2. Slovenská liga – Bratislava

Zápasy 5. kola nadstavby

20.04.2018 19:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Relax
12 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.04.2018 20:50
Kozmos × 4 FUN Futsal Team
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

21.04.2018 17:00
ŠK Slovan Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

21.04.2018 18:15
4FSC FTVŠ UK (B) × FK Šport Bratislava
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

22.04.2018 11:30
Predators (A) × FC Chaos AK 47 (A)
4 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

22.04.2018 12:45
Čekan Mekenroff 1897 × Matadors
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

22.04.2018 19:00
ŠK Račišdorf (A) × Katenáčo Dúbravka
7 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

22.04.2018 20:15
PKE Mystery (A) × Arsenal EC (A)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

30.06.2018
Rehab Klinik Baraberi (A) × Semic Bratislava (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 22 20 0 2 188 : 57 60 +131
2. PKE Mystery (A) 21 17 1 3 142 : 71 52 +71
3. Semic Bratislava (A) 21 16 1 4 156 : 68 49 +88
4. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
5. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 22 13 1 8 140 : 119 40 +21
6. FCK Minimax Bratislava (A) 21 11 1 9 110 : 72 34 +38
7. Relax 21 11 0 10 131 : 104 33 +27
8. Arsenal EC (A) 21 9 2 10 88 : 93 29 -5
9. Predators (A) 21 9 1 11 131 : 134 28 -3
10. FC Chaos AK 47 (A) 21 8 4 9 86 : 92 28 -6
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 4FSC FTVŠ UK (B) 22 12 3 7 144 : 104 39 +40
2. Čekan Mekenroff 1897 22 12 0 10 111 : 115 36 -4
3. Matadors 22 9 4 9 115 : 126 31 -11
4. FK Šport Bratislava 22 7 1 14 102 : 109 22 -7
5. 4 FUN Futsal Team 22 2 7 13 70 : 137 13 -67
6. Katenáčo Dúbravka 22 3 2 17 118 : 243 11 -125
7. Kozmos 21 1 3 17 64 : 164 6 -100
8. ŠK Račišdorf (A) 21 1 1 19 70 : 210 4 -140
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PKE Mystery (A) 17 16 0 1 129 : 53 48 +76
2. ŠK Slovan Bratislava (B) 17 15 0 2 148 : 48 45 +100
3. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
4. Semic Bratislava (A) 17 13 1 3 130 : 55 40 +75
5. FCK Minimax Bratislava (A) 17 10 1 6 95 : 56 31 +39
6. Arsenal EC (A) 17 9 2 6 81 : 71 29 +10
7. FC Chaos AK 47 (A) 17 8 3 6 79 : 62 27 +17
8. Relax 17 9 0 8 110 : 78 27 +32
9. Predators (A) 17 8 1 8 114 : 96 25 +18
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 17 8 1 8 91 : 96 25 -5
11. 4FSC FTVŠ UK (B) 17 7 3 7 103 : 91 24 +12
12. Čekan Mekenroff 1897 17 8 0 9 77 : 95 24 -18
13. Matadors 17 6 3 8 84 : 100 21 -16
14. FK Šport Bratislava 17 4 1 12 71 : 93 13 -22
15. 4 FUN Futsal Team 17 2 5 10 56 : 112 11 -56
16. Katenáčo Dúbravka 17 1 2 14 78 : 200 5 -122
17. Kozmos 17 1 2 14 51 : 136 5 -85
18. ŠK Račišdorf (A) 17 1 1 15 55 : 162 4 -107

