1. Bratislavská liga

Zápasy 8. kola nadstavby

24.04.2018 20:10
Rehab Klinik Baraberi (B) × Omnikor Wild Boys 02 (C)
5 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

12.05.2018
TV COM Hurricanes × ŠK Slovan Bratislava (C)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

12.05.2018
FPV 23 × Dobraklima.sk
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

12.05.2018
Racing Club (A) × AFC Horden
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

12.05.2018
Akademik °96 (A) × PKE Mystery (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

12.05.2018
Budweiser × Semic Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

12.05.2018
FC Chaos AK 47 (B) × SF Festglas
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

12.05.2018
FCK Minimax Bratislava (B) × FSC Velmáci (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

12.05.2018
Predators (B) × Arsenal EC (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

12.05.2018
FC Rusovce × ŠK Karpatská 1983 Juniori
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 23 20 2 1 105 : 46 62 +59
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 25 20 2 3 85 : 45 62 +40
3. FC Chaos AK 47 (B) 24 15 2 7 83 : 42 47 +41
4. FCK Minimax Bratislava (B) 24 14 4 6 87 : 47 46 +40
5. Arsenal EC (B) 24 12 4 8 70 : 60 40 +10
6. TV COM Hurricanes 24 12 4 8 65 : 57 40 +8
7. FSC Velmáci (A) 24 12 3 9 73 : 60 39 +13
8. Predators (B) 23 11 5 7 78 : 59 38 +19
9. Omnikor Wild Boys 02 (C) 25 10 3 12 89 : 82 33 +7
10. SF Festglas 24 8 4 12 69 : 73 28 -4
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 24 12 4 8 85 : 55 40 +30
2. FPV 23 24 9 6 9 67 : 74 33 -7
3. FC Rusovce 24 9 4 11 52 : 69 31 -17
4. Budweiser 24 10 0 14 79 : 100 30 -21
5. Akademik °96 (A) 24 7 4 13 59 : 85 25 -26
6. Racing Club (A) 24 6 4 14 62 : 83 22 -21
7. PKE Mystery (B) 24 4 7 13 61 : 98 19 -37
8. AFC Horden 23 5 6 12 47 : 82 18* -35
9. Dobraklima.sk 23 4 2 17 54 : 109 14 -55
10. ŠK Karpatská 1983 Juniori 24 2 4 18 45 : 89 10 -44
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. TV COM Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. FC Chaos AK 47 (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Arsenal EC (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. Omnikor Wild Boys 02 (C) 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. PKE Mystery (B) 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 1983 Juniori 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Martin GregoraOmnikor Wild Boys 02 (C)11273830
2.Tomáš HrutkaBudweiser25103530
3.Tomáš ŠrotFPV 232593420
4.Ernest LopúSemic Bratislava (B)24103430
5.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)21113230
6.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)2553010
7.Simon NajarPredators (B)2082810
8.Matej HanusekŠK Slovan Bratislava (C)12162810
9.Juraj NajarPredators (B)1872530
10.Ivan DobranskýŠK Slovan Bratislava (C)15102510
11.Dušan KeszeghSF Festglas2132401
12.Jakub LachkyRacing Club (A)12122400
13.Patrik ŠarköziFSC Velmáci (A)1762320
14.Šimon KubranRacing Club (A)1492320
15.Tomáš TirpákFPV 231662250
16.Róbert HudecPKE Mystery (A)1662251
17.Michal MaďariOmnikor Wild Boys 02 (C)1482200
18.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1482200
19.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)9132220
20.Juraj MeszarosDobraklima.sk10112111
21.Jozef KatušinSF Festglas1732010
22.Marek RigoSF Festglas1282000
23.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)7132030
24.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)1631920
25.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)1271910
26.Michal HorvatovičRacing Club (A)1091900
27.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi (B)7121900
28.Ján KuisArsenal EC (B)1261800
29.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)1081800
30.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)991800
31.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)7111800
32.Igor HrubýOmnikor Wild Boys 02 (C)1341700
33.Marek KarolAkademik °96 (A)1251700
34.Patrik VoltemarDobraklima.sk1161731
35.Patrik ŽákTV COM Hurricanes1071720
36.Juraj NemethBudweiser981720
37.Marián KopčaSemic Bratislava (B)3141721
38.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (B)1061620
39.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)6101600
40.Martin DubaiAFC Horden5111630
41.Matej KolomyDobraklima.sk1051500
42.Peter AugustinPKE Mystery (B)1051520
43.Juraj KuchárRacing Club (A)961500
44.Michal KarolAkademik °96 (A)961500
45.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)961510
46.Andrej HrdličkaBudweiser691520
47.Róbert RajnohaTV COM Hurricanes1131400
48.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1041420
49.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)861400
