1. Bratislavská liga

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × TV COM Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
Omnikor Wild Boys 02 (C) × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × FC Chaos AK 47 (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
PKE Mystery (B) × Racing Club (A)
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
Arsenal EC (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská 1983 Juniori × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
ŠK Slovan Bratislava (C) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. FC Chaos AK 47 (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. TV COM Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. Arsenal EC (B) 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. Omnikor Wild Boys 02 (C) 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club (A) 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. PKE Mystery (B) 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 1983 Juniori 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. TV COM Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. FC Chaos AK 47 (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Arsenal EC (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. Omnikor Wild Boys 02 (C) 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. PKE Mystery (B) 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 1983 Juniori 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Tomáš HrutkaBudweiser34154940
2.Ernest LopúSemic Bratislava (B)28174530
3.Martin GregoraOmnikor Wild Boys 02 (C)12334530
4.Simon NajarPredators (B)25113610
5.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)24123630
6.Matej HanusekŠK Slovan Bratislava (C)16203610
7.Tomáš ŠrotFPV 2325103520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)2773410
9.Juraj NajarPredators (B)22103230
10.Dušan KeszeghSF Festglas2362901
11.Marek RigoSF Festglas17122900
12.Ivan DobranskýŠK Slovan Bratislava (C)17122920
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk13152811
14.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)1892710
15.Šimon KubranRacing Club (A)17102720
16.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)1972620
17.Patrik ŠarköziFSC Velmáci (A)1882620
18.Michal MaďariOmnikor Wild Boys 02 (C)1792600
19.Jakub LachkyRacing Club (A)13132600
20.Jozef KatušinSF Festglas2052510
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)14112500
22.Tomáš TirpákFPV 231862460
23.Matej KolomyDobraklima.sk1762300
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)9142320
25.Ján KuisArsenal EC (B)1662200
26.Róbert HudecPKE Mystery (A)1662251
27.Róbert RajnohaTV COM Hurricanes1572200
28.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)12102200
29.Juraj NemethBudweiser10122220
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)11102110
31.Martin DubaiAFC Horden8132130
32.Marek PolákAkademik °96 (A)1372010
33.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1372020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)1282000
35.Michal HorvatovičRacing Club (A)10102000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)7132030
37.Igor HrubýOmnikor Wild Boys 02 (C)1541900
38.Marek KarolAkademik °96 (A)1451900
39.Juraj KuchárRacing Club (A)1181900
40.Michal KarolAkademik °96 (A)1181900
41.Andrej HrdličkaBudweiser8111930
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi (B)7121900
43.Michal GaburaTV COM Hurricanes1261840
44.Patrik ŽákTV COM Hurricanes1171820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)991800
46.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)7111800
47.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)7111800
48.Peter UrbanovičArsenal EC (B)1521720
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk1161731
50.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (B)1071720
51.Marián KopčaSemic Bratislava (B)3141721
52.Peter HornáčekPredators (B)1241640
53.Peter AugustinPKE Mystery (B)1061620
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas3131620
55.Ivan BorošAFC Horden1051500
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)871510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)691500
58.Dušan MikulecŠK Slovan Bratislava (C)4111530
59.Maroš LetovanecRehab Klinik Baraberi (B)1221420
60.Marek BognarFC Rusovce1131412
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci (A)1041420
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk1041450
63.Peter WeissAFC Horden951430
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)861400
65.Peter HavrillaAFC Horden861420
66.Martin PolákAkademik °96 (A)771400
67.Alexander MészárosBudweiser771400
68.Denis CsinoFSC Velmáci (A)771420
69.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)681410