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka46449010
2.Ladislav PeckoPKE Mystery (A)33255840
3.Erik SzaboPKE Mystery (A)25295400
4.Martin PetroČekan Mekenroff 189738135130
5.Michal GogaRelax30164660
6.Silvester JágerPKE Mystery (A)27164310
7.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)19224100
8.Roman JakubecPredators (A)24164050
9.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)26133900
10.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)24143821
11.Juraj ZaťkoMatadors23143700
12.Marcel OndrušRelax21163721
13.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)17203730
14.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)22143610
15.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 18976293530
16.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka13213410
17.Ján KuisArsenal EC (B)21123300
18.Pavol GrajcárMatadors18153330
19.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)20113120
20.Sven SzokolayRelax15163130
21.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)14173130
22.Igor DoricaArsenal EC (A)12193110
23.Peter Imrich4FSC FTVŠ UK (B)2542920
24.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)2092920
25.Ivan BuchelPKE Mystery (A)19102900
26.Matúš KyjovskýŠK Slovan Bratislava (A)14152900
27.Ján KaločajPredators (A)13162910
28.Ján BicianSemic Bratislava (B)2262810
29.Marek MaláčPredators (A)18102830
30.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)14142820
31.Martin KvasnaFK Šport Bratislava2072720
32.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11162700
33.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)1792610
34.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)13132600
35.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1692500
36.Tomáš BremserFC East Rača ŠK Račišdorf (B)1692510
37.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team1692520
38.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava15102510
39.Matúš MazánČekan Mekenroff 189712122440
40.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK (B)9152420
41.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)2122310
42.Roman KaanKozmos1492330
43.Rudolf ZaťkoMatadors11122310
44.Peter ČernekSemic Bratislava (A)1482210
45.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)12102250
46.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)9132200
47.Michal StaňákPredators (A)1562120
48.Filip BelejMatadors1472100
49.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)1382110
50.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK (B)1292110
51.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)1292110
52.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team11102110
53.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)10112100
54.Andrej DeďoMatadors10112100
55.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1552010
56.Rick GabrielŠK Slovan Bratislava (A)10102010
57.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10102040
58.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)9112030
59.Jaroslav ČernilPredators (A)8122000
60.Vladimír MacejákRelax6142020
61.Juraj JanecFK Šport Bratislava4162021
62.Zdeno PehaničRelax1721900
63.Marián KopčaSemic Bratislava (B)1361911
64.Peter KafúnMatadors1181900
65.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi (A)1181920
66.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)1091920
67.Dominik VanekPKE Mystery (A)6131940
68.Tomáš DanekPredators (A)1171810
69.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK (B)991800
70.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)991810
71.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)8101820
72.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)5131800
73.Michal UhnákPredators (A)1251700
74.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka1251710
75.Martin MarošiŠK Slovan Bratislava (B)1161700
76.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (A)1161700
77.Branislav BolechArsenal EC (A)1161730
78.Martin TribulaKatenáčo Dúbravka1071700
79.Richard GlézlFK Šport Bratislava1071700
80.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)1071720
81.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)981730
82.Peter PokornýMatadors6111710
83.Peter VerdunKozmos6111731
84.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)1241600
85.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)1061600
86.Zdráhal MartinŠK Slovan Bratislava (B)971600
87.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)6101610
88.Peter PopluhárKozmos1231500
89.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)1231510
90.František Smolík4 FUN Futsal Team961500
91.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)961520
92.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)961560
93.Peter ml. JachymRelax961511
94.Adam ZdráhalŠK Slovan Bratislava (A)4111500
95.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1041410
96.Adam ŽeliarPredators (A)951400
97.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)951410
98.Matúš GenčúrŠK Slovan Bratislava (B)681410
99.Rastislav SchubertFC East Rača ŠK Račišdorf (B)941300
100.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897941300
101.Severin ZelenákPKE Mystery (A)941320
102.Lukáš ŠtecákArsenal EC (B)941320
103.Martin JasicaFK Šport Bratislava851300
104.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)851300
105.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897851320
106.Sergio SolanoŠK Slovan Bratislava (A)761300