50.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)861400
51.Radovan CibákRehab Klinik Baraberi (B)681410
52.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)591400
53.Peter UrbanovičArsenal EC (B)1301320
54.Maroš LetovanecRehab Klinik Baraberi (B)1121310
55.Marek BognarFC Rusovce1031311
56.Peter WeissAFC Horden851320
57.Michal GaburaTV COM Hurricanes851340
58.Alexander MészárosBudweiser671300
59.Viktor BódiPredators (B)581300
60.Matúš NajarPredators (B)491310
61.Dušan MikulecŠK Slovan Bratislava (C)3101320
62.Karol SzelepcsényiSF Festglas1121320
63.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)931210
64.Peter HornáčekPredators (B)931240
65.Juraj KališArsenal EC (B)841200
66.Branislav ĎurčoFSC Velmáci (A)841210
67.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)751200
68.Denis CsinoFSC Velmáci (A)751200
69.Peter HavrillaAFC Horden751220
70.Lukáš MichniewiczFC Rusovce661210
71.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)481200
72.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (C)481210
73.Igor DoricaArsenal EC (A)481210
74.Miroslav ChovanecFSC Velmáci (B)481270
75.Simon GaburaTV COM Hurricanes481211
76.Marek PolákAkademik °96 (A)921110
77.Walter RischerŠK Slovan Bratislava (C)651100
78.Peter GaburaTV COM Hurricanes651100
79.George AllakajSemic Bratislava (A)651100
80.Martin VanekSemic Bratislava (B)561100
81.Tomáš MartanovičFSC Velmáci (B)561140
82.Peter BednárRehab Klinik Baraberi (B)471110
83.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori471130
84.Miroslav KlapkaFPV 23381100
85.David StrelecBudweiser821010
86.Michal DzvonikFC Rusovce731000
87.Ivan BorošAFC Horden731000
88.Radovan RakovskýDobraklima.sk731040
89.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)641000
90.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori551040
91.Milan StrelecBudweiser461000
92.Andrej JankovičŠK Slovan Bratislava (C)371000
93.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)371000
94.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)72900
95.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)72900
96.Peter HruskaOmnikor Wild Boys 02 (C)72900
97.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (A)72910
98.Silvester JágerPKE Mystery (A)63910
99.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori63920
100.Erik SzaboPKE Mystery (A)54900
101.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi (B)54910
102.Marek MaláčPredators (A)54910
103.Kristian GolejFC Rusovce54911
104.Milan VargaRacing Club (A)45910
105.Róbert OrdogDobraklima.sk45910
106.Martin ĎubekArsenal EC (B)45920
107.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)36900
108.Michael MackeFSC Velmáci (B)36930
109.Daniel GalbavýPredators (B)18900
110.Marek ZechmeisterFC Tifosi80810
111.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)62800
112.Patrik RybanskyOmnikor Wild Boys 02 (C)44800
113.Anton KresánekTV COM Hurricanes44810
114.Martin PolákAkademik °96 (A)35800
115.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)35800
116.Ján SotníkSemic Bratislava (B)35840
117.Tomasz SzopinskiPKE Mystery (B)35840
118.Andrej BohušPKE Mystery (B)70700
119.Tomáš KaufmannTV COM Hurricanes70720
120.Daniel KozmelFC Chaos AK 47 (B)61710
121.Tomáš PecherFPV 2352700
122.Peter BeroArsenal EC (B)52720
123.Juraj AudiSF Festglas43700
124.Tomas BorsanyiFC Rusovce43740
125.Ľubomír KrálArsenal EC (B)34700
126.Milan AndrasikFC Rusovce34700
127.Richard KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori34710
128.Zoltán LipkaSF Festglas34710
129.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)25730
130.Dominik ŘehořkaArsenal EC (B)25721
131.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)16710
132.Tomáš SokolFSC Velmáci (B)16710
133.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi (B)07710
134.Marko FeitlFC Rusovce60610
135.Ernest FulmekRacing Club (A)60610
136.Dominik VanekPKE Mystery (A)51600
137.Martin JuraškoBudweiser51600
138.Martin HaulíkAFC Horden51600
139.Igor HajduTV COM Hurricanes51600
140.Vojtech KrázelFCK Minimax Bratislava (B)51620
141.Richard SzaboSemic Bratislava (B)51620
142.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori42600
143.Tomáš ŽákTV COM Hurricanes42600
144.Róbert ZymberiAFC Horden42600
145.Ján HorváthSemic Bratislava (B)42610
146.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)42610
147.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)42610
148.Štefan VargaŠK Slovan Bratislava (C)42610
149.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)42610
150.Ondrej KordošPKE Mystery (B)42650
151.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi (B)33600
152.Peter KoňanBudweiser33600
153.František BaranFPV 2333610
154.Branislav BolechArsenal EC (A)33610
155.Ján CséfalvayFPV 2333620
