2. Slovenská liga – Bratislava

Zápasy 18. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
18.01.2018 20:45
4FSC FTVŠ UK (B) × PKE Mystery (A)
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.02.2018
4 FUN Futsal Team × Čekan Mekenroff 1897
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
FK Šport Bratislava × Predators (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
Katenáčo Dúbravka × Relax
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
ŠK Račišdorf (A) × Rehab Klinik Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
Kozmos × Arsenal EC (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

17.02.2018
ŠK Slovan Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

30.06.2018
ŠK Pinerola Bratislava (B) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PKE Mystery (A) 14 13 0 1 94 : 38 39 +56
2. Semic Bratislava (A) 12 10 1 1 109 : 36 31 +73
3. ŠK Slovan Bratislava (B) 12 10 0 2 109 : 35 30 +74
4. Rehab Klinik Baraberi (A) 13 10 0 3 67 : 36 30 +31
5. FC Chaos AK 47 (A) 13 8 3 2 71 : 43 27 +28
6. FCK Minimax Bratislava (A) 12 8 0 4 74 : 34 24 +40
7. 4FSC FTVŠ UK (B) 13 6 2 5 80 : 66 20 +14
8. Arsenal EC (A) 12 6 2 4 53 : 52 20 +1
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 12 6 0 6 68 : 73 18 -5
10. Relax 13 5 0 8 61 : 62 15 -1
11. Predators (A) 13 5 0 8 71 : 75 15 -4
12. Čekan Mekenroff 1897 12 5 0 7 47 : 69 15 -22
13. Matadors 13 3 2 8 51 : 83 11 -32
14. FK Šport Bratislava 12 3 1 8 44 : 53 10 -9
15. 4 FUN Futsal Team 12 1 5 6 36 : 72 8 -36
16. Katenáčo Dúbravka 12 1 2 9 54 : 138 5 -84
17. Kozmos 12 1 1 10 38 : 96 4 -58
18. ŠK Račišdorf (A) 12 1 1 10 39 : 105 4 -66

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka20224210
2.Ladislav PeckoPKE Mystery (A)22173930
3.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)20103000
4.Erik SzaboPKE Mystery (A)18123000
5.Silvester JágerPKE Mystery (A)15132800
6.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)15132800
7.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)14112510
8.Ján BicianSemic Bratislava (B)1862410
9.Michal GogaRelax13112450
10.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)10142420
11.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)1582320
12.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)10132300
13.Martin PetroČekan Mekenroff 18971752230
14.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)1572200
15.Roman JakubecPredators (A)1562120
16.Ivan BuchelPKE Mystery (A)1292100
17.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)1642021
18.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)1552000
19.Ján KuisArsenal EC (B)1372000
20.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK (B)1192010
21.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)9112020
22.Juraj ZaťkoMatadors1181900
23.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)9101920
24.Igor DoricaArsenal EC (A)6131910
25.Marián KopčaSemic Bratislava (B)1261810
26.Marek MaláčPredators (A)1171830
27.Pavol GrajcárMatadors991820
28.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka7111800
29.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1161700
30.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1071730
31.Marcel OndrušRelax1151621
32.Sven SzokolayRelax881620
33.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)1231510
34.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)1141500
35.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka1051500
36.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)961510
37.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi (A)961520
38.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK (B)691500
39.Jaroslav ČernilPredators (A)691500
40.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)691520
41.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)5101500
42.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 18975101530
43.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)4111500
44.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)1221400
45.Martin KvasnaFK Šport Bratislava1041420
46.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)951400
47.Tomáš DanekPredators (A)771410
48.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)591410
49.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team761300
50.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava761310
51.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK (B)581300
52.Roman KaanKozmos931230
53.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (A)841200
54.Severin ZelenákPKE Mystery (A)841220
55.Branislav BolechArsenal EC (A)841220
56.Martin MarošiŠK Slovan Bratislava (B)751200
57.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)751200
58.Ján KaločajPredators (A)571210
59.Dominik VanekPKE Mystery (A)571230
60.Adam ZdráhalŠK Slovan Bratislava (A)391200
61.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)831100
62.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (B)831100
63.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)831110
64.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)741120