107.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava671300
108.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK (B)671310
109.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)3101310
110.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)931200
111.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka751210
112.Martin KrajčírFK Šport Bratislava751220
113.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)481200
114.Ján PopluhárKozmos481210
115.Matúš HorákSemic Bratislava (B)391210
116.Dávid SupekFK Šport Bratislava2101200
117.Tomáš CibuľaRelax1011110
118.Martin HuorkaŠK Račišdorf (A)831100
119.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (B)831100
120.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka831100
121.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)831110
122.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897831120
123.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897741100
124.Bohumil PatákFK Šport Bratislava741120
125.Martin Totka4 FUN Futsal Team741121
126.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)651110
127.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)651110
128.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)471100
129.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka821000
130.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava821010
131.Matej MoravskýKozmos731011
132.Michal Židzik4 FUN Futsal Team641000
133.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)641000
134.Jan HozlárKatenáčo Dúbravka641010
135.Michal KardošKozmos641011
136.Ivan ČukašKatenáčo Dúbravka551000
137.Jozef TaligaPredators (A)551000
138.Ján StasinkaŠK Račišdorf (A)551010
139.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897461010
140.Július BeroArsenal EC (A)461010
141.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897461050
142.Igor JáchymRelax371030
143.Yousef EmkaimiMatadors90900
144.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)63910
145.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team63920
146.Andrej HodekSemic Bratislava (A)54910
147.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)45900
148.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)45900
149.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf (A)45900
150.Michal PalackaČekan Mekenroff 189745900
151.Marek VargaMatadors45900
152.Juraj StašiakSemic Bratislava (A)45920
153.Maroš TinkRelax27900
154.Ladislav BenciŠK Slovan Bratislava (B)18900
155.Martin Medo4FSC FTVŠ UK (B)71800
156.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)62800
157.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)62800
158.George AllakajSemic Bratislava (A)62810
159.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (A)53800
160.Andrej VčasnýArsenal EC (A)44810
161.Peter KriškaPredators (A)44810
162.Martin Novák4 FUN Futsal Team44810
163.Viliam KotulaPredators (A)35800
164.Adrián LysákRehab Klinik Baraberi (A)44800
165.Timotej MatákMatadors35810
166.Martin PéchyŠK Slovan Bratislava (B)26800
167.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)26820
168.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)17800
169.Radim ZárubaŠK Slovan Bratislava (A)61700
170.Banyar LukášFK Šport Bratislava52700
171.Martin MarekMatadors43700
172.Ľubomír KrálArsenal EC (B)43700
173.Peter PikáliKozmos34700
174.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)25701
175.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)16700
176.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)16710
177.David KejdanaRelax51610
178.Radomír MidaPKE Mystery (A)42600
179.Peter RottkoRelax42610
180.Peter BrndiarŠK Slovan Bratislava (A)33600
181.Dávid BencsikRehab Klinik Baraberi (A)33600
182.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)33600
183.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)33610
184.Šimon Spišiak4FSC FTVŠ UK (B)33610
185.Martin SoučekPKE Mystery (B)24660
186.Marek BlažejSemic Bratislava (A)24601
187.Milan Slimák4 FUN Futsal Team15600
188.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)15620
189.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)15630
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (A)06600
191.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)06610
192.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)50500
193.Michal ChalányČekan Mekenroff 189741500
194.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)41500
195.Miroslav JaškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)41500
196.Jozef KotekŠK Račišdorf (A)41500
197.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)41500
198.Milan BitalaPKE Mystery (B)41500
199.Tomáš StaškoŠK Račišdorf (A)41500
200.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (B)41520
201.Juraj JajcajFC East Rača ŠK Račišdorf (B)32500
202.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)32500
203.Viktor VargaRehab Klinik Baraberi (A)32500
204.Andrej GendiarŠK Račišdorf (A)32500
205.Marek GajdácsWild Boys (A)32500
206.Miroslav BurdaRelax32500
207.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)32520
208.Martin NemecFK Šport Bratislava32530
209.Peter KozárŠK Slovan Bratislava (A)23500
210.Matej ŠándorKatenáčo Dúbravka23500
211.Vladimír ĎurišFC East Rača ŠK Račišdorf (B)23500
212.Marek HabajSemic Bratislava (A)23510
213.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (A)23510
214.Dominik ŘehořkaArsenal EC (B)23520
215.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)23540