156.Daniel DurankaFSC Velmáci (A)33601
157.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori24660
158.Svetozár BucTV COM Hurricanes15600
159.Július BeroArsenal EC (A)15600
160.Marek MatejovAkademik °96 (A)15600
161.Richard NyilfaFC Rusovce06610
162.Peter MartinkoSF Festglas06610
163.Mário IdlbekBudweiser06620
164.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)50500
165.Tomáš KruckýŠK Slovan Bratislava (C)41500
166.Michal JamrichBudweiser41500
167.Branislav PavlíkSF Festglas41500
168.Gullar AndrejPKE Mystery (B)41500
169.Andrej KrnačFSC Velmáci (B)41500
170.Michal GalikOmnikor Wild Boys 02 (C)41500
171.Lukáš ŠtecákArsenal EC (B)41510
172.Michal RevajSF Festglas41520
173.Andrej GubančokFC Rusovce41530
174.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)32500
175.Mário MarkoSemic Bratislava (A)32500
176.Vladimír KarásekArsenal EC (B)32510
177.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori32530
178.Peter HrabošPredators (B)23500
179.Pavol KrišPKE Mystery (B)23500
180.Michal ŠoškaFPV 2323500
181.Milan BitalaPKE Mystery (B)23500
182.Martin NiščákAkademik °96 (A)23500
183.Peter KriškaPredators (A)23500
184.Peter JankovičSemic Bratislava (B)23520
185.Peter JelínekDobraklima.sk23520
186.Branislav CibikFPV 2314500
187.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)14500
188.Branislav VlčekAkademik °96 (A)14510
189.Daniel UrbanFC Rusovce14520
190.Federico Maria MartelliPKE Mystery (B)14540
191.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)40400
192.Martin BognarFC Rusovce40400
193.Matej RajniakAkademik °96 (B)40400
194.Tomas BartalOmnikor Wild Boys 02 (C)40400
195.Martin StillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31400
196.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)31400
197.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori31400
198.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)31410
199.Radoslav VančoPredators (B)31410
200.Peter TatierskyAkademik °96 (A)31420
201.Lukáš HricaUnited31420
202.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)22400
203.Marián TuhaPredators (B)22400
204.Roman ŠvarcFPV 2322400
205.Roman JakubecPredators (A)22400
206.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)22400
207.Peter UherekRacing Club (A)22410
208.David MikulkaAkademik °96 (A)22410
209.Tomáš LazarovDobraklima.sk22410
210.Juraj ŠprlákArsenal EC (B)22420
211.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori22421
212.Adrian Lopez GimenezPKE Mystery (B)13400
213.Martin ŠtefánikRacing Club (A)13400
214.Martin HukelAkademik °96 (A)13400
215.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)13410
216.Marián NeumannŠK Slovan Bratislava (C)13410
217.Peter BenovicsSF Festglas13410
218.Vladimír PrachárAFC Horden13430
219.Tomáš LicherFPV 2304400
220.Miloš CigláňSF Festglas04400
221.Martin PilekFPV 2304400
222.Tomáš SlovákFPV 2304410
223.Marek BudaRacing Club (A)04420
224.Slavomír HerákRelax30300
225.Michal TuhýPredators (B)30300
226.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)21300
227.Pavol BrunnerPKE Mystery (B)21300
228.Michal PopulovŠK Karpatská 1983 Juniori21300
229.Branislav BernatAkademik °96 (B)21300
230.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (C)21300
231.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi (B)21300
232.Andrej OroszAFC Horden21310
233.Martin SkácelŠK Slovan Bratislava (C)21310
234.Peter CinculaFPV 2321310
235.Andrej WolfAFC Horden21310
236.Ján ČernákFPV 2321310
237.Javier López GimenezPKE Mystery (C)21310
238.Martin PodskočTV COM Hurricanes21311
239.Marián KukučkaTV COM Hurricanes21331
240.Robert VelmovskyFSC Velmáci (B)12300
241.Ľubomír BergendiBudweiser12300
242.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (B)12300
243.Michal PonecAFC Horden12300
244.Martin BenkovskyBudweiser12300
245.Denis IndrichovičFSC Velmáci (A)12300
246.Alvaro CorreiaPKE Mystery (C)12330
247.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori12301
248.Michal TrnkaAkademik °96 (A)03300
249.Michal KozičArsenal EC (B)03300
250.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)03300
251.Matej TomanPKE Mystery (B)03300
252.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)20200
253.František MikócziDobraklima.sk20200
254.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)20200
255.Ján GrófŠK Slovan Bratislava (C)20220
256.Matej KovačovskýPredators (B)11200
257.Adam NochtaRacing Club (A)11200
258.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (B)11200
259.Tomáš SzaboSF Festglas11200
260.Ivan DriapsaArsenal EC (B)11200
261.Tomáš KollárŠK Slovan Bratislava (C)11200
262.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)11200
263.Marek MiklošŠK Slovan Bratislava (C)11200
264.Juraj JurečkoFPV 2311200
265.Marek BlažejSemic Bratislava (A)11200
