar4FSC FTVŠ UK (A)01100
323.Michal BílekSemic Bratislava (B)01100
324.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01100
325.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
326.Andrej Peter4 FUN Futsal Team01110
327.Michal MrázRelax01110
328.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
329.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)01120
330.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)01101
331.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)00010
332.Roman OndrušČekan Mekenroff 189700010
333.Radko HrablíkRelax00010
334.Branislav GogaRelax00010
335.Vojtech KrázelFCK Minimax Bratislava (B)00010
336.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 189700010
337.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 189700010
338.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189700010
339.Peter HanuskaFC RTR Bepon (A)00021