216.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK (B)14500
217.Jakub BelanŠK Račišdorf (A)14500
218.Viktor UhrinČekan Mekenroff 189714520
219.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team40400
220.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)40400
221.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team40410
222.Richard MichalecŠK Slovan Bratislava (A)31400
223.Martin ĎubekArsenal EC (B)31400
224.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (A)31400
225.Juraj KališArsenal EC (B)31410
226.Marek LencesŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31410
227.Martin ZužoPredators (A)22400
228.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)22400
229.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)22400
230.Dušan VulinFK Šport Bratislava22400
231.Slavomír HerákRelax22400
232.Andrej ŠtibrichRelax22420
233.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)22430
234.Viktor MayerArsenal EC (A)13400
235.Martin HaragRelax13400
236.Tomáš BielikŠK Račišdorf (A)13400
237.Juraj NajarPredators (B)30300
238.Branislav StrapekŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)30300
239.Kristián ŠtefanovičKozmos30300
240.Matúš IvanČekan Mekenroff 189730310
241.Matej PoláčekFK Šport Bratislava21300
242.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)21300
243.Michal ĎurišČekan Mekenroff 189721300
244.Lukáš Turan4FSC FTVŠ UK (B)21300
245.Alexander Burda4FSC FTVŠ UK (B)21300
246.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)12300
247.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi (A)12300
248.Ladislav HorvátPKE Mystery (A)12300
249.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)12300
250.Robert ŠvabenskýKozmos12310
251.Sebastian WoltemarKozmos12310
252.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team12340
253.Martin MáťušŠK Račišdorf (A)03300
254.Mário MarkoSemic Bratislava (A)03300
255.Kristián ŠlahorRelax03310
256.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)03310
257.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)20200
258.Viktor BódiPredators (B)20200
259.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)20200
260.Peter KýškaŠK Račišdorf (A)20200
261.Dávid Hriník4FSC FTVŠ UK (B)11200
262.Andrej BohušPKE Mystery (B)11200
263.Adam BastlMatadors11200
264.Miroslav StykPredators (A)11200
265.Dušan VangelWild Boys (A)11200
266.Longjie Xia4 FUN Futsal Team11200
267.Matej TomanPKE Mystery (B)11200
268.Daniel KozmelFC Chaos AK 47 (B)11200
269.Marek PaštrnákWild Boys (A)11200
270.Pavol BrunnerPKE Mystery (B)11200
271.Ondrej KordošPKE Mystery (B)11200
272.Július PentekŠK Račišdorf (A)11200
273.Adam DuchoňRelax11200
274.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)11200
275.Peter BeroArsenal EC (B)11210
276.Filip VaníkŠK Račišdorf (A)11220
277.Peter ValkovičArsenal EC (A)11230
278.Patrik MayerFK Šport Bratislava02200
279.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK (A)02200
280.Tomáš BlinkaMatadors02200
281.Marek KarpiakŠK Slovan Bratislava (A)02200
282.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team02200
283.Ján KaiserČekan Mekenroff 189702200
284.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK (B)02200
285.Michal StrmiskaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02210
286.Richard IvantyšynPredators (A)02211
287.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10100
288.Toan VuhuuPKE Mystery (B)10100
289.Michal MaričákČekan Mekenroff 189710100
290.Michal VysokýFK Šport Bratislava10100
291.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)10100
292.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)10100
293.Peter UrbanovičArsenal EC (B)10100
294.Stanislav MarkoŠK Račišdorf (A)10100
295.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)10100
296.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)10100
297.Tomáš PobehaKozmos10100
298.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)10110
299.Peter JankovičSemic Bratislava (B)10120
300.Juraj ČorbaKozmos10101
301.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)01100
302.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)01100
303.Tomáš TrabalíkSemic Bratislava (A)01100
304.Lukáš ŠkurekRelax01100
305.Martin FeriancWild Boys (A)01100
306.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)01100
307.Martin SlobodaKozmos01100
308.Radoslav VančoPredators (B)01100
309.Martin BeniačFC East Rača ŠK Račišdorf (B)01100
310.Tomáš DlabolaMatadors01100
311.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka01100
312.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)01100
313.Tomáš Lazar4FSC FTVŠ UK (A)01100
314.Simon NajarPredators (B)01100
315.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
316.Andrej Peter4 FUN Futsal Team01110
317.Michal MrázRelax01110
318.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
319.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)01120
320.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)01101
321.Karol MilkoPKE Mystery (B)00000
322.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)00010
323.Roman OndrušČekan Mekenroff 189700010
324.Branislav GogaRelax00010
325.Vojtech KrázelFCK Minimax Bratislava (B)00010
326.Radko HrablíkRelax00010
327.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 189700010
328.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 189700010
329.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189700010
330.Peter HanuskaKozmos00021