266.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)11200
267.Andrej VčasnýArsenal EC (A)11200
268.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)11200
269.Ladislav PeckoPKE Mystery (A)11200
270.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi (A)11200
271.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)11200
272.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)11200
273.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)11200
274.Michal HozzánBudweiser11200
275.Tibor LaczkySF Festglas11210
276.Peter ŠevčíkAFC Horden11210
277.Giorgio TattaPKE Mystery (C)11210
278.Ján VrbíkTV COM Hurricanes11210
279.Filip BrukkerOmnikor Wild Boys 02 (C)11220
280.Kamil KopčíkFC Chaos AK 47 (B)02200
281.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
282.Vladimir UrbanFC Rusovce02200
283.Ján KohútDobraklima.sk02200
284.Martin SoučekPKE Mystery (B)02200
285.Matúš HorákSemic Bratislava (B)02200
286.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02200
287.Adam HempfingerFC Chaos AK 47 (C)02200
288.Anton JánošDobraklima.sk02200
289.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)02200
290.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
291.Lukáš HarakaľArsenal EC (B)02210
292.Tomáš PaprskárDobraklima.sk02210
293.Jakub KozárikŠK Karpatská 1983 Juniori02210
294.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)02210
295.Jaroslav BachoBudweiser10100
296.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)10100
297.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)10100
298.Filip PetrovičŠK Slovan Bratislava (C)10100
299.Adrian BöhmerRacing Club (A)10100
300.Jaroslav VaculikFC Rusovce10100
301.Max Willem BergArsenal EC (A)10100
302.Michal DankoSemic Bratislava (B)10100
303.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)10100
304.Peter BučinaArsenal EC (B)10100
305.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)10100
306.Peter HozzánBudweiser10100
307.Tomáš PoláčekPredators (B)10100
308.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10100
309.Radomír MidaPKE Mystery (A)10100
310.Victor Herrerias MecaPKE Mystery (B)10100
311.Igor GábrišSemic Bratislava (B)10100
312.Peter TomašekPKE Mystery (C)10100
313.Radoslav KoňařikFSC Velmáci (B)10100
314.František PešlRehab Klinik Baraberi (B)10110
315.Viktor MayerArsenal EC (A)10110
316.Michelangelo ScarpellinoPKE Mystery (C)10110
317.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)10110
318.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)10110
319.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori10110
320.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)10110
321.Michal KačinecAFC Horden10120
322.Tomáš JozaniakDobraklima.sk10101
323.Marián DindaSemic Bratislava (B)10111
324.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (B)01100
325.Mário PetróczySF Festglas01100
326.Šimon BielyArsenal EC (B)01100
327.Michal MachalíkTV COM Hurricanes01100
328.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)01100
329.Libor KarabaAkademik °96 (B)01100
330.Dušan TrnkaDobraklima.sk01100
331.Michal PetrleOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
332.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
333.Zdráhal MartinŠK Slovan Bratislava (B)01100
334.Michal BílekSemic Bratislava (B)01100
335.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
336.Martin RajnohaTV COM Hurricanes01100
337.Michal OndrišíkSemic Bratislava (A)01100
338.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)01100
339.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)01100
340.Dario SangrigoliRacing Club (A)01100
341.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)01100
342.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)01100
343.Matej ŽivuraŠK Karpatská 1983 Juniori01100
344.Michal PavlicekOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
345.Ivan KozmonTV COM Hurricanes01100
346.Jan HozlárKatenáčo Dúbravka01100
347.Michal UhnákPredators (A)01100
348.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
349.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (B)01100
350.Antonio SanasiPKE Mystery (B)01110
351.Ondrej ĎuranaAFC Horden01110
352.Tomáš KováčSF Festglas01110
353.Joao MatosPKE Mystery (B)01121
354.Nino KrebsBudweiser00000
355.Erik StankoPKE Mystery (C)00010
356.Samuel KucejŠK Karpatská 1983 Juniori00010
357.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)00010
358.Alejandro Lamarca FelicesPKE Mystery (C)00010
359.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)00010
360.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)00010
361.Jozef NavrátilDobraklima.sk00010
362.Milan SapíkPKE Mystery (B)00010
363.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi (B)00001
364.Michal BukovičAkademik °96 (A)00011
365.Štefan GaburaTV COM Hurricanes00011