65.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)651110
66.Peter PokornýMatadors561110
67.Martin HuorkaŠK Račišdorf (A)731000
68.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team731010
69.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)641020
70.Ján StasinkaŠK Račišdorf (A)551010
71.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)551020
72.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)461000
73.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)461020
74.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)371000
75.Lukáš ŠtecákArsenal EC (B)72900
76.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)72920
77.Tomáš BremserFC East Rača ŠK Račišdorf (B)63910
78.Matúš MazánČekan Mekenroff 189763920
79.Rick GabrielŠK Slovan Bratislava (A)54910
80.Peter VerdunKozmos54911
81.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf (A)45900
82.Ján PopluhárKozmos27910
83.Ladislav BenciŠK Slovan Bratislava (B)18900
84.Peter Imrich4FSC FTVŠ UK (B)80800
85.Tomáš CibuľaRelax71810
86.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)62800
87.Filip BelejMatadors62800
88.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)62810
89.Michal StaňákPredators (A)53820
90.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)44800
91.Jozef TaligaPredators (A)44800
92.Matúš KyjovskýŠK Slovan Bratislava (A)35800
93.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava35800
94.Vladimír MacejákRelax35820
95.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)26810
96.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)17800
97.Radim ZárubaŠK Slovan Bratislava (A)61700
98.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka61700
99.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)61720
100.Peter ml. JachymRelax61711
101.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (A)52700
102.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)52700
103.Adam ŽeliarPredators (A)52700
104.Peter ČernekSemic Bratislava (A)52700
105.Peter KafúnMatadors52700
106.Lukáš KuzmiakŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)52710
107.Michal PalackaČekan Mekenroff 189743700
108.Michal UhnákPredators (A)43700
109.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka43700
110.Bohumil PatákFK Šport Bratislava43700
111.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)34700
112.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)34700
113.Matúš HorákSemic Bratislava (B)25700
114.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)16700
115.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)16700
116.Andrej DeďoMatadors16700
117.Yousef EmkaimiMatadors60600
118.Zdeno PehaničRelax60600
119.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)51600
120.Martin Totka4 FUN Futsal Team51610
121.Martin JasicaFK Šport Bratislava42600
122.Rastislav SchubertFC East Rača ŠK Račišdorf (B)42600
123.Martin TribulaKatenáčo Dúbravka42600
124.Peter PopluhárKozmos42600
125.Peter BrndiarŠK Slovan Bratislava (A)33600
126.Dávid BencsikRehab Klinik Baraberi (A)33600
127.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK (B)33600
128.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 189733620
129.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 189733620
130.Michal KardošKozmos33611
131.Martin PéchyŠK Slovan Bratislava (B)24600
132.Juraj StašiakSemic Bratislava (A)24600
133.František Smolík4 FUN Futsal Team24600
134.Rudolf ZaťkoMatadors24610
135.Juraj JanecFK Šport Bratislava24611
136.Matúš Genčúr4FSC FTVŠ UK (B)15610
137.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)06600
138.Martin Medo4FSC FTVŠ UK (B)50500
139.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)50500
140.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)41500
141.Jozef KotekŠK Račišdorf (A)41500
142.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)41500
143.Viktor VargaRehab Klinik Baraberi (A)32500
144.Marek GajdácsWild Boys (A)32500
145.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team32510
146.Šimon Spišiak4FSC FTVŠ UK (B)32510
147.Peter KozárŠK Slovan Bratislava (A)23500
148.Matej ŠándorKatenáčo Dúbravka23500
149.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)23500
150.Andrej VčasnýArsenal EC (A)23510
151.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)23510
152.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)14500
153.Viktor UhrinČekan Mekenroff 189714520
154.Igor JáchymRelax14530
155.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (A)05500
156.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)40400
157.Richard MichalecŠK Slovan Bratislava (A)31400
158.Andrej GendiarŠK Račišdorf (A)31400
159.Juraj KališArsenal EC (B)31410
160.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK (B)31410
161.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)31410
162.Michal BernáthČekan Mekenroff 189731410
163.Martin NemecFK Šport Bratislava31420
164.Martin MarekMatadors22400
165.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)22400
166.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)22400
167.Dušan VulinFK Šport Bratislava22400
168.Slavomír HerákRelax22400
169.Juraj AdámekČekan Mekenroff 189722400