70.Radovan CibákRehab Klinik Baraberi (B)681410
71.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)591400
72.David StrelecBudweiser1031310
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)941300
74.Michal DzvonikFC Rusovce851300
75.Marek MaláčPredators (A)851310
76.Kristian GolejFC Rusovce851321
77.Milan StrelecBudweiser671310
78.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori671340
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce671311
80.Viktor BódiPredators (B)581300
81.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori581340
82.Miroslav ChovanecFSC Velmáci (B)581370
83.Simon GaburaTV COM Hurricanes581331
84.Matúš NajarPredators (B)491310
85.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (C)491310
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)931210
87.Juraj KališArsenal EC (B)841200
88.Martin VanekSemic Bratislava (B)661200
89.Tomáš MartanovičFSC Velmáci (B)571250
90.Igor DoricaArsenal EC (A)481210
91.Miroslav KlapkaFPV 23391200
92.Daniel GalbavýPredators (B)391200
93.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)831100
94.Walter RischerŠK Slovan Bratislava (C)651100
95.Peter GaburaTV COM Hurricanes651100
96.George AllakajSemic Bratislava (A)651100
97.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori651110
98.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori651120
99.Erik SzaboPKE Mystery (A)561100
100.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)471110
101.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)471110
102.Peter BednárRehab Klinik Baraberi (B)471110
103.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)821000
104.Martin ĎubekArsenal EC (B)551020
105.Róbert OrdogDobraklima.sk461020
106.Andrej JankovičŠK Slovan Bratislava (C)371000
107.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)371000
108.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)72900
109.Peter HruskaOmnikor Wild Boys 02 (C)72900
110.Daniel KozmelFC Chaos AK 47 (B)72910
111.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (A)72910
112.Juraj AudiSF Festglas63900
113.Silvester JágerPKE Mystery (A)63910
114.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi (B)54910
115.Richard KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori54910
116.Anton KresánekTV COM Hurricanes54910
117.Milan VargaRacing Club (A)45920
118.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)45930
119.Ján SotníkSemic Bratislava (B)45940
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori45960
121.Milan AndrasikFC Rusovce36900
122.Tomáš SokolFSC Velmáci (B)36910
123.Michael MackeFSC Velmáci (B)36930
124.Daniel UrbanFC Rusovce36930
125.Tomasz SzopinskiPKE Mystery (B)36940
126.Marek ZechmeisterFC Tifosi80810
127.Marek BlažejSemic Bratislava (A)62800
128.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori62810
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)53800
130.Patrik RybanskyOmnikor Wild Boys 02 (C)44800
131.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)35800
132.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)35800
133.Ľubomír KrálArsenal EC (B)35810
134.Svetozár BucTV COM Hurricanes17800
135.Peter MartinkoSF Festglas17820
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi (B)08810
137.Mário IdlbekBudweiser08820
138.Andrej BohušPKE Mystery (B)70700
139.Martin BognarFC Rusovce70700
140.Tomáš KaufmannTV COM Hurricanes70720
141.Martin HaulíkAFC Horden61700
142.Branislav PavlíkSF Festglas52700
143.Tomáš PecherFPV 2352700
144.Štefan VargaŠK Slovan Bratislava (C)52710
145.Peter BeroArsenal EC (B)52720
146.Richard SzaboSemic Bratislava (B)52720
147.Peter HrabošPredators (B)43700
148.Milan BitalaPKE Mystery (B)43700
149.Tomáš ŽákTV COM Hurricanes43700
150.Peter KoňanBudweiser43700
151.Ján CséfalvayFPV 2343720
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce43750
153.Zoltán LipkaSF Festglas34710
154.Miloš CigláňSF Festglas25700
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)25710
156.Dominik ŘehořkaArsenal EC (B)25721
157.Marko FeitlFC Rusovce60610
158.Ernest FulmekRacing Club (A)60610
159.Martin JuraškoBudweiser51600
160.Dominik VanekPKE Mystery (A)51600
161.Andrej KrnačFSC Velmáci (B)51600
162.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)51600
163.Igor HajduTV COM Hurricanes51600
164.Tomas BartalOmnikor Wild Boys 02 (C)51600
165.Vojtech KrázelFCK Minimax Bratislava (B)51620
166.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori42600
167.Róbert ZymberiAFC Horden42600
168.Lukáš ŠtecákArsenal EC (B)42610
169.Ján HorváthSemic Bratislava (B)42610
170.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)42610
171.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)42610
172.Ondrej KordošPKE Mystery (B)42661