170.Peter PikáliKozmos22400
171.Marek HabajSemic Bratislava (A)22410
172.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)22410
173.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)22410
174.Peter KriškaPredators (A)22410
175.Martin Novák4 FUN Futsal Team22410
176.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)22420
177.Andrej ŠtibrichRelax22420
178.Július BeroArsenal EC (A)13400
179.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK (B)13400
180.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)13400
181.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 189713410
182.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)13420
183.Milan Slimák4 FUN Futsal Team04400
184.Michal Židzik4 FUN Futsal Team30300
185.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team30300
186.Kristián ŠtefanovičKozmos30300
187.Matej PoláčekFK Šport Bratislava21300
188.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)21300
189.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)21300
190.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)21300
191.Viliam KotulaPredators (A)21300
192.George AllakajSemic Bratislava (A)21300
193.Milan BitalaPKE Mystery (B)21300
194.Richard GlézlFK Šport Bratislava21300
195.Dominik ŘehořkaArsenal EC (B)21310
196.Matej MoravskýKozmos21301
197.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)12300
198.Zdráhal MartinŠK Slovan Bratislava (B)12300
199.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi (A)12300
200.Marek BlažejSemic Bratislava (A)12300
201.Ladislav HorvátPKE Mystery (A)12300
202.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)12300
203.Dávid SupekFK Šport Bratislava12300
204.Robert ŠvabenskýKozmos12310
205.Andrej HodekSemic Bratislava (A)12310
206.Sebastian WoltemarKozmos12310
207.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team12330
208.Martin SoučekPKE Mystery (B)12340
209.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)03300
210.Viktor MayerArsenal EC (A)03300
211.Tomáš BielikŠK Račišdorf (A)03300
212.Mário MarkoSemic Bratislava (A)03300
213.Juraj NajarPredators (B)20200
214.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)20200
215.Viktor BódiPredators (B)20200
216.Marek VargaMatadors20200
217.Tomáš StaškoŠK Račišdorf (A)20200
218.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team20200
219.Peter KýškaŠK Račišdorf (A)20200
220.Banyar LukášFK Šport Bratislava11200
221.Martin ZužoPredators (A)11200
222.Miroslav JaškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11200
223.Pavol BrunnerPKE Mystery (B)11200
224.Marek PaštrnákWild Boys (A)11200
225.Ondrej KordošPKE Mystery (B)11200
226.Radomír MidaPKE Mystery (A)11200
227.Július PentekŠK Račišdorf (A)11200
228.Martin ĎubekArsenal EC (B)11200
229.Peter RottkoRelax11210
230.Martin KrajčírFK Šport Bratislava11210
231.Peter ValkovičArsenal EC (A)11220
232.Patrik MayerFK Šport Bratislava02200
233.Martin MáťušŠK Račišdorf (A)02200
234.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team02200
235.Michal StrmiskaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02210
236.Kristián ŠlahorRelax02211
237.Toan VuhuuPKE Mystery (B)10100
238.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10100
239.Michal VysokýFK Šport Bratislava10100
240.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)10100
241.Michal MaričákČekan Mekenroff 189710100
242.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)10100
243.Timotej MatákMatadors10100
244.Longjie Xia4 FUN Futsal Team10100
245.Stanislav MarkoŠK Račišdorf (A)10100
246.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka10100
247.Tomáš PobehaKozmos10100
248.Maroš VážanČekan Mekenroff 189710100
249.David KejdanaRelax10110
250.Juraj ČorbaKozmos10101
251.Ivan ČukašKatenáčo Dúbravka01100
252.Lukáš ŠkurekRelax01100
253.Martin FeriancWild Boys (A)01100
254.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)01100
255.Jan HozlárKatenáčo Dúbravka01100
256.Martin HaragRelax01100
257.Tomáš DlabolaMatadors01100
258.Andrej Peter4 FUN Futsal Team01100
259.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)01100
260.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)01100
261.Peter BeroArsenal EC (B)01100
262.Adam DuchoňRelax01100
263.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
264.Filip VaníkŠK Račišdorf (A)01110
265.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (B)01110
266.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
267.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)01120
268.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)01101
269.Richard IvantyšynPredators (A)01111
270.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (A)00000
271.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)00000
272.Roman OndrušČekan Mekenroff 189700010
273.Branislav GogaRelax00010
274.Vojtech KrázelFCK Minimax Bratislava (B)00010
275.Radko HrablíkRelax00010
276.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 189700010
277.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189700010
278.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)00020
279.Peter HanuskaKozmos00021