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi (B)33600
174.František BaranFPV 2333610
175.Branislav BolechArsenal EC (A)33610
176.Peter JelínekDobraklima.sk33630
177.Daniel DurankaFSC Velmáci (A)33601
178.Ľubomír BergendiBudweiser24600
179.Branislav CibikFPV 2324600
180.Július BeroArsenal EC (A)15600
181.Marek MatejovAkademik °96 (A)15600
182.Branislav VlčekAkademik °96 (A)15610
183.Richard NyilfaFC Rusovce06620
184.Tomáš KruckýŠK Slovan Bratislava (C)41500
185.Michal JamrichBudweiser41500
186.Gullar AndrejPKE Mystery (B)41500
187.Michal GalikOmnikor Wild Boys 02 (C)41500
188.Michal RevajSF Festglas41520
189.Andrej GubančokFC Rusovce41530
190.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)32500
191.Mário MarkoSemic Bratislava (A)32500
192.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)32510
193.Radoslav VančoPredators (B)32510
194.Andrej WolfAFC Horden32510
195.Vladimír KarásekArsenal EC (B)32520
196.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori32531
197.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)23500
198.Michal ŠoškaFPV 2323500
199.Pavol KrišPKE Mystery (B)23500
200.Martin NiščákAkademik °96 (A)23500
201.Peter KriškaPredators (A)23500
202.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)23500
203.David MikulkaAkademik °96 (A)23510
204.Peter CinculaFPV 2323510
205.Juraj ŠprlákArsenal EC (B)23520
206.Peter JankovičSemic Bratislava (B)23520
207.Marián KukučkaTV COM Hurricanes23541
208.Peter BenovicsSF Festglas14510
209.Federico Maria MartelliPKE Mystery (B)14540
210.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)40400
211.Matej RajniakAkademik °96 (B)40400
212.Martin StillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31400
213.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)31400
214.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)31400
215.František MikócziDobraklima.sk31400
216.Igor GábrišSemic Bratislava (B)31400
217.Ľudovít RiškaTV COM Hurricanes31400
218.Samuel KucejŠK Karpatská 1983 Juniori31410
219.Peter TatierskyAkademik °96 (A)31420
220.Lukáš HricaUnited31420
221.Marián DindaSemic Bratislava (B)31411
222.Roman JakubecPredators (A)22400
223.Marián TuhaPredators (B)22400
224.Roman ŠvarcFPV 2322400
225.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)22400
226.Peter UherekRacing Club (A)22410
227.Tomáš LazarovDobraklima.sk22410
228.Alvaro CorreiaPKE Mystery (C)22430
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori22421
230.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)13400
231.Adrian Lopez GimenezPKE Mystery (B)13400
232.Martin ŠtefánikRacing Club (A)13400
233.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)13400
234.Martin HukelAkademik °96 (A)13400
235.Marián NeumannŠK Slovan Bratislava (C)13410
236.Vladimír PrachárAFC Horden13430
237.Tomáš LicherFPV 2304400
238.Martin PilekFPV 2304400
239.Matej ŽivuraŠK Karpatská 1983 Juniori04400
240.Tomáš SlovákFPV 2304410
241.Marek BudaRacing Club (A)04420
242.Ondrej BednárSemic Bratislava (A)30300
243.Slavomír HerákRelax30300
244.Michal TuhýPredators (B)30300
245.Filip KusalíkŠK Slovan Bratislava (C)30300
246.Pavol BrunnerPKE Mystery (B)21300
247.Michal PopulovŠK Karpatská 1983 Juniori21300
248.Branislav BernatAkademik °96 (B)21300
249.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (C)21300
250.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi (B)21300
251.Viktor MayerArsenal EC (A)21310
252.Martin SkácelŠK Slovan Bratislava (C)21310
253.Javier López GimenezPKE Mystery (C)21310
254.Ján ČernákFPV 2321310
255.Andrej OroszAFC Horden21320
256.Martin PodskočTV COM Hurricanes21311
257.Robert VelmovskyFSC Velmáci (B)12300
258.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (B)12300
259.Michal PonecAFC Horden12300
260.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)12300
261.Martin BenkovskyBudweiser12300
262.Tomáš PoláčekPredators (B)12300
263.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)12300
264.Denis IndrichovičFSC Velmáci (A)12300
265.Filip BrukkerOmnikor Wild Boys 02 (C)12320
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori12301
267.Michal TrnkaAkademik °96 (A)03300
268.Michal KozičArsenal EC (B)03300
269.Matej TomanPKE Mystery (B)03300
270.Jakub KozárikŠK Karpatská 1983 Juniori03310
271.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)20200
272.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)20200
273.Peter HozzánBudweiser20200
274.Filip PetrovičŠK Slovan Bratislava (C)20210
275.Ján GrófŠK Slovan Bratislava (C)20230
276.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (B)11200
277.Jaroslav BachoBudweiser11200
278.Matej KovačovskýPredators (B)11200
279.Mário PetróczySF Festglas11200
280.Adam NochtaRacing Club (A)11200
281.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (B)11200
282.Tomáš SzaboSF Festglas11200
283.Ivan DriapsaArsenal EC (B)11200
284.Tomáš KollárŠK Slovan Bratislava (C)11200
285.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)11200
286.Peter BučinaArsenal EC (B)11200
287.Marek MiklošŠK Slovan Bratislava (C)11200
288.Juraj JurečkoFPV 2311200
289.Michal OndrišíkSemic Bratislava (A)11200
290.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)11200
291.Martin RajnohaTV COM Hurricanes11200
292.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)11200
293.Andrej VčasnýArsenal EC (A)11200
294.Ladislav PeckoPKE Mystery (A)11200
295.Pavol ČuntaArsenal EC (B)11200
296.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi (A)11200
297.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)11200
298.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)11200
299.Michal HozzánBudweiser11200
300.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)11200
301.Marek NemethPredators (B)11210
302.Tibor LaczkySF Festglas11210
303.Peter ŠevčíkAFC Horden11210
304.Giorgio TattaPKE Mystery (C)11210
305.Ján VrbíkTV COM Hurricanes11210
306.Joao MatosPKE Mystery (B)11221
307.Kamil KopčíkFC Chaos AK 47 (B)02200
308.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
309.Vladimir UrbanFC Rusovce02200
310.Martin SoučekPKE Mystery (B)02200
311.Jozef SečkárDobraklima.sk02200
312.Matúš HorákSemic Bratislava (B)02200
313.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02200
314.Adam HempfingerFC Chaos AK 47 (C)02200
315.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)02200
316.Anton JánošDobraklima.sk02200
317.Richard IvantyšynPredators (A)02200
318.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
319.Lukáš HarakaľArsenal EC (B)02210
320.Ján KohútDobraklima.sk02210
321.Tomáš PaprskárDobraklima.sk02210
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)02211
323.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)10100
324.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (C)10100
325.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)10100
326.Adrian BöhmerRacing Club (A)10100
327.Max Willem BergArsenal EC (A)10100
328.Jaroslav VaculikFC Rusovce10100
329.Michal DankoSemic Bratislava (B)10100
330.Ján KaločajPredators (A)10100
331.Jakub RojkoDobraklima.sk10100
332.Radomír MidaPKE Mystery (A)10100
333.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10100
334.Juraj BojkovskýArsenal EC (B)10100
335.Victor Herrerias MecaPKE Mystery (B)10100
336.Peter TomašekPKE Mystery (C)10100
337.Radoslav KoňařikFSC Velmáci (B)10100
338.František PešlRehab Klinik Baraberi (B)10110
339.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)10110
340.Michelangelo ScarpellinoPKE Mystery (C)10110
341.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)10110
342.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)10110
343.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)10110
344.Michal KačinecAFC Horden10120
345.Tomáš JozaniakDobraklima.sk10101
346.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)01100
347.Šimon BielyArsenal EC (B)01100
348.Michal MachalíkTV COM Hurricanes01100
349.Libor KarabaAkademik °96 (B)01100
350.Dušan TrnkaDobraklima.sk01100
351.Michal PetrleOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
352.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
353.Ľuboš PetrovičArsenal EC (B)01100
354.Zdráhal MartinŠK Slovan Bratislava (B)01100
355.Michal BílekSemic Bratislava (B)01100
356.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
357.František ChrappaTV COM Hurricanes01100
358.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)01100
359.Dario SangrigoliRacing Club (A)01100
360.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)01100
361.Jaroslav ČernilPredators (A)01100
362.Pavel BenovicsSF Festglas01100
363.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)01100
364.Michal PavlicekOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
365.Ivan KozmonTV COM Hurricanes01100
366.Jan HozlárKatenáčo Dúbravka01100
367.Michal UhnákPredators (A)01100
368.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)01100
369.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
370.Antonio SanasiPKE Mystery (B)01110
371.Ondrej ĎuranaAFC Horden01110
372.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01110
373.Tomáš KováčSF Festglas01110
374.Nino KrebsBudweiser00000
375.Erik StankoPKE Mystery (C)00010
376.Alejandro Lamarca FelicesPKE Mystery (C)00010
377.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)00010
378.Jozef NavrátilDobraklima.sk00010
379.Milan SapíkPKE Mystery (B)00010
380.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi (B)00001
381.Michal BukovičAkademik °96 (A)00011
382.Štefan GaburaTV COM Hurricanes00011